Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
sędziowanie...
Autor Wiadomość
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 5:34 pm   sędziowanie...

To co sedziowie wyprawiaja w tym rolu przechodzi ludzkie pojecie...patrz wczorajsze mecze....druga zolta kartka dla Lucicia za takie zagranie w takim meczu nie powinno jej byc w 100 %...mecz Meksyk Argentyna powinny byc dwie dla Hainze i dla Ayali (za faul w polu karnym bez pilki) slepy ten sedzia byl albo ktos posmarowal...
Wielkie brawa dla Meksyku....ale patrzac na ich kondycje mysle sobie ze gdyby nasi chlopcy mieli grac dogrywke to by padli na twarze.. :)

Ps.I jeszcze mi Top box padl i musze w internecie ogladac...literkowa transmisje :(
_________________
Punk not Dead !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 10:55 pm   

ale to to juz bylo przegiecie....16 zoltych i 4 czerwone...ale Portugalia gra dalej !!! i to mnie cieszy...( bo znow beda mieli szanse ograc Anglikow)...
_________________
Punk not Dead !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 7:42 pm   Sedzia kalosz...

kolejny niestety sie trafil sedzia kalosz, dzieki ktoremu wlosi (niewiele grajacy w tych mistrzostwach) awansowali dalej...
_________________
Punk not Dead !
 
 
lusia
Rozkręca się


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 29
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 2:54 pm   

Wyluzuj trochę bo ci ciśnienie skoczy na maxa :lol: Mam nadzieję, że mi wybaczysz ale nie rozumiem tego amoku :lol: Wiem tylko,że faceci tak już mają! :lol:
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 3:48 pm   

pochodzimy z dwoch roznych planet...je tez nie rozumiem checi i potrzeby posiadania przez kobiety np. ... 12 torebek :)
_________________
Punk not Dead !
 
 
lusia
Rozkręca się


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 29
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lip 07, 2006 6:27 pm   

Coś w tym jest :) Dla rozladowania napiecia- dowcip :) . Ronaldo,Luis Figo i Wayne Rooney stanęli przed obliczem Boga. Ten popatrzyl na nich i mówi:zanim wejdziecie do nieba, powiedzcie mi w co wierzycie. _Wierzę, że ogladanie mojej gry w pilke dawalo ludziom radość w zyciu- mówi Ronaldo. Bóg posadzil go po swojej lewej stronie.
- Wierzę,że odwaga, honor i zaangażowanie to fundamentalne wartości życia. Gdy gralem, zawsze chcialem być wzorem tych cnót- odparl Figo.Bóg posadzil go po swojej prawej stronie. Na koniec pyta Rooneya: - A ty Wayne, w co wierzysz? - Wierzę, że siedzisz na moim miejscu- odpowiada Rooney. :)
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lip 07, 2006 7:07 pm   

:)
_________________
Punk not Dead !
 
 
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lip 08, 2006 4:19 am   

Nalezy rowniez wspomniec pierwszy przypadek w historii mistrzostw, otrzymania przez jednego gracza w jednym meczu trzech zoltych kartek.

A jeszcze napewno zapamietam, akcje miedzy C. Ronaldo i Rooney'em i jego slawne mrugniecie okiem oraz placze :cry:
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama