Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
TESTOSTERON w BRISTOLU
Autor Wiadomość
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 2:03 pm   TESTOSTERON w BRISTOLU

The Polish Connection oraz www.polski-bristol.net zapraszaja na dwa pokazy filmu Testosteron (Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza) Pokazy odbeda sie 23 i 30 wrzesnia o godzinie 16.15 w kinie Orpheus Cinema w Bristolu Northumbria Dr Bristol, BS9 4HN

[b:2etbqvp3]!!! UWAGA KONKURS !!![/b:2etbqvp3]
Mamy dla was do rozlosowania po dwa podwojne zaproszenia na kazdyz seansow !!! otrzymaja je pierwsze 2 osoby, ktore napisza maila na adres , w tytule emaila napisac: Konkurs z polski-bristol.net a w tresci emaila imie i nazwisko i seans, ktorym dana osoba jest zainteresowana (23 lub 30 wrzesnia). Poinformujemy o wygranej droga emailowa, a bilety beda do odebrania w kasie kina (za okazaniem ID).

Termin nadsylania zgloszen, to: 19 wrzesien na seans 23 wrzesnia i 26
wrzesien na pokaz w niedziele 30 wrzesnia.

[img:2etbqvp3]http://www.polski-bristol.net/images/stories/testosteron_f.jpg[/img:2etbqvp3]

TESTOSTERON
Film Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza

SHORT SYNOPSIS

Pierwsza polska komedia ‘hormonalna’, pełna inteligentnych dialogów i niezwykle dosadnie ukazanej odwiecznej walki płci.

TREŚĆ

Czy wesele bez panny młodej może być udane? Jasne. Wystarczy siedmiu facetów. Tytus, kelner, kończy nakrywać stoły do weselnego przyjęcia. Zaraz powinni zjawić się nowożeńcy. Jednak z weselnej limuzyny zamiast pary młodej wyskakuje trójka wściekłych mężczyzn w garniturach – Stavros, Fistach i Robal, którzy rzucają na ziemię sponiewieranego Tretyna. Wkrótce dołączą do nich pan młody Kornel oraz Janis. Wesele po ślubie - który się nie odbył, bo panna młoda uciekła sprzed ołtarza - zamieni się w zwariowany ciąg bójek, dyskusji, toastów, zaskakujących zwrotów akcji i szokujących odkryć na temat związków damsko-męskich.

OBSADA

Kornel – Piotr Adamczyk
Tytus – Borys Szyc
Tretyn – Maciej Stuhr
Janis – Cezary Kosiński

GATUNEK: Komedia
ROK PRODUKCJI: 2006
KRAJ:Polska
JĘZYK:Polski (Napisy angielskie)


CZAS TRWANIA: 120min
REŻYSERIA: Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz
SCENARIUSZ: Andrzej Saramonowicz[/img]
_________________
Punk not Dead !
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:26 am   

Był ktoś na tym filmie?
 
 
jacek_s
Rozkręca się


Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 37
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 2:27 pm   

Niestety - dla mnie to całkowita kicha. Bylem w kinie w Polsce.
Szkoda czasu, ale znam ludzi, którym się on bardzo podobał. Nie wiem w którym momencie niestety hehe.
 
 
Henio
Gaduła


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 51
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 2:49 pm   

Hmm...filmu co prawda nie widzialem...ale bylem na sztuce w teatrze pare lat temu....i brzuch mnie bolal (od smiania sie rzecz jasna) jeszcze bardzo dlugi czas po...
A z tego co slyszalem film zbytnio nie odbiega od oryginalu...) 8)
 
 
jacek_s
Rozkręca się


Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 37
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 6:17 pm   

Nie miałem okazji widzieć sztuki, ale również słyszałem, że film nie odbiega od niej - ale albo ja czegoś nie rozumiem albo filmowcy. Teatr to teatr a kino to kino.
Nie wiem czy dobrym pomysłem jest pokazywanie teatru w kinie - bo w takim tonie cały film jest nakręcony. Jedna ekipa, kilka dekoracji.

Ogólnie zawiodła mnie również gra aktorska.

Ale jak wielu ludzi mówi - warto film zobaczyć.
Bo zobaczyć i ocenić to więcej niż przeczytać recenzję i nie iść.

Swego czasu wszyscy znajomi (bez wyjątku) uznali American Beauty za kichę niesamowitą. Dziwni znajomi jak sie okazało - bo ja uważam ten film za arcydzieło.

Tak więc - obejrzyjcie film i dajcie swoje opinie. Z chęcią poczytam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama