Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
początkująca
Autor Wiadomość
arabela
Niemowa


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 8
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Sie 06, 2006 11:09 pm   początkująca

witam wszytskich.z ciekawością czytam wasze posty.czytam z Polski bo do Anglii przyjade na koniec sierpnia i takie mi sie nasuwaja pytania-czy jak Wy zaczynaliscie prace to dostawaliscie najnizsze wynagrodzenie?podejrzewam, że tak więc może opiszecie mi czy tu jest większa szansa na podwyżki niż w Polsce?pracuje 12 lat w "wodociągach" i wbrew obiegowym opiniom zarabiam mało-1300 zł netto.i dostaję wraz z resztą firmy "podwyżki" inflacyjne zawsze w styczniu.jakieś 3 % także te pieniądze są dla mnie ogromną motywacją.i tak sobie myślę czy zrobiłam dobrze że złożytłam wymówienie z pracy i przyjeżadzam do Chepstown, małego miasteczka niedaleko Bristolu.w czerwcu byłam tam i rozmawiałam z kierowniczką domu dla osób starszych i ona obiecała mi prace od września (mam nadzieje, że dotrzyma słowa).może ktoś zechce ze mną porozmawiać.będę wdzięczna.nie żałujecie, że jesteście w Anglii?pozdrawiam
_________________
arabela
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Sie 07, 2006 7:53 pm   

Jak znasz angielski to sobie poradzisz bez problemu i szybko zapomnisz o swoich "Wodociagach". :-)
 
 
robertt8493
Niemowa


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Wrz 02, 2007 7:49 am   

liczy sie motywacja i chec do dzialania, jezeli ci tego brakuje daj sobie spokoj bo utkniesz w jakims dziwnym miejscu ktore znienawidzisz a wraz z tym ten kraj. Lecz jezeli masz w/w cechy masz wielkie szanse dosjsc do naprawde czegos, wiem z doswiadczenia!!!pozwodzenia walcz o swoje i nie daj sie!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama