Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dawid
Sob Maj 05, 2007 7:26 pm
Otwarcie sklepu
Autor Wiadomość
gozdziu 
Stały bywalec
MIS



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 78
Skąd: Grangetown
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 1:00 pm   

szczerze mowiac to nie wiem czemu dalem sie w to wciagnac. Wlasnie poprosilem Dawida zeby usunal cala ta dyskusje, bo to naprawde bylo zupelnie bez sensu. W sumie to jeszcze nigdy tak sie nie dalem sprowokowac. Wkurzyla mnie tylko troche jej pierwsza wypowiedz ktora byla zupelnie bez sensu i chcialem zeby mi to wytlumaczyla ale widac ze sama nie wie o czym pisze. Mam nadzieje ze Dawid to usunie.
 
 
 
gozdziu 
Stały bywalec
MIS



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 78
Skąd: Grangetown
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 1:13 pm   

[quote="megus77"]hehe, i po kiego grzyba sie wcinasz w dyskusje?

moze dlatego ze nie gadalismy prywatnie tylko na ogolnym forum i kazdy ma prawo wyrazic wlasne zdanie
 
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 1:23 pm   

megus77 napisał/a:
i po kiego grzyba sie wcinasz w dyskusje?

Staję w obronie moim zdaniem pokrzywdzonych. Mam do tego prawo. Jeśli masz inne zdanie polecam skontaktowanie się z administratorem.
megus77 napisał/a:
wiec po co odpisujecie skoro dla Was to glupie?

Nigdy przenigdy nie napisałem, że odpisywanie na posty jest głupie.
megus77 napisał/a:
nikt tez wam nie rozkazuje odpisywac na posty ktore pisze

Noooo tak. Nikt też nie karze mi zaglądać na to forum, nikt nie karze mi wychodzić z domu albo do niego wracać, ale co z tego? Czy ktoś napisał, że jest inaczej?
megus77 napisał/a:
a wy sobie tutaj mnie pokomentujcie jak chcecie

Jak będziemy chcieli to pokomentujemy. Ale nie chcemy, a przynajmniej ja nie chcę. Dlatego zwracam się do Ciebie bezpośrednio.
megus77 napisał/a:
gdzies mam to co ktos o mnie mysli

Sam fakt napisania tego zdania jemu zaprzecza.
megus77 napisał/a:
sorki musze leciec chlopaki

Wybaczam. Dobranoc.
 
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 28
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 1:39 pm   

okej praca skonczona na koniec powiem- gozdziu poprsiles davida o usuniecie bo co? niech ludzie poczytaja twoje niczym nie uzasadnione glupie odzywki :) posmieja sie...
partizant nie komentuj osob ktorych nie znasz :) powtarzam po raz kolejny za malo o mnie wiesz zeby cokolwiek pisac, niestety nie mam czasu, pozatym obowiazku tez nie mam zeby sietlumaczyc z tego co i jak napisalam... smiac mi sie chce jak czytam to wszystko, jak wy zaciecie 'walczycie' jak sie wczuwacie i w ogole z jaka pasja probujecie cos udowodnic, wiecie cco powinniscie byc ponad tym i dac sobie spokoj jak widac nie umiecie cos w tym jest a ja pisze i sie smieje, czasami tak mam ze lubie sie posmiac z ludzkiej bezsilnosci albo innych cech. a cytowanie slow wycietych z konstektu i laczonych do pary to nie zadna sztuka bo nie zawsze urywek oddaje sens calosci, wiec partizant nic nie uzyskasz cytujac 5 wyrazow z calej dlugiel wypowiedzi dostawiajac do tego piec wyrazow z innego posta... so meczcie sie dalej i walczcie sobie z wiatrakami, a ja teraz lece
sajonara :D i pozdrawiam
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 2:06 pm   

megus77 napisał/a:
partizant nie komentuj osob ktorych nie znasz :) powtarzam po raz kolejny za malo o mnie wiesz zeby cokolwiek pisac

megus77. Ja nie DOMNIEMAM żadnych rzeczy dotyczących Ciebie, ja czytam je WPROST. I żadnych innych informacji o Tobie poza tymi wyczytanymi wprost z Twoich słów nie zamieszczam i nie komentuje. Nie potrzebuję znać Cię bliżej, żeby móc zrozumieć co piszesz.
megus77 napisał/a:
smiac mi sie chce jak czytam to wszystko, jak wy zaciecie 'walczycie' jak sie wczuwacie i w ogole z jaka pasja probujecie cos udowodnic,

Nie zaprzeczam. Nie będę się bawił w hipokrytę jak Ty. Bo chyba temu nie zaprzeczysz (byłby to szczyt głupoty jeśli mimo wszystko masz na to ochotę).
A słowa wyjęte z kontekstu? Moja droga, część sformuowań które cytuję to PEŁNE Twoje posty.
I przecież nie walczymy z wiatrakami. A w każdym razie nasz wiatrak cały czas się odzywa :D .
Ostatnio zmieniony przez partizant Sob Maj 05, 2007 2:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 2:24 pm   

P.S. Wskaż mi choć jedno zdanie, które wg. Ciebie wyjąłem z kontekstu. Dyskusja, którą prowadzisz jest bezkonstruktywna, jest wręcz destruktywna, ponieważ Twoje posty do niczego się właściwie nie odnoszą (co już kilka razy Ci udowodniłem), są natomiast wulgarne i bardzo pobieżne. Są stertą bluzg, smiechów i samozaprzeczeń. Twierdzisz, że śmiejesz się z nas, bo nas tak strasznie wciągnęła dyskusja z Tobą. Przecież sama się nią pałasz. Od kiedy? Od wtorku? :brawoo:
 
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 5:16 pm   

posta nie usune, bo jest doskonalym przykladem za co mozna dostac ostrzezenie na tym forum
jezeli Megus ci sie to niepodoba, nie ma obowiazku tu wchodzic i pisac cokolwiek
temat zostaje zamkniety dla megus, prosze cie nie pisz tu nic wiecej, bedzie to usuniete
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Kapczanek 
Rozkręca się


Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 31
Skąd: Caerdydd
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 6:28 pm   

ah te nastolatki... to jest takie słodkie jak dziewczyny w Twoim wieku dodają sobie 10 lat na forum żeby być bardziej dorosłe...przypomina mi się moje dzieciństwo, też chciałem szybko być dorosłym ale teraz wiem że wtedy był większy fun... dobra rada od kapczanka - korzystaj z życia póki jesteś młoda, potem będzie liceum, studia, praca... i poważne życie.
A narazie skorzystaj z tego że jest ładna pogoda i idź się pobawić z koleżankami na dworze zamiast spędzać całe dnie na bazgraniu po forum bo ono chyba nie temu służy :okii:
 
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 6:37 pm   

Wydaje mi się, że gdybyś używała słownictwa i stylu, którego używasz teraz to również nie dostałabyś ostrzeżenia.
Jeżeli nawet pobieżnie przejrzysz tok waszej dyskusji to i tak łatwo stwierdzisz, że jego wypowiedzi były o wiele mniej agresywne i dodatkowo prowokowane Twoimi wypowiedziami. Gozdziu przynajmniej starał się zachować fason - nie jechał po całości.
Swoją drogą czytając wasze posty od razu rzuciła mi się w oczy Twoja - nie jego - natarczywość właściwie nie poparta żadnymi argumentami (żeby chociaż te jakieś były). Dlatego zabrałem głos. Nie znam gozdzia i nie wiem kim jest tak jak nie znam Ciebie więc nie jestem stronniczy. Dawid widocznie podziela moje i gozdzia zdanie na ten temat. Gdybyś spróbowała jeszcze raz przejżeć tę dyskusję na spokojnie zdała byś sobie możliwe sprawę z tego, że tym razem nie masz racji i Twoje pretensje nie są słuszne. Tak ja przynajmniej uważam.
P.S. Komuś jak widać udało się przeczytać Twój post. A jako że zachowuje on odpowiednie kanony to kto wie... może i nie zostanie usunięty ;) .
 
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 28
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 7:00 pm   

wiec powiem nie ja zaczelam, to godziu wiec skoro zaczal to ja skonczylam, ja tylko odbilam pilke a skoro gozdziu lubi ping ponga to tez odbil... nie lubie jak ktos podwaza moja inteligencje lub mowi ze nie mam wiedzy na jakis temat, skoro nie ma pojecia o tym czy ja mam czy nie mam, stad sie wszystko wzielo... ping- pong
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 7:09 pm   

Ping-pong pękł. Tyle mam do powiedzenia. Inaczej już dotrzeć do Ciebie nie potrafię.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama