Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Otworzyliśmy bank dla Polaków
Autor Wiadomość
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 5:53 pm   Otworzyliśmy bank dla Polaków

Drodzy Czytelnicy
Wypowiedzcie się na forum internetowym "Bristol.pl" w sprawie tematu numeru ostatniego wydania gazety:
- czy to dobrze, że Lloyds TSB otworzył pierwszy polski oddział angielskiego banku w Bristolu?
- czy dzięki temu bankowość dla żyjących w tym mieście Polaków będzie prostsza i bardziej zrozumiała?
- czy może Lloyds TSB nie jest bankiem, któremu powierzylibyście swoje pieniądze?

Wypowiedzcie się na naszym forum. Najciekawsze wypowiedzi zostaną zamieszczone już w najbliższym wydaniu "Bristol.pl" na stronie poświęconej Czytelnikom.
Zapraszamy
Redakcja
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
Anonymous_15
Niemowa


Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 11:10 am   

Mam konto Silver w Lloydsie. Nie narzekam, nigdy nie mialem zadnych zgrzytow zwiazanych z jakimis karami, przysylanymi po miesiacu listami, ze jakas usluga zostala ualtywniona dawno temu ani problemami w zalatwieniu jakichkolwiek bankowych spraw w banku. Byc moze daltego, ze mowie dosc dobrze po angielsku i nigdy nie sprawialo mi to zadnego klopotu.
Teraz jednak bedzie mi jeszcze latwiej. Zamierzam wybrac sie na otwarcie polskiego oddzialu banku na Brislington chocby po to, zeby zmienic konto na Gold. Jeszcze wiecej korzysci, dodatkowe zabezpieczenia, a w konsekwencji latwiejszy dostep do uzyskania kredytu.
Czy ktos z was zamierza tez pojawic sie 29 marca na otwarciu?
 
 
naimad
Uzależniony


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 298
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Mar 19, 2008 12:03 am   

Generalnie uwazam, ze banki z obsluga w jezyku polskim moga byc przydatne, choc sformuowanie "polski odzial banku" moze brzmiec troche niefortunnie i przy zlym PR moze rodzic napiecia na liniach Brytyjczycy-Polacy.
Nie rozumiem jednej rzeczy, [b:jamwsm8y]jakie dodatkowe korzysci[/b:jamwsm8y] wynikaja z otworzenia konta, okazujac ulotke wycieta z gazety na ktorej jest napisane:
"Dzieki Pierwszej Polskiej Gazecie w Bristolu "Bristol.pl" chcialbym otworzyc konto Silver.Dzieki temu kuponowi dostane znizke na trzy pierwsze miesiace prowadzenia konta:zamiast 7.95 miesiecznie zaplace tylko 2"
skoro zakladajac konto Siler w LLoyds wszyscy klienci zawsze przez 3 miesiace placa 2 funty a pozniej 7.95.
patrz:"Apply for a Silver account today and receive these great benefits for just ?2 for the first three months**." zrodlo:[url:jamwsm8y]http://www.lloydstsb.com/current_accounts.asp?link=top_navigation[/url:jamwsm8y] czyli faktycznie [b:jamwsm8y]nie ma zadnej wyjatkowej oferty dla czytelnikow[/b:jamwsm8y].

Kolejna rzecz:
Do Tomasza Raczynskiego, [b:jamwsm8y]o jakich dodatkowych zabezpieczeniach mowisz[/b:jamwsm8y] przy upgradzie z konta Silver na Gold, skoro oba konta pod wzgledem zabezpieczen niczym sie nie roznia, i np karty sa zabezpieczone za pomoca Sentinel? Card Protection (takie samo dla Silver i Gold).
Wedlug Experian Credit Record (jedna z glownych firm w UK ratingujaca zdolnosc kredytowa) status konta w ramch current account (wszyskie konta gold, platinum, silver, classic)nie ma wplywu na zdolnosc kredytowa aplikujacego. Dopiero konta typu prestige (np konta w First, w pionie HSBC) podnosza rating. Na nasza zdolnosc kredytowa przede wszystkim ma wplyw madre zarzadzanie finansami a takze sprawdzane sa 2 ostatnie produkty finasowe( np jak regularnie splacamy arty kredytowe, pozyczki itp, mortgage) ale to zupelnie inny watek. Wedlug mnie sama [b:jamwsm8y]zmiana konta z silver na gold nie podnosi zdolnosci kredytowej[/b:jamwsm8y].
Ostatnia rzecz: uwazam, ze LLoyds czesto nie zbyt fair obchodzi sie z klientem i przykladem moze byc informowanie klienta o obnizeniu oporcentowania lokat z dniem 3 marca, gdy ta wiadomosc wyslana zostala 2 tygodnie pozniej. tak wiec klient mysli ze przez ostatnie 2 tygodnie jego pieniadze wiecej zarabialy niz bylo to w rzeczywistosci. Ponizsze zdjecie to moj mail otrzymany dzisiaj z zaznaczonymi datami.
[img:jamwsm8y]http://www.bristol24.pl/images/stories/konto.jpg[/img:jamwsm8y]
 
 
Anonymous_15
Niemowa


Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Mar 28, 2008 10:37 pm   

Danielu drogi, myślę, że większość z forumowiczów wie, że prowadzisz portal "ocenzurowano" i ze generalnie jestes nieprzychylnie nastawiony do banku Lloyds TSB. Jeżeli tyle rzeczy cię w nim irytuje to albo go zmień albo po prostu przestań o nim pisać, bo o tym o wysłanej wiadomości z 2-tygodniowym opóźnieniem piszesz już bodajże po raz 2 jeśli nie 3. Naprawdę, wszyscy znamy tę historię.
Co do kuponu w gazecie, to ni wiem dlaczego pijesz do mnie. Napisz sobie do redakcji albo do samego naczelnego i zapytaj, dlaczego pojawiła się taka informacja. Zresztą powoli wpędzasz się w spiralę absurdu, bo krytykujesz gazetę, w której jeszcze niedawno zamieszczałeś reklamę. Nie wiem czy klienci, którzy reklamują się w obojętnie jakiej gazecie potem po niej jadą, ale twoje poprzednie posty, ten w pewnym stopniu też, mogą o tym świadczyć. To więc kolejny absurd.
A jeśli tak bardzo ci już zależy ci już na krytykowaniu czegokolwiek i kogokolwiek, to może napisz proszę, ile osób odwiedziło w ostatnim miesiącu twój bristolski (społeczny, nie ekonomiczny) portal. I pomyśl przez chwilę, że gdyby był naprawdę dobry, miałbyś pełne ręce roboty na forum. A tak jesteś bezrobotny, nie masz co robić, więc czepiasz się czego i kogo popadnie.
Czytając twoje posty mam wrażenie, że jesteś po prostu niewyrośniętym dzieciakiem pełnym kompleksów i dlatego ukrywając się pod nickiem wyładowujesz frustrację na innych.
 
 
AmIpunkYet?
Rozkręca się


Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 27
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 9:55 am   

Wydaje mi sie ze tym razem to Mr Raczynski troche przesadziliscie...
ale do rzeczy informacja o zmianie wyslana przez bank jest rzeczywiscie dziwna...
Ja rowniez jednak mam wrazenie ze temat "maila z banku" pojawil sie wczesniej, naimad zmien bank i po klopocie...
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 1:39 am   

[quote="Tomasz Raczynski":3lrv6sza]Danielu drogi, myślę, że większość z forumowiczów wie, że prowadzisz portal "ocenzurowano" i ze generalnie jestes nieprzychylnie nastawiony do banku Lloyds TSB. Jeżeli tyle rzeczy cię w nim irytuje to albo go zmień albo po prostu przestań o nim pisać, bo o tym o wysłanej wiadomości z 2-tygodniowym opóźnieniem piszesz już bodajże po raz 2 jeśli nie 3. Naprawdę, wszyscy znamy tę historię.
Co do kuponu w gazecie, to ni wiem dlaczego pijesz do mnie. Napisz sobie do redakcji albo do samego naczelnego i zapytaj, dlaczego pojawiła się taka informacja. Zresztą powoli wpędzasz się w spiralę absurdu, bo krytykujesz gazetę, w której jeszcze niedawno zamieszczałeś reklamę. Nie wiem czy klienci, którzy reklamują się w obojętnie jakiej gazecie potem po niej jadą, ale twoje poprzednie posty, ten w pewnym stopniu też, mogą o tym świadczyć. To więc kolejny absurd.
A jeśli tak bardzo ci już zależy ci już na krytykowaniu czegokolwiek i kogokolwiek, to może napisz proszę, ile osób odwiedziło w ostatnim miesiącu twój bristolski (społeczny, nie ekonomiczny) portal. I pomyśl przez chwilę, że gdyby był naprawdę dobry, miałbyś pełne ręce roboty na forum. A tak jesteś bezrobotny, nie masz co robić, więc czepiasz się czego i kogo popadnie.
Czytając twoje posty mam wrażenie, że jesteś po prostu niewyrośniętym dzieciakiem pełnym kompleksów i dlatego ukrywając się pod nickiem wyładowujesz frustrację na innych.[/quote:3lrv6sza]

Dlaczego po świńsku atakujesz mojego kumpla?
 
 
Edyta&Irek
Gaduła


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 58
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 8:21 pm   

A czy macie jakieś namiary na ten bank? A dokładniej chodzi mi o jakiś nr tel.
_________________
Edyta&Irek
 
 
softcell
Gaduła


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 8:04 pm   

[url:2x5wuoro]http://srvb.red24.info/relocate/pl/nonmembers/index.php[/url:2x5wuoro] - widzi mi się, iź HSBC jest bardziej przyjazny dla internautów z PL niż Lloyds TSB - może się mylę.
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 11:04 pm   

Chociaż w żadnym z tych banków nie posiadam konta, ja również uważam, że HSBC ma najlepszą ofertę dla Polaków.

Pozostali robią dużo krzyku o nic.
 
 
softcell
Gaduła


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 6:28 am   

[url:lkek45in]http://www.thisismoney.co.uk/saving-and-banking/polski/article.html?in_article_id=425884&in_page_id=53517[/url:lkek45in] - artykuł co prawda trąci myszką - ale widać kto już wtedy myślał o pieniądzach imigrantów z PL
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama