Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dawid
Wto Maj 06, 2008 5:34 pm
Pozyczki!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
nieuchwytny 
Niemowa


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 7:17 pm   Pozyczki!!!!!!!!!!!!!!!

Czy ktos wie gdzie mozna dostac nieduza pozyczke gotowkowa (ok.2000 funtow)? Bo wszedzie gdzie staralem sie dostac okazywalo sie, ze musze byc powyzej 2 lat w Anglii. Nie piszcie mi o bankach bo ja potrzebuje pieniedzy na teraz. Mam konto w Lloyds ale tam tez dopiero po 2 latach moge dostac pieniadze. Jesli ktos cos wie, prosze dajcie znac.
Dzieki
 
 
Marcin Gierach 
Niemowa
IFA


Wiek: 29
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Cardiff
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 6:47 pm   

Witam

Wszedzie beda pytac o 3 lata adresu w UK. Czasem sprawdzaja czasem nie,zalezy od firmy. W twoim przypadku pozostaja tylko brokerzy pozyczek typu yes loans itp. Oprocentowanie moze byc zabojcze np 35% i powyzej.

Lepszym pomyslem moze byc karta kredytowa ale na rzadko kiedy nowemu klientowi dadza limit 2000. Tka samo jak powyzej czasem spradzaja adres ,czasem nie...
Jesli nie bedziesz na Voters roll - czyli pierwsza rzecz jaka bank sprawdza to poprosza o dowod zamieszkaniaw-kazdy rachunek lub wyciag z banku ,byle nie komorka.

Kazde falszywe podawanie adresu to tzw fraud i moze zostac zapisane na credit file poprzez system CIFAS (jezeli bank dojdzie do tego ze nie mieszkalismy i jest 100% pewny)a wtedy to mozna zapomniec o komorce, koncie bankowym, karcie kredytowej czy pozyczce.


Pozdrawiam
Marcin
_________________
Niezale?ny Doradca Finansowy

Moje posty zamieszczone na tym forum s? wy??cznie w celach informacyjnych.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,42 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama