Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyć tego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać na forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem wściekła
Autor Wiadomość
mimbla
Nieśmiały


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 16
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 7:36 am   Jestem wściekła

Moja córeczka nadwyrężyła sobie ścięgno i staw w palcu u nogi w ten sposób, że uniemożliwia jej to chodzenie. Poszłam do GP, żeby oglądnął dziecko, bo oczywiście altacetu czy pochodnych tutaj nie dostanę - oczywiście, że GP oglądnie dziecko - najbliższy wolny termin... w przyszłym tygodniu (był wtorek). Mówię, że to urgent, bo dziecko nie może chodzić a palec bardzo źle wygląda. No to może zapisać mnie na poniedziałek.
A na stronie NHS stoi jak byk, że na wiyztę u GP czeka się do 2 dni :(
Poszłam do walk-in center (mili, ale nic poza tym - pielęgniarka sprawdziła czy palec jest prosty i odesłała). Ale to chyba nie o to chodzi.

Macie jakieś propozycje ubezpieczenia prywatnego? Myślałam o BUPA.
 
 
naimad
Uzależniony


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 298
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 8:53 am   

ja mam ubezpieczenie pracownicze w BUPA dla siebie i (jak to ladnie sie nazywa) swojego partnera. Trzeba dokladnie sprawdzic co ubezpieczenie pokrywa, ja poki co, sobie to chwale, ale jakbym sie wczytal to za kazda powazniejsza sprawe musialbym doplacic. Jak na razie proponuje zmienic GP,najlepiej na jakas duza przychodnie bo wowczas, na prawde nie czeka sie dlugo, bo zawsze sie ktos znajdzie,kto Cie przyjmie, nie koniecznie Twoj GP.
 
 
Dolores
Stały bywalec


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 1:13 pm   

faktycznie musialas trafic na zla przychodnie. Ja w mojej umawiam spotkania dla nas na nastepny dzien, no chyba ze zadzwonie z samego rana, to nawet w ten sam dzien mam spotkanie, a dla dziecka zawsze w ten sam dzien, a czasami nawet w przeciagu godziny.
Zmien lekarza.
 
 
mimbla
Nieśmiały


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 16
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 10:01 pm   

Dzięki za odpowiedzi. Próbowałam już wcześniej powybrzydzać w przychodniach i wszędzie kierowali mnie do najbliższej, czyli do Wedmore Practice :(
W poniedziałek chyba zadzwonię do NHS i spytam się konkretnie co robić w tak absurdalnym przypadku i na jakich warunkach mogę się przenieść, bo mnie cholera przyjąć poza rejon nie chcieli.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,46 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama