Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
logo
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwany oszust
Autor Wiadomość
leo_15
Niemowa


Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 9
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lis 29, 2008 3:51 pm   Poszukiwany oszust

***OCENZUROWANO***
_________________
emigranci.co.uk
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lis 29, 2008 11:20 pm   

A w jaki sposób Cie oszukał?
 
 
pluto1985
Gaduła


Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 58
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 1:46 am   

jak napisalem to juz go chyba w angli nie ma ale nie jestem pewny bo wszystko z trzeciego zrudla moze byc nie prawdziwe
_________________
za bledy przepraszam z gury pozdrawiam grzes
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 5:30 pm   

Jeśli kogoś oszukał jest to sprawa POLICJI, a nie forum.
Prosze nie umieszczać takich informacji.
_________________
Punk not Dead !
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 5:38 pm   

Częściowo masz rację, ale brytyjska Policja bardzo słabo pracuje na rzecz poszkodowanych tutaj Polaków. Ten system jest nastawiony na pomaganie ludziom, którzy mogliby zaszkodzić wizerunkowi brytyjskiej policji. Polacy do tej grupy nie należą, dlatego musimy sobie wzajemnie pomagać.
Takie informacje jak ta pozwalają się ustrzec przed kolejnymi oszustami i moim zdaniem, polski portal społecznościowy jak najbardziej powinien się tym zajmować. Powiem więcej, powinien w takich sprawach naciskać na lokalne władze i żądać wyników.
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 6:47 pm   

Umieszczenie czyjegoś zdjęcia i napisanie że zostało się przez tego kogoś oszukanym wcale nie znaczy że miało to miejsce.
Mogą to być jakieś osobiste porachunki, czy cokolwiek innego.

Ps. I prosze nie piszcie zaraz ze musze znac tego osobnika i jestem z nim w jakiś sposób powiązany :idea:
_________________
Punk not Dead !
 
 
pluto1985
Gaduła


Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 58
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 8:48 pm   

kolego nie mowie ze ty go zansz ale ja tak mialem kiedys przyjemnosc z mochanikiem i to co kolega napisal to w jakis sposub prawda na dzien zisiejszy rozmawiam z ludzimi kturzy naprawiali tam auta nie wiedza gdzie moga je odebrac ale to nie tylko on naciaga ludzi na kase jest jeszcze jeden warsztat w bristolu ktury nie ma czystego sumienia np. skosowac za sprzeglo a nawet srubka nie ruszyc a to wiem z 100% zrudla tak wiec na polskich bizmesmenow w bristolu powinien byc osobny temat bo zawsze by czlowiek sie dowiedzial z kim ma do czynienia ja naprzyklad do polskiego mechanika nie pojade gdyrz za robocizne u polaka 200 to u anglika 150 sam porownalem ceny i nikt mi tego nie powie ale karzdy robi co chce
_________________
za bledy przepraszam z gury pozdrawiam grzes
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama