Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Isnard
Pon Cze 01, 2009 11:38 pm
Podróże rowerowe
Autor Wiadomość
Krisstof
Niemowa


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 2
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 9:55 pm   

Witam wszystkich miłośników dwóch kółek

Zycie to nie tylko gonitwa za pieniędzmi, pracą i innymi zajęciami bez których nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować. Zycie to również - a może przede wszystkim - spełnianie swoich marzeń, realizacja swoich celów, korzystanie z życia po to, by to ono było wartością najwyższą a nie praca czy pieniądze. W moim przypadku życie to rower i kilka innych pasji. Lubię czasem sobie popedałować tu i ówdzie. Znam już chyba większość dróg w promieniu 50 km od Bradford gdzie aktualnie mieszkam. Więc jeśli ktoś chciałby się wybrać w towarzystwie wytrawnego przewodnika to zapraszam :)

A to mój blog rowerowy http://krisstof.bikestats.pl - zapraszam
 
 
Isnard 


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: Bingley (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 9:59 pm   

No to jak tak sporo jeździsz a rowerem pewnie bo bocznych drogach , to może wiesz gdzie jest fajne miejsce na czystą rybkę kanały oczywiście odpadają...:D
 
 
Krisstof
Niemowa


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 2
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 10:14 pm   

Rozumiem, ze chodzi o aktywny wypoczynek w postaci połowów zwierza wszelakiego a zwłaszcza pływającego. Ja niestety nie jestem ani miłośnikiem łowienia ani konsumowania rybek. Ale widziałem kilka miejsc gdzie łowią. Jedno z nich jest w Kilnsey Park niedaleko Grassington. Są tam dwa nieduże jeziorka, ale z tego co wyczytałem to za dzień łowienia życzą sobie £17.50, więc jak na mój gust to troche dużo. A tu do oglądnięcia moje fotki: fotka nr 1 i fotka nr 2

Niedaleko jest rzeczka i tez tam kiedyś widziałem jakichś wędkarzy, ale generalnie jakoś nie widziałem ich za wielu.
 
 
Dorota_11
Rozkręca się


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 32
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 6:41 pm   

Zdjęcia naprawdę piękne. Mam nadzieję, że uda mi się te miejsca odwiedzić. :)
 
 
Dorota_11
Rozkręca się


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 32
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 9:58 pm   

Może znacie fajne miejsce gdzie można się wybrać z grupką dzieciaków, niezbyt daleko, ale żeby było coś ciekawego do zobaczenia lub zwiedzenia. Dzięki i Pozdrawiam;)
 
 
Isnard 


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: Bingley (Anglia)
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 10:54 pm   

W dniach 21 - 24 marca w Bolton Abbey organizują fajną atrakcja dla dzieci i nie tylko. Będzie można sie przejechać prawdziwym pociągiem THOMAS na trasie 4 mil. Oprócz tego fajny teren do zwiedzania i wypoczynku. Adres Bolton Abbey, Skipton BD23 6AF . Możliwy dojazd autobusem z Keighley. Szczegóły równiez na stronie www.embsayboltonabbeyrailway.org.uk My sie wybieramy;) pozdr.
 
 
Dorota_11
Rozkręca się


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 32
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 11:35 am   

Słyszałam, że tam jest fajnie, jeszcze nie byłam ale może się nam uda wybrać. Dzięki za informację.;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama