Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Spiace Luton
Autor Wiadomość
ldembowski
Niemowa


Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 9:15 pm   Spiace Luton

Chyba sie troche umarlo tej stronie?? A moze jeszcze sie nie obudzila?? Mieszkam w Luton od kilku miesiecy, a w zwiazku z tym ze pracuje w Londynie nie bardzo mialem ochote na poznawanie tego miasta. Ludzie z mojej pracy nabijaja sie ze Luton zasypia o 22:00 i juz nic tu o tej porze sie nie dzieje... i faktycznie chyba  troche maja racje... ostantnio w sobote wieczorem postanowiem wkoncu pozwiedzac i... czesc pubow zamknieta, w innym jakos tak dziwnie pusto i smutno... Moze nie wiem gdzie szukac?? Jakies propozycje??
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 9:32 pm   Odp: Spiace Luton

Niestety pomimo ze wszedzie kupa sladow naszych rodakow( anteny sat i 2 polskie sklepy) nic sie nie dzieje.Przechodzac w niedziele przez centrum miasta slychac nas wszedzie.i w zasadzie tyle naszej aktywnosci.Na strone tez chyba nikt nie zaglada.dlaczego?? Ciezko powiedziec. ale moze sie jescze rozkreci ...
 
 
Ostatni Sprawiedliwy
Nieśmiały


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 12
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 12:01 pm   Odp: Spiace Luton

ja tez tak mysle ,ze cos sie ruszy a strona  jest chyba bardzo krotko w uzytkowaniu wiec dajmy jej szanse
 
 
ldembowski
Niemowa


Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 1:48 pm   Odp: Spiace Luton

obawiam sie tylko ze samo nic nie ruszy a tym badziej sie nie rozkreci... ale mam nadzieje ze strasznie sie myle i nie mam racji ;)
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 2:13 pm   Odp: Spiace Luton

No chyba nie jest tak zle.juz w sklepach sa plakaty.Jak bedziemy sie nawzajem informowac to sie ruszy.Zawsze mozna zrobic wiecej jak bedzie wiecej osob.Moze wtedy to miasto ruszy sie choc w internecie.Trzeba wierzyc!!:)
 
 
ldembowski
Niemowa


Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 3:26 pm   Odp: Spiace Luton

No i bardzo dobrze, znaczy to, ze nic tu sie "samo" nie dzieje ;) wszystko macie pod kontrola...  ;D
 
 
ADMINISTRATOR
Gość
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 3:28 pm   Odp: Spiace Luton

wszystko zalezy od ludzi.Bez nich nie bedzie tej strony.Wszystkim ktorym zalezy na propagowaniu tego miejsca w necie dziekuje i zapraszam
 
 
ldembowski
Niemowa


Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 5:07 pm   Odp: Spiace Luton

Wszystko fajnie, tylko temat poszedl troche nie w ta strone ktora chcialem... Strona fajnie, powinna byc ale... ciekawi mnie glownie czy sa tu jakies fajne miejsca, cos co warto zobaczyc i gdzie mozna wyjsc np w weekendowy wieczor...
 
 
ADMINISTRATOR
Gość
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 5:16 pm   Odp: Spiace Luton

Nie wiem czy w samym miescie cos znajdziesz.Jezeli chodzi o okolice http://www.lutonpl.com/content/view/45/293/ Bylem tam i jest swietnie.Jak dysponujesz autem  naprawde warto podjechac i pospacerowac po swietnym terenie
 
 
Ostatni Sprawiedliwy
Nieśmiały


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 12
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 7:39 pm   Odp: Spiace Luton

wlasnie chodzi o to by pisac gdzie warto pjsc a gdzie nie okloice luton moze nie sa jeszcze dokladnie opisane ale za to kilka ciekawych miejsc w angli juz jest
 
 
ldembowski
Niemowa


Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 7:59 pm   Odp: Spiace Luton

Na pewno od czasu do czasu wychodzicie sobie na piwko do jakiegos pubu czy gdzies tam... i wlasnie chodzi mi o to gdzie jest fajnie a gdzie niekoniecznie.... ot takie ogolne wrazenia....
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 8:38 pm   Odp: Spiace Luton

No to chyba nas tutaj jescze na forum jest za malo aby sie dzielic takimi informacjami.Jestesmy zmuszeni poczekac na innych i podyskutowac .tymczasem moze jak masz ochote podjedz do Bedford jest tutaj calkiem, calkiem fajny polski pub i koncert sie jakis trafia.Bedzie teraz WWO :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - anime
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama