Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak dzwonic tanio?
Autor Wiadomość
pepto_szn
Nieśmiały


Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 11
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 9:00 pm   Jak dzwonic tanio?

Jakies poltoraroku temu z Anglii mozna bylo dzwonic bardzo tanio do Polski z budek telefonicznych po polaczeniu sie przez pewnien numer... Czy jeszcze dziala ten patent? Czy moze juz jest cos innego? Prosze o pomoc :)
Pozdrawiam
 
 
ronin
Rozkręca się


Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 30
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 5:59 pm   Re: Jak dzwonic tanio?

[quote="pepto_szn":16qk0v79]Jakies poltoraroku temu z Anglii mozna bylo dzwonic bardzo tanio do Polski z budek telefonicznych po polaczeniu sie przez pewnien numer... Czy jeszcze dziala ten patent? Czy moze juz jest cos innego? Prosze o pomoc :)
Pozdrawiam[/quote:16qk0v79]

Mozna dzwonic ale na stacjonarne i nie wiem czy tylko przypadkiem na weekendzie numer to 08444621621
 
 
pepto_szn
Nieśmiały


Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 11
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 9:15 pm   

Dzieki wielkie sprawdze niebawem ;)
 
 
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 5:11 am   

A wie moze ktos, jaki jest numer internetowy na tanie dzwonienie z sieci O2 na polskie komorki. Mam kilka numerow internetowych, ale wszystkie dotycza telefonow stacjonarnych, a gdzies kiedys widzialem numer dotyczacy komorek i niestety nie moge go znalezc.
Z gory dzieki za pomoc.
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
Anonymous_15
Niemowa


Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 1:15 pm   

09119220220
20p/min
 
 
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 1:24 pm   

Dzieki za numer - lepsze to niz dzwonic po dotychczasowych kosztach. Sprawdze wieczorkiem. Apropo wieczorku... czy ten koszt polaczenia dotyczy calego dnia, czy tylko wieczorow lub weekendow??

PS: Gdzies na jakiejs stronie widzialem baner polaczen na komorki w cenie 9p/min, jakby komus sie przypomnialo to prosze o numer.
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
Lucasso
Rozkręca się


Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 39
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 9:25 am   

zaapomnialem dodac...niestety tylko wieczorkow i weekendow
 
 
Baranek
Rozkręca się


Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 24
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 6:44 pm   International Caller Bolt On

Większość Polaków używa z wiadomych względów sieci O2. Jest tam możliwość aktywowania tzw. bolt-ona o nazwie International Caller. Jednorazowa opłata to 4,5 funta, a potem opłaty do Polski: 30p na komórki, 7p na stacjonarki, 10p za SMSa. W miarę rozsądne ceny, zwłaszcza, że 30p płaci się w O2 za połączenie na inne, "lokalne" sieci komórkowe. :-) Dodatkowe ułatwienie - dzwoni się po prostu na polski numer - bez żadnych numerów dostępowych, central itp.
Po więcej informacji odsyłam na o2.co.uk

Przez parę miesięcy w roku 2005 aktywacja była gratis, teraz niestety jednorazowa opłata, ale IMHO opłaca się.
 
 
tomciu
Nieśmiały


Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 11
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 5:52 pm   

a czy ktoś znam numer dostępowy na tanie telefonowanie do Polski z orange na abonament ???
_________________
My jesteśmy Lechii kibicami,
Pijemy gdańskie piwo,
Pijemy je litrami.
 
 
bogi_12
Niemowa


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 1
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 12:00 pm   

[quote="Lucasso":ioz9s6qt]09119220220
20p/min[/quote:ioz9s6qt]


LUDZIE NIE DWONCIE PRZEZ TEN NR

przed chwila zadwonilem do PL na komorke przez ten nr (podawalo mi, ze charge jest 13p za min.) i po 4 minutach skasowali mnie na ?8 (osiem funtow)

dzieki
 
 
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 2:51 pm   

Przed chwileczka na stronie http://www.gbritain.net/cheapcalls.php znalazlem tani numer na dzwonienie na komorki: 0911 552 0234 za 15 p/min. Jak bede z powrotem w Anglii, to sprawdze... no chyba ze juz teraz jakis chetny sie znajdzie.
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
Qfel
Stały bywalec


Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 79
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 7:32 pm   

ja mam nr tanszy, podam jak bede mial tel przy sobie

pierwsza minuta kosztuje 5pi

a kazda nastepna 4pi

sprawdzone wiec nie zaplacisz wiecej, oczywiscie wieczory i weekendy

pozdro
_________________
www.qfel.com - zapraszam
 
 
rysa
Stały bywalec


Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 117
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 11:38 pm   

Ja w tamtym roku dzwonilem wieczorami i w weekendy za 2p/min na stacjonarne z tego numeru: 08444620620. Mysle, ze nadal powinien on dzialac :D
_________________
ja do nieba nie chce wcale, ja niebo mam tu
 
 
Lucasso
Rozkręca się


Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 39
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 11:49 am   

Sorka bugi...mi liczylo normalnie, wiec nei wiem o co chodzi...tych oplat jeszcze do konca nie rozgryzlem bo ja np zaplacilem ?10 za telefon wykonany w wigilie na stacjonarny z tego taniego dostepowego 0844... a to byl weekend...najlepiej kupic abonament i wtedy te dostepowe sa zaliczane do darmowych minut (przynajmniej ten 0844)
pozdrawiam[/quote]
 
 
Qfel
Stały bywalec


Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 79
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 6:18 pm   

z tym naliczaniem to nigdy nie wiadomo jak jest :/
_________________
www.qfel.com - zapraszam
 
 
rysa
Stały bywalec


Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 117
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 11:27 am   

Jak ktos ma stacjonarny telefon to numer 08442002525 mozna dzwonic do Polski za 0.5p.Promocja.Ceny mozna sprawdzic na stronce http://www.phonecheap.co.uk/rates.php
Reszta aktualnych numerow na tej stronie http://www.telediscount.co.uk/accessnumbers.php#p
_________________
ja do nieba nie chce wcale, ja niebo mam tu
 
 
Jacomo
Nieśmiały


Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 17
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 15, 2006 12:30 pm   Szczególy International Caller w O2

W sieci O2, mozna za 4.99 (jednorazowo) wykupic usługe International Caller, za pomocą smsa o tręsci "INTERNATIONAL" NA NR 21300 ceny na poł do PL 7p stacjonarne a 30p na komórki. Mam tylko jedną niewiadomą i tu prośba do Was: Czy te ceny obowiązują całą dobę czy tylko wieczorami?

K.
_________________
Jacomo
**********
gg 2591304
**********
 
 
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 15, 2006 6:41 pm   

Ja sobie aktywowalem ta usluge i nawet nie jestem pewny czy ceny te ktore podales, to napewno obowiazuja, a jak juz to napewno nie w godzinach szczytu. Wieczorem rowniez jakos wiecej sciaga jak sie dzwoni do Polski. Jak ktos to sprawdzi to zapodajcie informacje.
Natomiast mam numer przez ktory mozna taniej dzwonic do Polski na telefony komorkowe (koszt 10p/min): [b:2devst7t]08719994994[/b:2devst7t].
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
Jacomo
Nieśmiały


Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 17
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 15, 2006 9:54 pm   Szczegoły

Panie Darku; ten nr który pan podał: jak to fizycznie działa; kupuję sobie kartę Pay and Go w sieci O2; i co dalej? Dzwonić z komorki na podany przez Pana nr? bede wdzieczny za instrukcje :) Pozdrawiam

K.

PS Wspanialy mecz Anglii z Trynidadem i Tobago :] mozna brac wzor :)
_________________
Jacomo
**********
gg 2591304
**********
 
 
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Cze 16, 2006 2:41 am   

Tak, kupujesz numer, aktywujesz sobie rozne znizki i taryfy, itp... jak chcesz miec oczywiscie dodatkowe doladowania i setki dodatkowych minut za darmo. A jak chcesz dzwonic na polskie komorki, to poprostu dzwonisz na ten numer co podalem i jak uslyszysz jakis glos w postaci "Kol czardzes ar ten pi per minyt" nastepnie wykrecasz polski numer w postaci 0048XXXXXXXXX # gdzie najpierw podajesz numer miedzynarodowy kraju a "iksy" to jest numer komorkowy, czyli jak chcemy zadzwonic na polska komorke o numerze 502090099 to musimy wybic 0048502090099# i naciskasz hash'a (# = czyli przycisk pod dziewiatka).
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama