Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
KONOWALY
Autor Wiadomość
anulla111
Niemowa


Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 4:58 pm   KONOWALY

Mialam nadzieje ze tu jest lepiej niz w Polsce , jakie bylo mije zaskoczenie , gdy zaszlam w ciaze , wiec zglosilam sie do przychodni , wyznaczyli termin (nawet szybko) wiec poszlam , i tam doznalam szoku!!! Pan doktor zapytal mnie ile jestem w ciazy i jak sie czuje , wtedy sie dobrze czulam wiec odpowiedzalam ze dobrz , pan doktor zapytal mnie jeszcze jak tam z fudbolem w polsce , popatrzyl na mnie i to wszystko , nie zalecil batan potwirdzajacych ciaze nawet nie zbadal cisnienia . Bylam bardzo zdziwiona wiec na nastepny dzien umowilam sie znowu na wizyte tylko zaznaczylam zeby zapisano mnie do innego lekarza , i poszlam sytuacja sie powturzyla , jak sie zaczelam domagac wizyty u specjalisty to dostalam odpowiedz ze dopiero w 3 miesiacu ciazy , dalam sobie spokoj bo dobrze sie czulam , po tygodniu mialam zawroty glowy , poszlam do przychodni , do innego lekarza , opowiedzalam ze zle sie czuje , a on na to zebym sie nie stresowala i nie nalegala na wizyte u specjalisty bo i tak mnie nie skieruje. Minelo 3 tygodnie i poronilam , wtedy juz dostalam sie do specjalisty do szpitala ale tam mnie tez nikt nie zbadal tylko zrobili test ciazowy stwierdzajacy ze nie jestem juz w ciazy i pobrali krew a jak chcialam wyniki to powiedzieli ze to zostaje w szpitalu , jade teraz do polski wiec jestem troche spokojniejsza , ale to co tu doswiadczylam .....
pozdrawiam
 
 
Barbara Everett
Niemowa


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 7
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 12:05 am   

anulo droga, po prostu jestes zdrowa i twoja ciaza nie jest oznaka choroby, ja tu urodzilam dwojke dziecii do tej pory nie wiem jak wyglada ginekolog, no i dobrze, nie strseuj sie, jezeli jest ci potrzebny polski ginekolog, poloznik, polozna, ciocia, mama itd, wracaj do kraju. Tutaj tak jest i przez twoja ciaze system sie nie zmieni. zrelaksuj sie, jedz zdrowo i uszy do gory!!!! ja jak tu bylam w ciazy to w Polsce byl stan wojenny, zero kontaktow z rodzina, kolezankami, ktore mialy dzieci i zadnych kolezanek w ciazy. I dzieki Bogu - wszystko bylo ok i Tobie tez tAK zycze. sa prywatne kliniki BUPA, placisz, masz ginekologa na zawolanie, tylko, czy ab u na pewno Cie ena to stac? Trzymaj kase na prywatne zlobki, przedszkola, lekcje muzyki, prywanta szkole dla malego jak juz myslisz powaznie o przyszlosci Twojego dziecka. Ciaza to nie choroba i tak tutaj sluzba zdrowia do tego podchodzi
trzymaj sie!
_________________
Bev
 
 
Barbara Everett
Niemowa


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 7
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 12:07 am   

przepraszam najmocncniej - moj komputer wyswietlil pol wiadomosci, To jest potwrorne i nie chcialam absolutnie sprawic Ci przykrosci!!!!!
_________________
Bev
 
 
anulla111
Niemowa


Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 10:41 am   KONOWALY

Droga Basiu
Nie masz za co przepraszac :D niestety tak to jest jednym sie udaje innym nie .
Pozdrawiam
 
 
anulla111
Niemowa


Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 10:43 am   KONOWALY

Basiu , mam do Ciebie pytanie , czy znasz jakiegos polskiego ginekologa w Bristolu lub okolicy , prywatne gabinety tez mnie interesuja.
Z gory dziekuje Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama