Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeprowadzka do PL
Autor Wiadomość
kronos 
forum-brukarskie.pl



Wiek: 36
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 336
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 2:09 pm   Przeprowadzka do PL

Czy ktoś może polecić jakąś (firmę lub osobę oraz kontakt) przewozową zajmującą się przeprowadzkami z UK do PL

Tylko nie podawajcie mi tych co są w google i niesprawdzone oraz w ogłoszeniach infolini tam już wysłałem informacje i czekam ( najlepiej prywatne osoby )
oczywiście na privat
-e-mail lub PW w profilu
 
 
baz 
Stały bywalec
MAN VAN 4U



Wiek: 37
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 75
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
  Wysłany: Pią Mar 06, 2009 9:41 pm   

Nie za bardzo rozumiem czego szukasz??
Taniej czy sprawdzonej ??
Czysty przejazd vana z UK do PL to jest koszt około 850 funci (paliwo + prom – zero zarobku!!!).
Więc ludzie którzy tu mieszkają i mają vana powiedzą Ci cenę od 900 funci (pod warunkiem że mają pewny ładunek do UK jak będą wracać) ci któży liczą że znajdą coś na powrót pewnie powiedzą około 110 do nawet 1400 funci. Tu masz zapewnioną pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku + pasy transportowe do zabezpieczenia podczas transportu.
Jeżeli zamówisz firmę kurierską z paczkami, wtedy zabierają dodatkowo przyczepkę za którą zapłacisz od 500 do 700 funci (im się to opłaca bo i tak jadą a zabierają tylko dodatkowo przyczepkę). Różnica jest taka że tu sam musisz sobie wszystko załadować/rozładować i zadbać o to żeby nic się z tym nie stało podczas transportu.
Możesz również zamówić PROFESJONALNĄ firmę od przeprowadzek ale tu ceny się zaczynają od 2500 funci.
Suma Sumarą droga zajmie min około 34 godzin bo:
1. jest to van
2. jedzie załadowany z meblami
tyle samo powrotem czyli około 70 godzin!!! Więc jeżeli 850 funci to jest paliwo + prom to ile jesteś w stanie dać kasy za tyle godzin + jakiś hotel żeby się przespać ???
Pozdrawiam Marcin
 
 
kronos 
forum-brukarskie.pl



Wiek: 36
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 336
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 9:11 am   

Szukałem :) ale już nie szukam ale dzięki za odpowiedź.
Co do kosztów które podajesz to z jakiego miejsca bo to jest ważne ( tzn teraz w sumie to już nie)
Co do transportu:
Już znam kilkanaście ofert i stwierdzam iż koszt przeprowadzki przewyższa koszt wywożonego sprzętu. Przeliczając wartość wolę chyba sprzedać to w UK i kupić w PL, a parę ważnych paczek wysłać kurierem.
Teraz po sprawdzeniu wszystkich ofert mam takie propozycje według mojego miejsca zamieszkania
tak dla innych szukających kilka wycinków z moich maili
Cytat:
Witam , koszt to 600 funtów .
Nastepny termin to 25 kwietnia .
Pozdrawiam Sławek


Cytat:
ja za pół samochodu biorę 750F(koszty przejazdu pl-uk-pl to okolo 4500 zł) , proszę tylko uważać bo firmy są różne , jeżdżą na dziko , beż ubezpieczenia itp. Pozdrawiam życzę miłego wieczoru.


Cytat:
Witam,
Mam dla Pana dwie propozycje : pierwsza to wynajecie 1/2 vana w kwocie 450£ wowczas ma Pani do dyspozycji przestrzen 1,8mx1.6mx2.1m do 800kg( wowczas nie musi sie pani martwic kilogramami kartonow, ani ich wielkoscia)
druga propozycja w/g nas mniej korzystna dla Pani to to nasze standardowe kwoty 0,90 £/kg ( kartony), rowery 30£/ sztuka i pralka 70£.
+200 f za dojasd do panstwa

i wiele innych ale tak się stawki trzymają
_________________
www.forum-brukarskie.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama