Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dawid
Wto Lip 13, 2010 10:59 am
{policja} prośba o pomoc
Autor Wiadomość
pobilo
Gość
  Wysłany: Wto Lip 06, 2010 7:51 am   {policja} prośba o pomoc

witam bardzo serdecznie. Pisze do Pani bo mam nadzieje że mi Pani pomoże. W styczniu wyjechał mój narzeczony za granicę i z tego co wiem napisal mi że ma problemy że narazie niemoże wrucić. czy jest jakaś szansa żebym się dowiedziała czy jest za coś karany, czy odbywa jakoś kare.
 
 
pobilo
Gość
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 7:53 am   

Witam bardzo serdecznie. Niewiem od czego zacząć ale mam nadzieje że mi Pani coś poradzi w tej sprawie. W styczniu pojechała narzeczony za granice mialo byc wesele i napisał że narazie niewruci bo ma jakies kłopoty i z tego co mi pisał to że ma mieć jakąs rozprawe. czy jest szansa żebym sie dowiedziała jaką ma kare i czy ja odbywa bo w tym momencie niemam zadnego kontaktu
 
 
slawecky73 
Niemowa


Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Gdansk (Pomorskie)
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 8:02 pm   

witam czy ktoś może mi pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mojej żony Zuzanny Brodowskiej
wyjechała do uk 13 lutego pozostawiła mnie z 2 małych dzieci i nie kontaktuje się z nami czy ktos moze się z nia spotkał prawdopodobnie jest w gloucester i pracuje w sieci tesco prosze o pomoc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 1,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama