Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Mała pomoc na początek
Autor Wiadomość
pietrek11 
Niemowa


Wiek: 21
Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Lublin (Lubelskie)
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 1:16 pm   Mała pomoc na początek

Witajcie, chciałbym wyjechać do Anglii chociażby już jutro, ale nie chce jechać zupełnie w ciemno... upatrzyłem sobie Sheffield bo uznałem, że jest przyjemnym miejscem, gdzie nie jest trudno o pracę.

Moja prośba polega na tym, że jeśli ktoś ma możliwość załatwienia jakiejś pracy to na pewno byłbym wdzięczny, ale nie skończyłoby się tylko na wdzięczności... Z pewnością bym się odwdzięczył.

Ewentualnie gdyby ktoś miał jakieś tanie mieszkanko (np. miejsce w swoim mieszkaniu) bo na początek będę miał dosyć ograniczone fundusze :? i wtedy zacząłbym szukać pracy jak najszybciej się da. Oczywiście za taką pomoc też bym się odwdzięczył.

Wracając jeszcze do pracy to będę mógł wysłać CV i tak dalej, ale ogólnie rzecz biorąc to szukam pracy w jakichś magazynach, fabrykach itd... język znam dobrze, ale rewelacji nie ma... szybko się uczę. Gdyby pojawiły się jakieś propozycje to chyba najlepiej pisać prosto do mnie ( ) albo tutaj, na forum.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Piotr.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 2:04 pm   

Pietrek, wiele osób które są tutaj już od dłuższego czasu dość szeroko się na temat pomocy wypowiadają.
Można tutaj na tym forum znaleźć kilka wątków.
Ludzie dość sceptycznie podchodzą do pomocy tego typu, gdyż dość często się po udzieleniu pomocy po prostu zawiedli, skromnie mówiąc.
W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach pomocy.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
pietrek11 
Niemowa


Wiek: 21
Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Lublin (Lubelskie)
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 7:23 pm   

Cóż... racja, wcale się nie dziwię... też podchodziłbym sceptycznie do kogoś kogo w ogóle nie znam. Właśnie dopiero teraz mnie o tym uświadomiłeś...
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 5:06 pm   

pietrek11 napisał/a:
Cóż... racja, wcale się nie dziwię... też podchodziłbym sceptycznie do kogoś kogo w ogóle nie znam. Właśnie dopiero teraz mnie o tym uświadomiłeś...

Problem polega na tym, że większość osób tutaj ogólnie się zawiodła na rodakach.
Przysłowie " Chcesz sobie narobić kłopotu ściagnij znajomego" jest że tak powiem dość popularne. I tu już nawet nie chodzi czy jesteś nieznajomy nikomu czy kogoś znasz, bo czasem bywa tak że ten którego znasz po przyjeździe tutaj, to całkiem inna osoba. :)
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama