Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska-Chorwacja...
Autor Wiadomość
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 10:01 pm   Polska-Chorwacja...

Czy ktoś może oglądał mecz?...Jak chłopaki grali?...czy dużo strzałów oddali na bramkę chorwacką ?, no i jak ustawienie z wysunietym napastnikiem....acha i jak grał Boruc ?
_________________
Punk not Dead !
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 3:47 pm   

Ja ogladalem .Chlopcy grali dużo lepiej niz z Kolumbia byli szybsi(czy jak to powiedzial I Jelen "szybciejsi" 8) ) Strzalow było tak jak zawsze niewiele ale gdy juz byly to cos pod bramka chorwacka sie dzialo .Ustawienie pod Niemcow zdalo role Żuraw cofal sie po pilke na jego miejsce czesto wbiegal Krzynowek .Boruc za wiele roboty nie miał.
To tak w skrocie 8)

Ps.Gdzie w Bristolu można obejzc mecz Polska-Niemcy(puby itp)
i czy organizujecie moze jakies wspolne ogladanie-samemu do pubu troche dziwnie isc :shock:
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 8:59 pm   

Planujemy zorganizować I spotkanie forumowiczów 9-go lub 14 a może 20-go , w każdym razie na razie idzie nam to jak krew z nosa ( mam na myśli organizację spotkania)

Co do Spotkania jest osobne forum temu poświęcone a co do oglądania meczów to jest jeszcze trochę czasu i coś wymyślimy , ja w każdym razie będę się w piatek wieczorem bujał po mieście w koszulce z orzełkiem na piersi :), podobno w centum miasta maja być telebimy wystawione przez BBC, ale czy to prawda i czy będzie też jakiś ogródek piwny tego nie wie nikt...jeśłi nie to jakiś pub...
_________________
Punk not Dead !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama