Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Logo: Infolinia.org Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum

Poprzedni temat «» Następny temat
Polski Kościół w Oxfordzie
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 83
Otrzymał 13 piw(a)
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 3:17 pm   

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:EN-US; mso-fareast-language:EN-US;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->


Adres Plebanii:
59, Carlton Road, Summertown, OX2 7SB
telefon: 01865 510354

Adres Kosciola:
Blackfriars
Kaplica Ojców Dominikanow p.w. Ducha Swietego
64 St. Giles
OX1 3LY



Przeczytaj artykuł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MalwinaK
Niemowa


Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: ...pozostałe miasta... (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 3:25 pm   

Szczesc Boze. Nazywam sie Malwina Knurek pochodze z Polski, z miasta Sanoka(podkarpacie). Obecnie mieszkam w Anglii (Banbury). Jestem juz tutaj prawie 1,5 roku. Moja historia jest dosc dluga i ciezko mi napisac co czuje. Chcialam zapytac czy u Was, w Waszym polskim Kosciele jest jakas wspolnota, jakas grupa ludzi, gdzie moglabym byc i w jakis sposob sie udzielac. Potrzebuje tego. Bylabym bardzo wdzieczna gdyby mi Ksiadz odpisal. Gdyby Ksiadz mogl to prosze jeszcze napisac, czy jest spowiedz swieta przed swietami, bo rowniez chcialabym z niej skorzystac. Dziekuje bardzo. Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama