Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Rowery, rowery, rowery!
Autor Wiadomość
zenit
Niemowa


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 10:38 pm   Rowery, rowery, rowery!

Mam dość już auta, pojeździjmy coś na rowerach. Chcę kupić sobie jakiś bardzo dobry, ale jaki? Znacie sklepy, marki. W Holandii były one najlepsze, ale tutaj takich rowerów nie widzę. Zatem górski? Co do trasy mam pomysły okolice gór i ch szczyty, a nawet szalony pomysł by po wielkich miastach pobrusić , jak Londyn :D Ale ja jeszcze roweru nie mam :!: :shock:
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 10:44 pm   

[b:3tzfy2jw]Bristol Biggest Bike Ride[/b:3tzfy2jw]
Największa impreza rowerowa w Bristolu. Tegoroczna, 15 już jak mają nadzieję organizatorzy przyciągnie jeszcze większe rzesze miłośników jazdy na rowerze. Do wybory trasy o długości od 9 do 38 mil.

Gdzie: Portway
[url:3tzfy2jw]http://www.bristol-city.gov.uk/biggestbikeride[/url:3tzfy2jw]
Kiedy: 22 Czerwiec
_________________
Punk not Dead !
 
 
pauludek
Uzależniony


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 392
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 8:12 pm   

Ja kupilam w zeszlym roku rower w Evanscycles, maja dobra strone w necie, a niedawno rowniez otworzyli sklep w centrum Bristolu.
Jestesmy baaaardzo odpukac zadowoleni, sa to rowery Gary Fischer model Zebrano, rowery typu hybryd, wiec super na jazde po miescie i na niewielkie wertepy.
Polecam trasy National Cyclepath Network wokol Bristolu, Ashton Court i Leigh Woods, a dla wiekszych hardcorowcow trasy w Walii - Cymru itp.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - forum anime
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama