Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka


 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Lekcje języka angielskiego
Autor Wiadomość
pawelkalkus 
Niemowa


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Piaseczno (Mazowieckie)
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 2:37 pm   Lekcje języka angielskiego

Cześć,

zauważyłem że na wielu forach skupiających Polaków w UK regularnie pojawiają się posty z pytaniami o lekcje z języka angielskiego. Wiem, że zajęcia w grupie organizowane przez City Council albo jakieś inne państwowe instytucje mogą wystraszyć dlatego chciałbym wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy nie czują się dostatecznie pewnie ze swoją znajomością angielskiego.  

Udzielam indywidualnych lekcji na terenie Derby, podczas których skupiam się na poszerzaniu waszego słownictwa, nauki gramatyki (czasów, odmian itp.), oraz, przede wszystkim, rozmawiam z wami po angielsku.

Przy czym oczywiście całkowicie dopasowuje program do waszych indywidualnych potrzeb. Z doświadczenia wiem, że niektórzy już coś potrafią i chcą od razu przejść do konwersacji, inni szukają sposobu żeby poszerzyć zasób słownictwa, jeszcze inni chcą zrobić przyspieszony kurs.

Zajęcia w niewielkich grupach(2 max 3 osoby) są również możliwe. Zazwyczaj zapraszam chętnych do nauki do siebie, ale nie ma przeszkód, żebym pojawiał się też u was w domu. Kawa, herbata, ciasteczka i jedziemy :) Jest też opcja lekcji przez Skype'a, jeśli ktoś planuje zmienić adres albo wrócić do kraju, a byłby dalej zainteresowany nauką.

Jeżeli chodzi o mój tzw. background to jestem w Anglii już 3 lata i studiuję na University of Derby (robię dyplom w przyszłym roku). Angielskiego uczę się od dziecka.
Dysponuję swoimi materiałami, ale nie widzę żadnego problemu w dostosowaniu się do podręcznika, który już możecie mieć u siebie.

Jeśli jesteś zainteresowany lekcjami angielskiego albo chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat studiów w UK to zapraszam na kawę :)

Pozdrawiam,

Paweł
tel. 07935854577
mail:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama