Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Świat według.....PO
Autor Wiadomość
baltowcom 
Niemowa


Wiek: 49
Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Bałtów (Swietokrzyskie)
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 7:54 pm   Świat według.....PO

Tak było:
"Chcemy, żeby w Polsce było lepiej, żeby wreszcie zaczęło się coś zmieniać. Polacy w Anglii głosują, bo - jak mówią - są idealistami przekonanymi, że mogą coś zmienić. Długa kolejka raczej ich cieszyła i napawała duma, niż martwiła. - Jest się z czego cieszyć - mówi Rafał, student z pobliskiego Wolverhampton. - W końcu wszyscy czują i rozumieją swój obywatelski obowiązek. To dobrze, dla Polski"
całość - http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,4598827.html

Tak jest:
"Zgoda...buduje"

Zgoda- http://amator.blog.onet.p...2,ID409043110,n

buduje - http://smolensk-2010.pl/
_________________
Bałtów- www.baltowcom.blox.pl
 
 
Gosc
Gość
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 9:48 pm   Bronek Troche kultury

Nie wiem jak mam rozumieć wypowiedź kandydata Bronisława Komorowskiego ? w dniu dzisiejszym na wiecu wyborczym odpowiedział na zadane mu pytanie przez dziennikarza który go zapytał : co pan zrobi gdy wybory prezydenckie wygra Jarosław Kaczyński …?
Bronisław Komorowski powiedział następującą rzecz ;”że nie wygra Jarosław Kaczyński ponieważ bo wierzy w wielką mądrość wyborców ,którzy oddadzą głosy na niego „
Bardzo mnie zaciekawił i zastanowił pan marszałek jak na przedstawiciela rządu i Kandydata na fotel prezydencki wypowiedź jest szorstka ,który jasno dał do zrozumienia i sugerując że ci co będą oddawali głosy na Jarosława Kaczyńskiego będą głupkami ? to znaczy że Bronisław Komorowski ma gdzieś prawo wyborcy do wyboru kandydata . Widać z tej wypowiedzi że marszałek werbalnie dzieli społeczeństwo na tych co oddają głosy na niego i to są mądrzy wyborcy i tych co głosują na Jarosława Kaczyńskiego , których uważa że to są głupi wyborcy , . Gdyby okazało się że Jarosław Kaczyński wygrał wybory czy to by oznaczało że wyborcy byli głupi i dlatego wybrali konkurenta i dlatego nie zagłosowali na kandydata Bronisława Komorowskiego( ?) , ale gdyby Bronisław Komorowski wygrał to kim będą dla niego ci wyborcy , którzy oddali głos na J.K ja szczerze się nie dowiedziałem ani od kandydata ani od sztabu wyborczego B.K , nie wiem tego , ale po takiej wypowiedzi mogę podejrzewać że wówczas byli by już na pewno głupkami . Ja osobiście uważam że Polacy\
nie zasługują by ktokolwiek z jakiegokolwiek sztabu wyborczego miał upoważnienie do takiej nie sprawiedliwej oceny milionów wyborców po drugie to zaprzecza idei demokratycznych wyborów i nie chcę aby ktokolwiek w polityce tak traktował prawo wolnego głosu w wyborach .
Mówię to jako zwykły człowiek i wyborca a nie jako polityk , któremu zależy na tym aby prezydentem był człowiek który będzie w sposób świadomy, mądry i przemyślany formułował swoje wypowiedzi i możliwie zrozumiały dla wszystkich .Jestem przekonany że ty doskonale to czujesz .W całym tym zgiełku jest niezwykle ważne dla samego siebie oddzielenie prawdy od fałszu. Polityki od postpolityki , której zależy bardziej na wizerunku na odbiorze a nie na faktycznym działaniu a jedynie na cynicznej grze emocjami .
Uważam tylko że każdy ma to prawo do wyboru kandydata i powinno się uszanować ten wybór bez względu poglądy polityczne i światopoglądowe .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama