tekst do forum miast
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Isnard
Pon Cze 01, 2009 11:20 pm
Msze Św. w Keighley
Autor Wiadomość
Dorota_11
Rozkręca się


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 32
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 9:29 am   

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za tak liczny udział w Liturgii Wielkanocnej, również Księdzu Sławomirowi Wojciechowskiemu za wspaniałe
słowa o ostatnim dniu Triduum Paschalnego, który jest pełen wielkanocnej radości, u której podstaw odnajdujemy [color=orange]Cud Zmartwychwstania[/color].Był on również mile zaskoczony tak liczną grupą wiernych głównie młodych ludzi. Dziękuję również wszystkim tym, którzy służyli podczas mszy świętej. Mam nadzieję, że w niedługim czasie uda nam się zorganizować msze święte częściej nie tylko raz w miesiącu. Jeśli ma ktoś jakieś pytania lub uwagi proszę o informację.

W załączeniu podaję daty następnych nabożeństw w Kościele Św. Anny w Keighley, na które serdecznie zapraszam.

[color=yellow]27 kwiecień 2008[/color] -mszę odprawi Ks. Sławomir Wojciechowski
[color=yellow]18 maj 2008[/color]- Ks. Sławomir Wojciechowski
[color=yellow]08 czerwiec 2008[/color] - Ks proboszcz Wiesław Duracz

[color=yellow]Serdecznie zapraszamy[/color]:):):)
 
 
nadia
Niemowa


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 7:45 pm   

Dla mnie kościół to Bóg i wiara, słowa które można było usłyszeć na nabożeństwie mają nas zbliżać do Boga a nie do księdza. Nie chodzę do Kościoła dla księdza tylko dla siebie samej . Jestem osobą wierzącą i kościół jest dla mnie czymś ważnym. Coś czuję, że próbujesz wzbudzić sensację taką samą jak na stronie w Bradford.
Przeczytałam forum w Bradford i wydaje mi się, że niema tam żadnych konkretów ani dowodów, oczernianie kogoś bez żadnych szczegółowych wyjaśnień za pośrednictwem internetu świadczy o niskiej kulturze posądzającej kogoś osoby. Droga Weroniko Jeśli taka sytuacja miała miejsce, to gdzieś to zgłoś, a nie opisuj tego na forum internetowym. Każdy ponosi konsekwencje własnych działań. Nie bronie Wikarego ale osobiście uważam, że wina zawsze leży po obu stronach, ale osąd już nie należy do nas. Pozdrawiam:|


 
 
Isnard 


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: Bingley (Anglia)
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 8:29 pm   

Dla wszystkich którzy przeczytali post Weroniki przed jego zmoderowaniem przekazuję informację po sprawdzeniu adresu IP, że ta osoba pisze posty z terenu Polski i najwidoczniej ma osobiste urazy bądź niechęć do księdza. Pisanie postów tego rodzaju na lokalnych forach, naszym bądź okolicznych miejscowości ma na celu wprowadzenie zamętu w naszej społeczności i ma zaszkodzić osobie wikarego. Ostrzeżenie dla użytkownika Weronika.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Reklama