Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
logo

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyć tego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać na forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Nauki przedmałżeńskie w Cambridge lub Peterborough
Autor Wiadomość
Ola.P 
Niemowa


Wiek: 28
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Cambridge (Anglia)
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 6:54 pm   Nauki przedmałżeńskie w Cambridge lub Peterborough

Chciałam zapytać czy ktoś z Was uczestniczył w naukach przedmałżeńskich w Cambridge lub w Peterborough?

Będę musiała z narzeczonym je zrobić i chciałam podpytać jak to wygląda tutaj?
Mieszkam w Cambridge i mogę zrobić je tutaj,ale w Peterborough bedzie też ok.

Będę czekać na jakieś info ;)
 
 
Paulinaa 
Niemowa


Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 5
Skąd: Cambridge (Anglia)
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 12:55 pm   

Ja tez jestem tym zainteresowana z tego co slyszalam w duzym kosciele katolickim w ktorym odbywaja sie polskie msze nalezy skontaktowac sie z ksiedzem i prawdopodobnie mozna sie z nim umowic na konkretny termin.
 
 
Ola.P 
Niemowa


Wiek: 28
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Cambridge (Anglia)
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 4:08 pm   

Jeśli jesteś z Cambridge to zgłoś się do księdza w Polskiej Parafii. Myśmy na nauki jeździli do Polskiego Klubu na Chesterton Road. W sumie z księdzem widzieliśmy się 2 razy, wszystko poszło bardzo sprawnie. Dostaliśmy do przeczytania i przemyślenia książkę o małżeństwie,a na drugim spotkaniu rozmawialiśmy o tym co przeczytaliśmy, o naszych wątpliwościach... Pozdrowienia.
Ostatnio zmieniony przez Ola.P Nie Maj 09, 2010 1:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 681
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 5:36 pm   

Ola.P napisał/a:
W sumie z księdzem widzieliśmy się 2 razy, wszystko poszło sprawnie i 'bezboleśnie'. Pozdrowienia.


>>>>
Świetnie napisane.

u-patrsmiech.gif
Plik ściągnięto 136 raz(y) 1,3 KB

_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 17
Reklama