logo

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Paczki do Polski
Autor Wiadomość
Moskit 
Nieśmiały


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 14
Skąd: Stoke on Trent
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 6:01 pm   Paczki do Polski

Jak najlepiej wyslac paczke do Polski?
:polen:
 
 
Dvz
Niemowa


Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 2
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 4:03 pm   

Ktos usunal moja podpowiedz, pewnie uznano to za :spam:
A tak nie jest, bo nie zajmuje zadnej pozycji w tej firmie ani tez nie jestem jej przedstawicielem :)
Takze jesli moge jeszcze raz to proponuje PerPack Services wg mnie najwygodniejszy przewoznik paczek do Polski z wysp.
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 10:58 pm   

nie "ktos" tylko ja, tak jak napisalem wczesniej w prv, tylko sprawdzeni uzytkownicy (z wieksza iloscia postow) moga polecac firmy lub uslugi.

Tym razem niech to juz zostanie, ale jak Dvz, nie bedzie aktywny na forum to uznam ten post za kryptoreklame i skasuje
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Dvz
Niemowa


Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 12:16 am   

Niestety nie otrzymalem zadnego prv od Ciebie, chyba ze zle zrozumialem i w ogole nie mialem go otrzymac :-)

Bez przesady, jakbym mial firme i zalezaloby mi na reklamie u Was to bym ja poprostu wykupil (o ile istnieje taka mozliwosc) :)
 
 
Moskit 
Nieśmiały


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 14
Skąd: Stoke on Trent
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 10:30 pm   

Jakos dla mnie tez Twoj usuniety post zabrzmial jak reklama. Cóz moze sie myle, wiec napisz dlaczego PerPack Service jest najwygodniejszy, bo widze ze paczki przesyla do trzech tygodni, a niektore firmy robia to szybciej. Napisz jesli mozesz ile razy korzystales z ich uslog i czy robiles to takze poprzez inne firmy.
Moze sie czepiam, ale rowniez budzi moje watpliwosci to ze w regulaminie firma pisze, ze paczki sa ubezpieczone do 100f, a w faq ze do 50f. Troche to dziwne.
regulamin:
15.1. Każda przesyłka jest ubezpieczona automatycznie przez firmę PerPack do wysokości 100 funtów sterlingów GB
faq:
Paczki są ubezpieczone do max L50 za sztukę. Na życzenie klienta można dodatkowo ubezpieczyć paczkę na wartość do L500.
Znalazlem kilka firm przewozowych takze zamieszczam linki do ich stron, choc nie wszystkie dzialaja na naszym terenie:
www.polang.go3.pl
www.delta-parcel.co.uk
www.pegasus-przesylki.pl
www.eagletransport.co.uk
www.bluefenix.co.uk
www.huskytransport.co.uk
www.eagletrans.eu
www.matspeed.eu

Prawdopodobnie skorzystam z ktorejs, ale licze na to ze ktos tutaj sie jeszcze podzieli swoimi doswiadczeniami. Bo gdzies tam w sieci wyczytalem ze niby firmy maja cennik ale jak przyjdzie do placenia przy odbiorze to nagle sie pojawiaja jakies dziwne doplaty i wcale nie wychodzi to tak tanio, a z terminowoscia to tez roznie bywa.
 
 
asia01 
Rozkręca się



Dołączyła: 15 Lip 2007
Posty: 34
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 8:20 am   

A co chcesz wyslac?
Mojej kolezanki mama wysylala jej jedzenie na swieta - i wysylala to autokarem, tzn. do Stoke jezdza autobusy z Polski (i do Polski), dala kierowcy 100PLN (cos kolo tego) i moja kumpela odebrala ta paczke od niego tu na miejscu - na przystanku PKS - on(w sensie kierowca) do niej zadzwonil wczesniej, zeby powiadomic ja kiedy przyjedzie na miejsce.....
 
 
Moskit 
Nieśmiały


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 14
Skąd: Stoke on Trent
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 11:55 am   

Rozne rzeczy, ale w wiekszosci to ubrania, jakies 30-40kg. Tez sie zastanawialem nad tym zeby puscic to autobusem. Zobacze jeszcze bo moze sam sie bujne autobusem do Polski(28h-makabra) tylko jeszcze musze sie dowiedziec czy mnie wpuszcza z takim nadbagazem do autobusu bo czasami zwyczajnie nie maja miejsca.
 
 
asia01 
Rozkręca się



Dołączyła: 15 Lip 2007
Posty: 34
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 9:08 am   

Wracamy do Polski:)?
A zobacz jeszcze www.romulus.pl - oni maja ciekawa oferte.
pozdrowienia:)
 
 
golonkaak 
Nieśmiały


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 10
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 2:19 pm   

Firma ktora sie dzis oglosila organizujaca przeprowadzki, przewozi rowniez paczki do polski. Wyczytalem to na ich stronce, jest tam dobrze opisane co i jak.
 
 
Moskit 
Nieśmiały


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 14
Skąd: Stoke on Trent
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 12:33 am   

Jade do Polski na dluzej, choc jest mozliwe ze przeksztalci sie to w powrot :)
Romulus faktycznie ma dosc ciekawa oferte. Pisza, ze czas dostawy paczek to 3-6 dni, jesli to prawda to naprawde szybko. Nie naleza do najtanszych, ale przynajmniej w cenniku zaznaczyli, ze oplata zawiera koszty podjazdu kuriera po odbior paczki oraz koszty dostarczenia paczki (system door to door), a wlanie czasami w tym miejscu pojawia sie ,,magiczna" doplata i sie okazuje ze cennik dotyczyl dostarczenia przesylki z Uk do centrali firmy w Polsce, a nie pod wskazany adres.
Pozdrawiam :polen:
 
 
asia01 
Rozkręca się



Dołączyła: 15 Lip 2007
Posty: 34
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 4:28 pm   

hejka:)
jutro bede zamawiac kuriera z romulusa tyle, ze w odwrotna strone - z Polski do Angli;
dam znac jak ja tu odbiore (czy bede zadowolona z ich uslug).
pozdrawiam:)
 
 
ania25 
Rozkręca się
ania25


Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 10:16 pm   

Witam.
Ja przesylalam paczke do pl przez trans kluczyk i bylam bardzo zadowolona, zadnych dodatkowych oplat, bardzo tanio, a paczke dostarczyli w ciagu 3 dni.
Placi sie od kilograma 1,10 funta.
Czyli nie tak zle.
A wy ile placicie?
_________________
ania25
 
 
 
baz 
Stały bywalec
MAN VAN 4U



Wiek: 37
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 75
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 8:18 pm   

ania25 podaj jakiś namiar na tego gościa. Szukałem w necie tą firmę i znalazłem, ale info jest dla zarejestrowanych :motz:
 
 
ania25 
Rozkręca się
ania25


Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 9:09 pm   

Hey.
Num tel do nich to:

07856550495

07824602707


Pozdrawiam

Ania
_________________
ania25
 
 
 
baz 
Stały bywalec
MAN VAN 4U



Wiek: 37
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 75
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 9:51 pm   

Dzięki ;-)
Pozdrawiam Marcin
 
 
baz 
Stały bywalec
MAN VAN 4U



Wiek: 37
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 75
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 9:31 pm   

dzwonilem tam i 30 funci za 20 kg :motz: czyli to nie wychodzi 1,10 za kilo :kill: tylko 1,5 funta.
Fakt że z domu do domu i w ciągu 4 dni :okii:
 
 
ania25 
Rozkręca się
ania25


Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: Sro Mar 19, 2008 8:33 pm   

To chyba ze podniesli teraz stawke bo ja jak wysylalam to kasowali nie po Ł1.10 a wysylalam jakies 3 tyg temu.

Ania
_________________
ania25
 
 
 
asia01 
Rozkręca się



Dołączyła: 15 Lip 2007
Posty: 34
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 8:28 am   

...no i sie udalo...skorzystalam z oferty "romulusa" i jestem zadowolona....zamowilam kuriera we wtorek(18.03.08) na czwartek(20.03.08) - pojawil sie z samego rana...tutaj w Stoke - paczke odebralam w srode(26.03.08), tez rano - troche to trwalo, ale trafilam na swieta, a oni w soboty, niedziele i w swieta nie pracuja!!!...za 10kg (bylo nawet troche wiecej - ale nikt tego nie sprawdzal - ja sama deklarowalam wage paczki) zaplacilam 30funtow (144PLN)....polecam!!!
 
 
baz 
Stały bywalec
MAN VAN 4U



Wiek: 37
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 75
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 4:06 pm   

siemka
Znalazłem przewoźnika
Wczoraj (czyli w czwartek) odebrał z domu w :polen: o godz 23 i ma być u mnie w sobotę lub niedzielę (chyba lepiej nie trzeba)
Kase płaci się przy wysyłce lub u odbiorcy jak kto woli. Przesyłka z drzwi do drzwi :brawoo:
miałem w sumie ok 70kg :Scared: i powinno mi wyjść ok 80 funci czyli zapowiada się nie źle :okii: zobaczymy przy płaceniu :?:
Dam znać jak dostanę przesyłkę ile faktycznie skasowali :562:
 
 
baz 
Stały bywalec
MAN VAN 4U



Wiek: 37
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 75
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 6:56 pm   

Witam ponownie
Firma jest :okii:
Właśnie odebrałem przesyłkę, byli by z rana ale mieli problem z jednym autkiem.
Mimo to czas doręczenia jest :brawoo:
15kg - 20 funci a za następny 1kg 1 funcia
auto 350 - 400 funci na lawecie
motorki ok 250 funci szt
przewóz osób - nie wiem ile kasy :Oops: ale jest możliwy.

Namiary Polska
kom +48 603 774 244
tel/fax +48 81 883 4931

Anglia:
+44 785 601 4280
+44 785 946 3001

Polecam :okii:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklama