Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przelew do Polski
Autor Wiadomość
Qfel
Stały bywalec


Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 79
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 5:47 pm   Przelew do Polski

Jakie znacie najtansze i sprawdzone sposoby na przelanie kasy do PL, pomijam opcje posylania w kopercie i przez znajomych, pytam o przelewy na konto. Moze jakies rady? powiedzmy ze kwota do 500Ł
_________________
www.qfel.com - zapraszam
 
 
juniorbristol
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 198
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 5:13 pm   

hej
w bankach masz zazwyczaj standardowa oplate ok 20 funtow, a jak nie przez bank to przez westrn union, ale nigdy nie wysylalam przez nich kasy. tam chyba zalezy od kwoty
 
 
Qfel
Stały bywalec


Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 79
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 6:11 pm   

w bankach to wiem
np u mnie w barclays 20Ł niezaleznie od kwoty przelewu

chcialem spytac czy probowaliscie innych metod przez jakies mniej sprawdzone firmy itp
_________________
www.qfel.com - zapraszam
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 2:02 pm   

Ponoc przez polskie sklepy mozna :?:
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 4:14 pm   

w sklepie smakus maja przelewy do 500 f oplata 10f
_________________
Punk not Dead !
 
 
wieczorek
Nieśmiały


Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 11
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 7:32 am   

A ja wysylalem przez Polski Acorn i zostalem przez tych ch.... oszukany :!: powiedziano mi ze nie ma w Polsce zadnych dodatkowych oplat a okazalo sie ze jednak sa i to calkiem spore :!: :!:
jak chcialem zlozyc reklamacje to uprzejmy pan powiedzial ze on nie wiedzial ze tak jest i on Mi kasy nie zwroci :!:
_________________
[img:3b6gj664]http://www.republika.pl/wieczor25/ct.jpg[/img:3b6gj664]
 
 
masch
Niemowa


Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 4:01 pm   

siemka ludziska jak chcecie zrobic to szybko i bezpiecznie zrobcie to przez western union ja juz 2 lata z tych przelewow korzystam a jak nie zalezy wam na czasie to polecam bank!!!!!! :) :wink:
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 8:26 pm   

Wiem ze istnieja sprawdzone firmy i to nawet (!) polskie (dziwne, ze uczciwe, prawda? :wink: ) które pobieraja oplate za przelew tylko 5 funciakow. Nie wiem czy jest jakis limit. Postaram sie w miare szybko zdobyc namiary na te firmy. Pozdrawiam :)

P.S. Jak ktos ma do przelania 500 funtow to moge podac moj numer konta :wink: .
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
myszka_13
Nieśmiały


Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 10:25 pm   PRZELEWY

ja korzystam z uslugi w polskim sklepie Smakus poniewaz w ciagu kilku godzin przelew jest na moim koncie w Polsce oraz wiem co do zlotowki ile pieniazkow bedzie na tym koncie ,polecam
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 7:35 am   

a ja wlasnie dzisiaj bede musial skorzystac...bo juz mi sie znudzilo zaszywanie szmalcu w podszewke od waciaka na lotnisku :)
_________________
Punk not Dead !
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 7:38 pm   Smakus?

Z przykroscia musze poinformowac forumowiczów o pewnym smutnym fakcie... Otoz z jakies 2 tygodnie temu robilem w SMAKUSI'u zakupy, pierwszy raz zreszta.Wszystko niby ladnie i cacy, na koniec pan sprzedawca zaproponowal darmowe polskie gazety i jako gratis od firmy deser w proszku "slodka chwila" (znanej wszystkim firmy Doktor E.) Po powrocie do domu cos mnie tknelo, sprawdzilem date waznosci: spozyc do 08.2006r. Mój Szwagier kupil tam kielbase, paczkowana, data waznosci byla okej ale mimo to kielbasa byla zepsuta i smierdziala :( .Podejrzewamy ze przewozili ja z Polski w te najwieksze upaly po prostu w bagazniku, bez zadnego chlodzenia... Moze to wszystko zbieg okolicznosci ale znaja mentalnosc wiekszosci Polakow to raczej nie przypadek tylko chec jak najwiekszego zysku jak najmniejszym kosztem... Przykre to. Niestety do Anglii przyjezdza co raz wiecej cwaniakow, co raz wiecej tez do samego Bristolu, az wstyd sie na ulicy do nich przyznawac... Czy dojdzie do tego ze bedzemy musieli zalozyc elitarny klub walczacy o utrzymanie dobrego wizerunku Polaka w Anglii? ;) P.S. Powyzszy tekst jest tylko moim subiektywnym odczuciem. Zaznaczam ze nie mam zadnego zwiazku z ludzmi prowadzacymi pozostale 2 polskie sklepy w Bristolu. Zeby nie bylo ze to jakas nie uczciwa konkurencja ;) Pozdrawiam :)
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
wieczorek
Nieśmiały


Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 11
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 8:28 pm   

Niestety ja tez pare razy zauwazylem (pierogi ruskie) ze data spozycia jest zaklejana nowa-aktualna :(
_________________
[img:3b6gj664]http://www.republika.pl/wieczor25/ct.jpg[/img:3b6gj664]
 
 
myszka_13
Nieśmiały


Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 2:34 pm   smakus

:D Witam Forumowiczow michoo8 i wieczorek. Chcialabym rowniez zabrac glos w sprawie ktora poruszyliscie, odnosnie zakupow w smakusiu. Otoz robie tam zakupy regularnie co tydzien, przesylam pieniadze do polski i przyznam ze jeszcze nie zdazylo mi sie jak rowniez moim znajomym aby kupic tam towar przeterminowany. Troche wydaje mi sie to dziwne, bo skoro robimy zakupy w tym samym sklepie, to jakim cudem ja mam dobre daty a wy inne??? :o Te posty napisane byly w krutkim odstepie czasu, ale oba w miesiacu 08.2006, wiec "slotka chwila" nie byla przeterminowana bo jesli dobrze sobie przypominam byla wazna do 08.2006, wiem bo rowniez ja dostalam. :D
Jeszcze jedna mala uwaga, otoz napisales:" P.S. Powyzszy tekst jest tylko moim subiektywnym odczuciem. Zaznaczam ze nie mam zadnego zwiazku z ludzmi prowadzacymi pozostale 2 polskie sklepy w Bristolu. Zeby nie bylo ze to jakas nie uczciwa konkurencja" - Moim zdaniem tylko WINNY sie tlumaczy, kazdy Polak o tym wie :lol:
 
 
mlodyde
Nieśmiały


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 10:40 pm   Przelewy

Witam wszystkich przesylam link opisujacy taniei bezpieczne przelewy do polski jesli macie ochote lub jakies pytana tutaj jest link i oczywiscie sam sprawdzilem super kurs i pieniadze juz po 24 godzinach w polsce i kosztuje ?5 http://www.polski-bristol... ... 2&Itemid=1
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 10:49 pm   Re: Przelewy

ja tam wlasnie zawsze przelewam pieniadze, jesli oczywiscie mam co przelac... :), ale fakt szybko, baaaardzo tanio i solidnie

[quote="mlodyde":18waltse]Witam wszystkich przesylam link opisujacy taniei bezpieczne przelewy do polski jesli macie ochote lub jakies pytana tutaj jest link i oczywiscie sam sprawdzilem super kurs i pieniadze juz po 24 godzinach w polsce i kosztuje Ł5 http://www.polski-bristol... ... 2&Itemid=1[/quote:18waltse]
_________________
Punk not Dead !
 
 
PinkPigi5
Rozkręca się


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 26
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 12:36 am   

Z tym linkiem coś chyba jest nie tak,bo gdy go wciskam to pokazuje sie strona bristol-net.Czy moglibyscie jeszcze raz podac ten link?Bardzo mi zależy na znalezieniu szybkiego,pewego i niedrogiego sposobu na przesyłanie pieniążków do Polski.A może znacie jeszcze jakies inne sposoby?
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 7:43 am   

bo to jest ten link :)
http://www.brzozzi.webd.p... ... 2&Itemid=1
_________________
Punk not Dead !
 
 
PinkPigi5
Rozkręca się


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 26
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 9:52 pm   

No dzięki.Wystarczyło zjechac niżej,ale ze mnie ciamajda:)
I mowisz ze to jest naprawdę dobry i sprawdzony sposób?
 
 
kalinosia
Rozkręca się


Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 29
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 4:20 pm   sami swoi w Smaku domu

witam, ja tez polecam robic przelewy przez Samych Swoich w Smaku Domu. We wtorek zlozylismy przelew (za 5F) i dzis jest juz na koncie :).
_________________
Kobiety trzeba kochac w kazdym wieku, zwlaszcza w XXI :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - mangi
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama