Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznajmy sie...
Autor Wiadomość
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 5:19 pm   

Nie chce mi się już Ci odpisywać. Za gorąco. :-)
Pozdrawiam i do zobaczenia na V Walnym Zjeździe Polskiej Braci w Bristolu.
Ja tam mogę pić piwo angielskie, nie jest takie złe. :-)
 
 
jayzee
Rozkręca się


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 31
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 6:48 pm   Do zobaczenia

Jak tylko będzie wiadomo kiedy to z miła chęcią się piszę 8)
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 9:32 pm   

to juz niech brzozzi sie tym zajmuje, bo to on jest I Sekretarzem
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 9:34 pm   

Wiem ze wszyscy sie juz niecierpliwia bo data kolejnego spotkania nie jest jeszcze znana :) ale uspokoje Was, juz niedlugo wszystko bedzie wiadomo ....juz niedlugo... :)
_________________
Punk not Dead !
 
 
jayzee
Rozkręca się


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 31
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 2:49 pm   Propozycja

A moze by zrobic taka imprezke z prawdziwego zdarzenia czyli wynajac jakis lokal kupic troche piwka i tak sie pobawic przy polskiej muzie tylko wtedy mysle ze tzreba by było kilkanascioro chętnych conajmniej :lol:
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 6:44 pm   

dopiero na ostatnim spotkaniu bylo kilkanascie osob...dokladnie 14, zreszta wydaje i sie ze narazie to trzzeba sie poznac dlatego zanim zrobimy bibke nadal bedziemy sie spotykac przy piwku , a druga sprawa ze to tego potrzeba duuzo wiecej osob...ale pomysl dobry
_________________
Punk not Dead !
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 11:31 am   hejka

[quote="brzozzi":1qhl77k0]dopiero na ostatnim spotkaniu bylo kilkanascie osob...dokladnie 14, zreszta wydaje i sie ze narazie to trzzeba sie poznac dlatego zanim zrobimy bibke nadal bedziemy sie spotykac przy piwku , a druga sprawa ze to tego potrzeba duuzo wiecej osob...ale pomysl dobry[/quote:1qhl77k0] [b:1qhl77k0][i:1qhl77k0]mysle ze to tez jest bardzo malo ludzi , ale tez wiem ze bardzo malo ludzi wie ze istnieje taka stronka ... mozna bylo by to jakos rozruszac ..? co myslisz ...? >>nawet uzywajac gg , coty na to ..? pozdrawiam :][/i:1qhl77k0][/b:1qhl77k0]
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 10:31 pm   

Ja osobiscie od czasu do czasu umieszczam adres tej stronki w moim opisie na GG. A mam juz troche znajomych w Bri. wiec jesli kazdy by tak od czasu do czasu zapodal to statystyki popularnosci polskiego Bristolu pojda w góre ;) .
pozdro :)
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
mloda82
Niemowa


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 9
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 2:40 pm   

ja tez sie pisze na piwko znam tylko jedna osobe z forum a chetnie poznam wiecej hehe :)
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 4:03 pm   

Mój pomysł jest taki, żebyśmy spróbowali zorganizować polską imprezkę dla Polaków. Niech nawet to będzie The Croft, w którym te imprezy wychodzą coraz gorzej. Po co maja nam te imprezy organizować firmy z Londynu którym za to trzeba zapłacić? Możemy nawet spróbować sami dobrać muzyczkę. Ja się mogę podjąć poprowadzenia jej od strony muzycznej, tzn. nagrań. Mam trochę polskich płyt na CD i winyli, i myślę, że z powodzeniem z tego coś można skleić.

Zrobimy wstęp po 2 funciaki, żeby chociaż na piwko się uzbierało i spróbujmy się jakoś zmobilizować.

Żeby było dla każdego coś miłego proponuję, jeśli pomysł chwyci, zrobić ankietę, jakiej muzyczki byście sobie na takiej imprezce życzyli. Przecież w sumie można każdego zadowolić i jak ta pierwsza by wyszła, każda następna byłaby lepsza. Można by organizować wspólne urodziny, zaręczyny, wesela itp. :-)

Co Wy na to?
 
 
SKR_N_W
Stały bywalec


Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 9:34 pm   

kolega Matekon ma doswiadczenie i mozliwosci do karaoke :)
 
 
mateokon
Uzależniony


Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 9:40 pm   

Mateokon osiole, Mateokon...
_________________
DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI...
 
 
SKR_N_W
Stały bywalec


Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 10:05 pm   

MATEOKON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
aronia
Uzależniony


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 331
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 10:14 pm   

W koncu fajny pomysl i do tego jeszcze nasz (nieutworzony JESZCZE )zespol piesni i tanca BRISTOL I ruszamy na podboj LONDYNU !!!
JESTEM ZA
_________________
http://www.gapphotos.com/...p?imageno=65463
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 12:00 am   

powiem tak .... oky jesli tylko taka impreza bedzie w wekeend ! nie w srodku tygodnia , a to bedzie cieszko do zalatwiena z wlascicielami jakiejkolwiek imprezki , no wiesz plytki to kazdy moze miec w domku , co bedziesz puszczal ..? czy kto bedzie puszczal ? nie taki latwy temat jak myslisz ....ale powiem ze i tak kombinujesz w dobrym kierunku :D sprubowac zawsze mozna .... jak cos ja jestem otwarty na takie tematy .... pozdrawiam
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 12:01 am   

ups sorki to nie tu mialo byc :/ :P:P
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 12:02 am   

powiem tak .... oky jesli tylko taka impreza bedzie w wekeend ! nie w srodku tygodnia , a to bedzie cieszko do zalatwiena z wlascicielami jakiejkolwiek imprezki , no wiesz plytki to kazdy moze miec w domku , co bedziesz puszczal ..? czy kto bedzie puszczal ? nie taki latwy temat jak myslisz ....ale powiem ze i tak kombinujesz w dobrym kierunku sprubowac zawsze mozna .... jak cos ja jestem otwarty na takie tematy .... pozdrawiam
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 12:02 am   

hmmm niewiem o co kaman czemu tu mnie wlasnie przezuca :d ale oka
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 12:04 am   

oka juz sie wypowiedzialem na ten temat .... gdzies go zamiescilo .... hehehe niewiem pisalem tutaj a gdzie idziej mnie przezucalo :/ pozdrawiam
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 3:24 am   

Pomysl z imprezka jest jak najbardziej na miejscu. Tylko ja bym moze troche uszczuplil repertuar muzyczny i skupil sie bardziej na klimatach rockowych we wszelkiej odmianie od punk'a, przez reggae/ska, metal i co tam sie jeszcze da. A to dlatego ze discotekowe imprezy dla Polakow juz sa np w Sindicate czy od niedawna w Joe Public i szczerze mowiac pop/disco to nie jest muza najwyzszych lotow i wolalbym na polskiej imprezie nie spotkac burakow w dresach i blachar w stylu Barbie-Girls... Chyba kumasz Bristl o co mi chodzi? Zreszta Ty chyba w takich klimatach nie gustujesz prawda? :) Cholernie Brakuje mi polskich rockowych imprez w Bri. W ogole kiepsko tu z kanjpami gdzie mozna by sie pobawic przy innej muzycy niz umcy-umcy. Ilez mozna chodzic doMr wolfa? ;-) Pozdrawiam i do sklikania w krotce mam nadzieje. PS. Jak pogadam ze znajomymi to sie uzbiera kilka giga fajnej muzyki :)
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama