Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
POMOOOOCY!!!
Autor Wiadomość
tagusek 
Stały bywalec



Wiek: 50
Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 72
Skąd: Cardiff/Szczecin
  Wysłany: Nie Lip 08, 2007 9:12 am   POMOOOOCY!!!

Mam taki problem. :rotfl: Mąż od jakiegoś czasu usiłuje wynająć w Cardiff mieszkanie. Różnymi sposobami - od agencji lub prywatnie. Wszędzie napotyka opór w postaci: referencje są ok. ale mieszkania nie wynajmiemy. Jak pyta o powód to słyszy "nie bo nie to tajemnica". Inni kręcą coś o innych którzy chcą wynająć, że jest kolejnym w kolejce - a mieszkanie miesiąc już stoi puste. Jeszcze słyszał, że na rodzinę to przynajmniej 2 bedroom (model naszej rodziny 2+1) bo mniejszego im nie wolno wynająć. O co w tym wszystkim chodzi, co trzeba zrobić aby wynająć mieszkanie? POMÓŻCIE!!!
 
 
many 
Gaduła


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53
Skąd: Zooport
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 11:14 am   

Czemu nie wynajmiecie czegos bezposrednio od wlasciciela bez posrednictwa agencji. Ktos na forum podawal link do gumtree tam jest duzo ogloszen http://cardiff.gumtree.com/
_________________
He who dares wins.
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 8:48 pm   

jak sie pytaja ile osob to mowcie 1 osoba na 1 pokoj, oni tutaj nie rozumieja ze mozna mieszkac w 2 osoby w pokoju (przynajmniej tak wynika z mojego doswiadczenia)
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 420
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 9:35 am   Re: POMOOOOCY!!!

tagusek napisał/a:
Mam taki problem.


Dziwne to dla mnie, ja nawet sobie nie przypominam, żebyśmy mieli jakieś referencje, a nam wynajęli bez problemów. Czy próbowaliście w Chambers Estate Agents, 35 Merthyr Road, 029 2052 2106 (uprzedzam - mogą się potem ociągać z naprawami, ale lepsze to niż nic). Nie powinni mówić "Nie, bo nie" i mają też tanie oferty.
Zawsze też można mówić, że szukacie 1 albo 2 pokoje i potem dopiero wybrać 1.

--
Renya
 
 
tagusek 
Stały bywalec



Wiek: 50
Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 72
Skąd: Cardiff/Szczecin
Wysłany: Nie Lip 15, 2007 6:07 pm   

Sprawa zamknięta. Mieszkanie wynajęte. Wreszcie!!!! :okii:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama