Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Studia podyplomowe,czy ktos wie jakie sa kryteria?
Autor Wiadomość
beatka 
Niemowa
beata


Wiek: 24
Dołączyła: 10 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 11:01 am   Studia podyplomowe,czy ktos wie jakie sa kryteria?

Witam serdecznie,jeste w trakcie studiowania prawa w warszawie,jak juz zdam magistra chcialabym zrobic studia podyplomowe na Oxrordzie,ale wiem iz anglia ma swoj system edukacji i slyszalam,ze polski magister to jak angielski licencjat czyli po moim magistrze prawdopodobnie bede musiala pierw zrobic magistra angielskiego a dopiero potem podyplomowe?czy ktos ma jakiekolwiek pojecia na ten temat? Rowniez interesuje mnie bardzo jak sie dostac na studia,co oni biora pod uwage?bo chyba nie mature? tylko dyplom magistra z polski? jakie tzreba spelnic kryteria i jak z egazaminami z jezyka?na stronie internetowej jest podanych kilka tzn.iz trzeba znad wszystkie po kolei?czy jak?
Jak by ktos mogl mi napisac cos na ten temat bylabym bardzo wdzieczna
Pozdrawiam
 
 
DavidM 
Rozkręca się
Funky Oxford


Wiek: 25
Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 34
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 8:11 am   

http://studia-w-anglii.pl/

pozdrawiam
 
 
beatka 
Niemowa
beata


Wiek: 24
Dołączyła: 10 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 7:08 pm   

Witam, dzieki za stronke ale mi chodzi o to jak naprawde jest,tak w realu,moze ktos ma doswiadczenia??? pozatym rowniez mi chodzi o tytul magistra badz jakies studia podyplomowe a na owej stronce jest mowa tylko o tym jabys chchcial sie dostac pierw na licencjata,interesuje mnie czy jak chcesz zrobic podyplomowe albo magisrta to jakie oceny biora pod uwage? bo chyba nie maturalne?
 
 
mari05 
Niemowa


Dołączyła: 26 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 3:07 pm   

hej
Wejdz na strone University of Oxford, znajdziesz tam Graduate Studies Prospectus /Postgraduate courses/ i wszelkie inne informacje na interesujacy ciebie temat. Przepraszam za brak linka ale ograniczenia zwiazane ze statusem tego forum blokuja mnie w tym momencie. Powodzenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama