Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
jak to jest z certyfikatami polskimi w UK
Autor Wiadomość
goral81
Niemowa


Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:27 pm   jak to jest z certyfikatami polskimi w UK

Witam,
nie wiedzialem zabardzo gdzie umiescic to pytanie,

chodzi mi o to czy anglicy honoruja certyfikaty wystawione przez polskie firmy. szukam pracy jako spawacz, narazie jestem w bristolu na kilka dni, i nie udalo mi sie dowiedziec jak to jest z certyfikatami.
pytam dlateog ze zeby odzyskac swoje oryginaly musze sporo zaplacic, i nie wiem czy to gra warta swieczki skoro nikt nie bedzie chcial nawet na nie spojrzec. moze ktos wie jak to wygladac, albo wie gdzie moglbym sie dowiedziec takich rzeczy.
pozdrawiam,
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 1:40 pm   

Złóż aplikacje do pracy na spawacza. Jak Cie zapytaja o certyfikaty, wtedy je zdobądź. Może być tak, że będa chcieli zobaczyć co potrafisz i jaka sie okeże ze jesteś dobrym fachowcem, nie bedą chcieli żadnych dokumentów. Podejrzewam jednak, że wiele zależy od tego, o jaka robotę sie starasz. Jeśli będzie to proste spawanie, to moga nie chcieć papierow, ale jak będziesz spawał kadluby albo nośne konstrukcje stalowe, to na pewno będą chcieli uprawnienia.
Musisz zapytać pracodawcę, bo w tym zawodzie dobrze platną robotę znajdziesz bez żadnych problemów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama