Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
podróż autokarem
Autor Wiadomość
tomasz 
Nieśmiały


Wiek: 32
Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 11
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 11:23 am   podróż autokarem

Witam. Jestem jeszcze w Polsce, ale przed samymi świętami Bożego Narodzenia dołączam do swojej pani w Cardiff. Mam pytanie do osób które pokonywały trasę Polska-Cardiff autokarem, którą firmę przewozową polecają, a przed którą przestrzegają. Samolot niestety odpada w moim przypadku. Bilet będę kupował w ciągu najbliższych paru dni (bo jak wiadomo przed świętami ruch wzmożony i to w obydwa kierunki), więc proszę osoby korzystające z autokarów o odpowiedź. Dzięki z góry.
P.S. A może do kogos z Was przyjeżdża ktoś na święta samochodem, jeżeli tak to reflektuję na to.
 
 
zales
Stały bywalec



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 94
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 6:42 pm   

Ja jutro wyjezdzam do Polski na dwa tygodnie niestety tym razem autokarem. Jade firma AGAT juz kilka razy pokonywalem z nimi cala trase i polecam bez problemowo itd. Nie polecam firmy DELTA za długie przerwy na postojach itd.
 
 
ONA
Gość
Wysłany: Sob Paź 28, 2006 8:45 pm   

ja też kiedyś jechałam Agatem....no i bez problemów...tylko niesamowiccie długo, no i wszystkie miejsca były wtedy zajęte....ale za to następnego dnia włączyli tv i puścili jakieś filmy a nawet poczęstowali herbatką, więc OK
 
 
zales
Stały bywalec



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 94
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 11:51 am   

No ja wlasnie wrocilem w niedziele autobuskiem z Polski wracalem znowu Agatem powiem ze podroz mijala bardzo milo i sympatycznie kierowcy byli bardzo mili i udzielali nam wszelkich informacjii odnosnie planowanego przyjazdu!! Bylbym w Cardiff na 18 ale niemiecka straz graniczna nas zatrzymala! Wszyscy podroznicy autokatu musieli wziasc ze soba swoje bagaze normlane oraz podreczne. Bylismy przeszukiwanii. Tutaj przypomne ze legalnie mozna przewiesc karton papierosow (200 sztuk papierosow) oraz 1 l wodki za kazdy dodatkowy karton byl napisany protokul oraz kara w wysokosci 32 euro.
 
 
tagusek 
Stały bywalec



Wiek: 49
Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 72
Skąd: Cardiff/Szczecin
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 4:03 pm   

Mąż właśnie dzisiaj wraca z Cardiff Orbisem. W tamtą stronę też jechał Orbisem. Wszystko było ok.
 
 
tomasz 
Nieśmiały


Wiek: 32
Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 11
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 8:45 pm   

Jednak zdecydowałem się na Sindbada. Potrzebuję być w Cardiff o najwcześniejszej możliwie godzinie (on przyjeżdża o 17.00, a Agat planowo o 21.00), bo osoba która będzie na mnie czekać pracuje wtedy na nockę, więc byłbym zmuszony jechać do niej do pracy po klucze itd. A po całodobowej podróży i z walizką pod pachą to wątpliwa przyjemność. Jednak według mojego wywiadu to faktycznie Agat wydaje się być dosyć kompetentnym przewoźnikiem. O Orbisie niestety słyszałem niepochlebne opinie (szczególnie w odniesieniu do niemiłej obsługi autokaru). Dzięki za wszystkie podpowiedzi!
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 420
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 8:58 pm   

tomasz napisał/a:
O Orbisie niestety słyszałem niepochlebne opinie (szczególnie w odniesieniu do niemiłej obsługi autokaru). Dzięki za wszystkie podpowiedzi!


Kolega przyjechał w sobotę Orbisem i był zadowolony. 2 minusy jedynie z przyczyn niezależnych od Orbisu.
1. Rodacy ggrrrr na tylnych siedzeniach spożywali alkohol i rozrabiali.
2. Potworne korki w okolicy Londynu spowodowały 3 godzinne opóźnienie.
Jak ktoś się spieszy na nockę, to, patrz punkt 2, może się rozczarować.

--
Renya
 
 
tagusek 
Stały bywalec



Wiek: 49
Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 72
Skąd: Cardiff/Szczecin
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 3:08 pm   

czy ktos slyszal o firmie przwozowej "Polonia transport". Maja konkurencyjna cene w stosunku do Orbisu no i krocej jedzie. Poprosze o opinie :Smile1:
 
 
werni 
Uzależniony
vampire



Wiek: 34
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 317
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 4:38 pm   

autokar jest dobry na poczatek puzniej to trzestaje byc mile
_________________
L4U
 
 
Katia 
Gaduła



Wiek: 27
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 51
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Lut 25, 2007 4:24 pm   

Napewno odradzam firme Eurotrans....cos strasznego, 35 godzin jazdy, i 3 przesiadki o ktorych nikt nie wiedział. Z Polski dowiezli nas pod granice niemiecką małym busikiem, pozniej przesiedlismy sie w nawet niezłego standardu autokar, niestety w Londynie na Victoria Station oznajmili nam czyli osoba ktore jechały do Cardiff ze bedzie nastepna przesiadka, to przekroczylo wszeslkie granice gdy podjechał po nas mały busik..hmmm nawet nie wiem czy mozna to tak nazwac, to byla puszka, jakis cholerny Zuk delikatnie przerobiony, z przyklejona tasma plastikowa szybą :Vampire: Bilet kosztował 340 zł....Katorga, nie polecam.....
Ostatnio zmieniony przez Katia Nie Lut 25, 2007 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tagusek 
Stały bywalec



Wiek: 49
Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 72
Skąd: Cardiff/Szczecin
Wysłany: Nie Lut 25, 2007 7:00 pm   

werni napisał/a:
autokar jest dobry na poczatek puzniej to trzestaje byc mile

to nawet na poczatek nie jest mile, ale co zrobic :| || , niby mozna samolotem i pozniej czym sie da ale czy bedzie to szybciej :?: :?: :?:
 
 
werni 
Uzależniony
vampire



Wiek: 34
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 317
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Lut 25, 2007 8:43 pm   

natomiast ja bardzo lubie podrozowac zawsze mnie gdzies poniesie czasami wsiadam do autobusu i po prostu jade niewazne gdzie po prostu gdzies
_________________
L4U
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama