Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam trwałego związku
Autor Wiadomość
dallas1
Niemowa


Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 9:56 am   Szukam trwałego związku

Mam 32 lat,170 cm i 60 kg,mieszkam w Polsce i szukam trwałego związku z bezdzietnym kawalerem z Anglii od 30 do 40 lat lub Polski zmotoryzowanym niezaleznym pracujacym domatorem
Mój email:
_________________
najlepsze wciaz musi przyjsc
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:24 pm   

To chyba jakiegos niepelnosprawnego szukasz. Nie mniej jednak - powodzenia! :-)
 
 
Ewel
Niemowa


Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 6
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:47 pm   

czemu tak piszesz? Ten tekst mi sie nie podobal.
Kto szuka ten znajdzie !!!

Tak uwazam.
 
 
nana
Nieśmiały


Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 12:44 am   

Coz no dziewczyna szuka po prostu kogos kto by ja tu, do Anglii sciagnal i tyle. No bo jak mozna liczyc na trwaly zwiazek oglaszajac swoje wymiary w internecie? :) To chyba taki rodzaj handlu wymiennego - "wymiary" w zamian za bilet i mieszkanie na obczyznie. Pod haslem "trwaly zwiazek". Przynajmniej na poczatek.

Z jednej strony sie nie dziwie tej Pani - bo gdyby w naszym kraju (czyt. Polsce) dalo sie normalnie zyc to pewnie wiecej niz polowy z nas by tu w Anglii nie bylo. Ale z drugiej... to musi chyba byc baaardzo zdesperowana :) Moze faktycznie znajdzie jakiegos innego zdesperowanego np. brakiem kobiecego towarzystwa... :)

Eeech te ludzie niektore to lenie :) A brac torbe na plecy i samemu sobie radzic a nie tak tylko na latwizne:)
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 6:14 am   

[quote="Ewel"]czemu tak piszesz? Ten tekst mi sie nie podobal.
Kto szuka ten znajdzie !!!

Każdy facet w tym wieku raczej ma dziecko i raczej mial lub ma żonę. Tylko jacyś niepełnosprawni, nieudacznicy, przestępcy, itp. mogą posiadać taki status.
W moim poście nie byo cienia złosliwości wobec takich facetów, ale kobieta, moim zdaniem, odstaje troszkę od rzeczywistości, więc chcialem, żeby wrócila na ziemię. :-)

Jesli kogos zraniłem, przepraszam.
 
 
Lucasso
Rozkręca się


Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 39
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 11:19 am   

no uraziles ja mam 25 lat i na razie nei mam planow szukac kogos na stale (no chbya ze...)...a tym bardziej miec dziecko...wsrod moich kolegow jest troche 30 latkow ktorzy zamiast zajjmowac sie dzieckiem wola zwiedzac swiat, poznawac ludzi i robic rozne szalone rzeczy i raczej nie nazwalbym ich niepelnosprawnymi:P

pozdraiwam

a powyzszego anonsu nie komentuje:]
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 3:06 pm   

Witam serdecznie...nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem ale napisales ze masz wielu znajomych 30-to latkow ktorzy "zamiast zajmowac sie dzieckiem wola zwiedzac swiat..." tzn oni maja dzieci i zamiast sie nimi zajmowac podrozuja po swiecie ?...czy nie maja ich, bo jeszcze chca sobie pofikac ???...

Ps. co do anonsu ...to jest calkiem pikantny :)
_________________
Punk not Dead !
 
 
adamek
Niemowa


Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 1
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 10:30 pm   

Hm faktycznie, dyskusja bardzo ciekawa. Ja jednak sklaniam sie ku opini Bristl, znalezienie wolnego, bezdzietnego 30-latka, graniczy z cudem. Na pewno [u:311yitpu]niektorzy z "Nas"[/u:311yitpu] wiedza cos na ten temat. Faceci w tym wieku sa juz raczej ustatkowani. Jezeli zdecyduja sie na "nowa znajomosc" to tylko dla zabicia malzenskiej nudy.
 
 
Lucasso
Rozkręca się


Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 39
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 9:40 am   

no to wychodzi na to ze sie chyba w innym srodowisku obracam:P....nom zlapales mnie wiec sie popraiwe zamiast posiadac dziecko i zajmowac sie nim wola zwiedzac swiat no i przy okazji pofikac:P...ale pofikac "na legalu" bo raczej jak sie z kims wiazesz na stale to powinnienes wyrasnac z fikania z innymi osobami:]

pozdrawiam
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 2:46 pm   

no to juz lepiej...teraz rozumiem... a tak na marginesie to zaden z Nas nie wie kto w jakim srodowisku sie obraca :)
_________________
Punk not Dead !
 
 
Lucasso
Rozkręca się


Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 39
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 4:27 pm   

no wychodzi na to ze ja w kawalerskim...czy tam singlowskim jak to sie teraz modnie nazywa:]
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 8:14 pm   

singlowski... :) niezle
_________________
Punk not Dead !
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 11:40 pm   

heheheh czytam i czytam ... i widze ze sobie ogolnie beczke krecice :P ale znalaz sie chociarz temam na ktory troszko ludzia pisze fajno // pozdrawiam :)
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 11:41 pm   

p.s. brzozi gdzie sie podzoal twoj podtekst ..?
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 12:01 am   

Brzozzi, ty tez sie obracasz w towarzystwie singli, prawda?
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 8:29 am   

Jak to przeanalizuje to wychodzi ze singli po rozwodzie i singli z wyboru, ale z przewaga tych pierwszych...:)
[quote="bristl":37lyq7z0]Brzozzi, ty tez sie obracasz w towarzystwie singli, prawda?[/quote:37lyq7z0]
_________________
Punk not Dead !
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 11:20 am   

No bo życie singla z wyboru jest, delikatnie mówiąc, dziwne.
 
 
adam_18
Niemowa


Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 7
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 1:55 pm   

zapewne kazdy kogos ma ale udaje ze nie to nic innego jak tylko nuda jestem tu od niedawna ale mam nadzieje ze zagoszcze dluzej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - forum anime
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama