Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Isnard
Pon Cze 01, 2009 11:33 pm
Polski dentysta
Autor Wiadomość
Isnard 


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: Bingley (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 9:08 pm   

Polski gabinet w Wakefield link do strony http://www.poldent.co.uk/
 
 
Dorota_11
Rozkręca się


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 32
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 12:15 pm   

Z tego co wiem to w Keighley też mamy polską dentystkę trzeba się tylko do niej zarejestrować i na pewno trzeba będzie troszkę poczekać na pierwszą wizytę nie wiem jeszcze jak wygląda sprawa nagłych przypadków- ale się dowiem.
 
 
Isnard 


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: Bingley (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 3:27 pm   

Znasz adres lub nazwę ew. telefon?
 
 
Dorota_11
Rozkręca się


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 32
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 3:57 pm   

Właśnie się dowiedziałam , że przychodnia się nazywa Earl Royd Dental Centre. Podaję telefon 01535667013.
 
 
Isnard 


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: Bingley (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 4:18 pm   

Czyli rozumiem że świadczą usługi w zakresie NHS ? Jeżeli tak to dobrze;)
 
 
Dorota_11
Rozkręca się


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 32
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 5:59 pm   

Tak usługi w zakresie NHS,
 
 
Stefi
Niemowa


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 11:43 am   

Bylam tam niedawno ,ale niestety dowiedzialam sie,ze nie akceptujá kart NHS,nawet nie chciano mnie zarejestrowa do tej pani doktor Polki,mówiono,ze maja full ,szczerze to nie rozumiem dlaczego nie chciano mnie zapisac,a moj angielski nie pozwala mi na dyskusje z recepcjonistka :D ,bede dozgonnie wdzieczna za wszelkie informacje w tym temacie.
 
 
Isnard 


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: Bingley (Anglia)
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 8:16 pm   

Szczerze mówiąc to nie ma o czym z nimi dyskutować, to nie jest wina recepcjonistki że nie chciała Cię zarejestrować na NHS, ponieważ każda przychodnia dentystyczna ma swój limit pacjentów za których płaci NHS jeżeli mają komplet to nic sie na to nie poradzi, no chyba że ktoś zrezygnuje. Dla pocieszenia Ci powiem że Anglicy też mają problemy z rejestracją u dentysty w ramach NHS. Próbuj w innej przychodni aż do skutku, my jeździmy z rodziną do przychodni oddalonej o 24 mile;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - anime
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama