Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
sklep na Church road (smakus)
Autor Wiadomość
kolo
Nieśmiały


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 12
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 19, 2006 1:08 pm   sklep na Church road (smakus)

Witam serdecznie co sadzicie na temat tego sklepu?? Ostatnio robilem tam zakupy mila obsluga i duzy wybor towaru. Poza tym codziennie maja swiezy polski chleb, do tego maja tez sklepik internetowy. Wiecie cos o tym????? :lol:
_________________
zycie to nie jest bajka...
 
 
myszka_13
Nieśmiały


Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 19, 2006 1:18 pm   sklep na church road

Witam jak juz wczesniej wspominalam w ktoryms z postow jestem stala kientela w sklepie SMAKUS jednak od tygodnia robie zakupy przez sklepik internetowy www.smakus.co.uk Ten sklepik to fajna sprawa oszczedzam na czasie i nie musze wychodzic z domu jak pada :D
pozdro forumowicze
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Paź 21, 2006 8:43 pm   niesmaczny SMAKUS ;)

A ja sadze ze na ten sklep trzeba uwazac bo czesto zdarzaja sie tam przeterminowane produkty. Nie polecam miesa ktore bywalo ze smierdzi. Starajcie sie zatem kupowac produkty o dlugim terminie przydatnosci. Wiadomo, troche wieksza chemia niz w swiezych ale ryzyko rewolucji zoladkowej jest mniejsze ;) Pozdrawiam.
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
myszka_13
Nieśmiały


Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 12:25 pm   problemy michoo8

wiesz popieram teze kupowania miesa z dluga data przydatnosci. (widzialam takie u pakistana na rogu). cale szczescie nie sprzedaja w smakusiu miesa, a wedliny sa sokolowa i co tydzien swieza dostawa. PYCHOTA. :D , wiem bo sama to widze. a i jeszcze jedno mniemam ze nie jestes wlascicielem jakiegos sklepu. chociaz szczeze zaczynam w to watpic, bo obserwuje twoje wypowiedzi.oj nie ladnie, nie ladnie
 
 
kolo
Nieśmiały


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 12
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 1:01 pm   WCAZ MYSE ZE SMAKUS JEST OK

Witam ponownie , odkad kupuje w smakusiu wedliny jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie zebym trafil na cos nieswiezego, poza tym wiem ze co tydzien maja nowa dostawe z Sokolowa, wiec w to nie uwierze. Mimo to nadal bede robil tam zakupy, nie jest w stanie zmienic to post goscia ktoremu cos nie pasuje BO ZUPA BYLA ZA SLONA!! :lol:
_________________
zycie to nie jest bajka...
 
 
kolo
Nieśmiały


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 12
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 1:10 pm   WCAZ MYSE ZE SMAKUS JEST OK

Witam ponownie , odkad kupuje w smakusiu wedliny jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie zebym trafil na cos nieswiezego, poza tym wiem ze co tydzien maja nowa dostawe z Sokolowa, wiec w to nie uwierze. Mimo to nadal bede robil tam zakupy, nie jest w stanie zmienic to post goscia ktoremu cos nie pasuje BO ZUPA BYLA ZA SLONA!! :lol:
_________________
zycie to nie jest bajka...
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 8:07 pm   

odnosze wrazenie ze kazdy z Was prowadzi ktorys ze sklepow ??!! :)
_________________
Punk not Dead !
 
 
Dolores
Stały bywalec


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 9:21 pm   

no ja tez,a ta wymiana zdan jest troche niesmaczna :(
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 8:26 am   

zamykam temat...poniewaz...moze to byc objaw niezdrowej konkurencji...
moze tak, moze nie...ale i tak zamykam
_________________
Punk not Dead !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 9:55 am   

Chcialem jeszcze napisac, ze w kazdym sklepie moze sie zdazyc cos przeterminowanego lub uszkodzonego...towar zawsze mozna zwrocic...
POWSTALO OSOBNE FORUM "POLSKIE SKLEPY" na ktorym mozecie wpisywac swoje uwagi pozytywne i negatywne na temat sklepow i produktow...ale jak zobacze post w ktorym bedzie napisane ze gdzies sprzedaja szczurze mieso lub inne rzeczy to user zostanie zbanowany....
To ma byc forum, ktore ma nam pomagac, ulatwiac i ulepszac nasze bytowanie tu w Bristolu...Howgh
_________________
Punk not Dead !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama