Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyć tego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać na forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
:P
Autor Wiadomość
madzia 
Nieśmiały


Wiek: 22
Dołączyła: 26 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Opole/Newport
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 11:34 am   :P

w sumie to mi sie troche nudzi i chcialam sie zorientowac, czy moze komus rowniez i nie ma czasem ochoty gdzies wyskoczyc... wlasnie sie okazuje, ze niedlugo zostane sama na pastwe losu w tym nowym dla mnie miescie (choc nie jest to jeszcze pewne) i milo by bylo kogos poznac... ciekawa jestem tylko czy ktos jeszcze na tym forum jest...many? ;]
 
 
 
madzia 
Nieśmiały


Wiek: 22
Dołączyła: 26 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Opole/Newport
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 6:17 pm   

uuuuu, las rak :D

anyway, wracam do londynu ;]

jakby to powiedzial moj znajomy 'bawcie sie' ;) :okii:
 
 
 
many 
Gaduła


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53
Skąd: Zooport
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 8:51 pm   

Madzia no teraz to sie wyglupilas, no zeby takie rzeczy wypisywac, no przeciez jesli jestes w desperacji i liczenie juz nie pomaga to przeciez zawsze pozostaja metody oddechowe, cwiczenia relaksacyjne, wspolna terapia, linia pomocy, grupy wsparcia, a jak przychodza wlasnie 'te' chwile tak z zaskoczenia to przeciez mozesz zjesc arbuza, napic sie herbaty z mlekiem, przefarbowac wlosy.....


ale nie wyjezdzaj do Londynu!!!!!
_________________
He who dares wins.
 
 
madzia 
Nieśmiały


Wiek: 22
Dołączyła: 26 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Opole/Newport
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 6:11 pm   

Heh, ja nie wyjezdzam do Londynu, ja do niego wracam! ;) Moj przyjazd do newport nie byl planowany, a tym bardziej chciany przez mnie, jednak sytuacja w jakiej wtedy aktualnie bylam mnie do tego zmusila... do Londynu i tak nie jade na dlugo, bo na 2 miesiace, a pozniej wreszcie odpoczac psychicznie w Polsce przez jakies 3 miesiace, zastanowic sie co w koncu ta 'glupia madzia' ma zrobic ze swoja przyszloscia, hehe ;] podjac decyzje! i to by bylo na tyle ;)

pozdawiam Many, moj jedyny forumowy towarzyszu :P

p.s. jak tam imprezka sie udala?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama