Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Ubezpieczenie samochodu
Autor Wiadomość
irja
Stały bywalec


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 88
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 11:57 am   Ubezpieczenie samochodu

Czy ktoś może mi wytłumaczyć czym się różnią te dwie płatności, bo nie jestem pewien.
[b:16ghh5hi]ANNUAL DIRECT DEBIT[/b:16ghh5hi] i [b:16ghh5hi]INSTALMENTS[/b:16ghh5hi]

Wiem że instalments to opłata mesięczna pobierana direct debit.
W opisie annual direct debit jest napisane, że depozyt będzie pobrany z karty a reszta przez direct debit ale nie wiem czy jednorazowo czy miesięcznie? 8)
_________________
irja - irena i jacek
 
 
naimad
Uzależniony


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 298
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 12:31 pm   

Annual depozyt -to jednorazowa suma jaka bedzie sciagnieta z karty, wiec dla banku bedzie to jak platnosc karta np przez internet, instalments to raty. Depozyt to najczesciej razy 2 albo 2 z kawalkiem rata miesieczna. Raty sa pobierane kazdego miesiaca z konta za pomoca direct debit. Jednorazowo pobierany jest depozyt a raty miesiecznie. Raty sa liczone nastepujaco np suma 500 cale ubezpieczenie 100 depozyt do splacenia 400, np 22% APR wiec 400 + oprocentowanie i to jest podzielone chyba przez 12 miesiecy badz przez 11 nie pamietam teraz.
Wedlug mnie jesli mozesz sobie na to pozwolic to najlepiej zaplacic wszystko od razu, oszczedza sie wowczas na odsetkach, ktore sa niebotyczne (bedziesz mial na quotation cene gdy zaplacisz od razu badz cene gdy rozlozysz na raty), najlepiej zaplacic karta kredytowa, splacic ja do 50 cos dni ( tych dni co nie masz oporcentowanych), jesli aby ja splacic nie masz gotowki splac ja inna karta kredytowa badz zdebetuj troszke konto, potem mozesz obciazyc odnowa karte i jak ja splacisz np w ciagu 50 dni plus np np 3 miesiace to i tak zaplacisz duzo mniej, bo karty sa najczesciej oprocentowane 15-19%. Taka sugestia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać! | Furniture Hire | - recenzje mang
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama