Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Cenzor
Sob Lut 19, 2011 11:06 am
Jak dojechac z lotniska w Bristolu do Melksham ?
Autor Wiadomość
krystynan
Gość
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 9:55 pm   Jak dojechac z lotniska w Bristolu do Melksham ?

Witam wszystkich

Lecę do Bristolu 23 lutego, i mam dotrzeć do miejscowości Melksham, ale z żadnego rozkładu nie mogę się dowiedzieć czy po 16ej można tam jakoś dojechać z najmniejszą liczbą przesiadek. Będę wdzięczna za pomoc i informację.

Pozdrawiam
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 10:07 pm   

Wystarczyło znaleźć w necie.
Połączenie na 23.02.2011. po 16:00

KLIKNIJ W OBRAZEK ABY BYŁ BARDZIEJ WIDOCZNY.

Bristol_train.jpg
Plik ściągnięto 28 raz(y) 46,85 KB

_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
krystynan
Gość
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 10:21 pm   

Dziękuję, ale jak rozumiem najpierw musiałabym dojechać do Parkway ? Ato druga strona Bristolu.
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 10:37 pm   

Z lotniska możesz dojechać Flyer-em a potem na Parkway albo innym autobusem albo taksówką.
Ewentualnie napisz dokładnie ile osób przylatuje, i o której godzinie to może się dogadamy odnośnie transportu z lotniska do Melksham (najlepiej jakbyś miał pełny adres docelowy z kodem pocztowym żeby było łatwiej wrzucić w TT).
 
 
 
krystynan
Gość
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 10:47 pm   

Przylatuję sama, niestety. I myślałam, ze obejdzie się bez przesiadek, z obawy przed zgubieniem się, bo zapewne będzie juz zapadał zmrok ... Ale widzę, ze bez przygód się nie obejdzie.
Ze względu na koszt, taxi odpada :(
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Sob Lut 12, 2011 2:06 am   

nemo-nemo napisał/a:
Z lotniska możesz dojechać Flyer-em a potem na Parkway albo innym autobusem albo taksówką.
Ewentualnie napisz dokładnie ile osób przylatuje, i o której godzinie to może się dogadamy odnośnie transportu z lotniska do Melksham (najlepiej jakbyś miał pełny adres docelowy z kodem pocztowym żeby było łatwiej wrzucić w TT).

Krystynan nemo-nemo proponuje Ci pomoc, tylko z tego co zrozumiałem, podaj godzinę przylotu, bo może chłopak będzie pracował.
Dobrze zrozumiałem nemo-nemo?
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 12, 2011 4:16 am   

Dokładnie, Cenzor. Chyba nie wyraziłem się odpowiednio jasno. Co do mojej pracy i czasu przyjazdu krystynan to mógłby być problem gdyby przylatywała bardzo wcześnie rano (około 7), bo ja pracuje na nnocki wobec czego tylko dylemat kłaść sie spać czy czekać żeby nie zaspać i przybysza nie zostawic na lodzie.

krystynan jaki koszt jest dla ciebie za wysoki? Jak pisałem, możemy sie dogadać, postaram się nie zedrzeć jak taryfiarz a z drugiej strony oferuje odbiór z lotniska i "dostawę" pod wskazany adres :mrgreen:
 
 
 
krystynan
Gość
Wysłany: Sob Lut 12, 2011 10:12 am   

Planowany przylot o 16ej . Jeżeli nemo-nemo mógłbyś faktycznie mi pomóc będę dozgonnie wdzięczna.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Sob Lut 12, 2011 11:19 am   

Wymieńcie się telefonami i po krzyku.
Krystynan, uwierz mi że masz szczęście, coraz mniej teraz spotyka się ludzi którzy chcą bezinteresownie pomóc.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 3:22 am   

Co do wymiany telefonami to mojej nokii nie oddam :mrgreen: ale numerami mozna sié wymienic. POzostaje tylko kwestia czy Krystynan jest szczesliwa posiadaczka jakiejs angielskiej kart a jesli nie (to sie zalatwi ten problem po jej przylocie), to czy bedzie miec aktywny i przede wszystkim dzialajacy na terenie UK roaming. Bez tego wymiana nr telefonow raczej wydaje sie bezsensowna bo z komunikacji zero :| i bede musial przygotowac sobie kartke z odpowiednim napisem jak to juz nie raz widzialem
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 12:43 pm   

nemo-nemo, złapałeś mnie za słowo, gratuluje.
Oczywiście że miałem na myśli wymianę numerów telefonów.
Ale żart Ci się udał. ;) :)
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
krystynan 
Rozkręca się


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 36
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:03 pm   

I o czym by Panowie dyskutowali gdybym się nie pojawiła ? g:P
Nie jestem jeszcze szczęśliwą posiadaczką angielskiej karty :/ ale to na pewno się zmieni :)
Karteczka Panie nemo-nemo jak najbardziej pożądana :) Najlepiej taaaakaaaa duuuuża i z taaaaakim duuuużym napisem :D
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 12:19 am   

krystynan napisał/a:
I o czym by Panowie dyskutowali gdybym się nie pojawiła ? g:P
Nie jestem jeszcze szczęśliwą posiadaczką angielskiej karty :/ ale to na pewno się zmieni :)
Karteczka Panie nemo-nemo jak najbardziej pożądana :) Najlepiej taaaakaaaa duuuuża i z taaaaakim duuuużym napisem :D

Tak się zastanawiałem, dlaczego nie odpisujesz.
A pro po pisania, to proszę jednak po imieniu (nicku :) ), nie zwykłym jest dla mnie komunikowanie sie drogą światłowodów i pr,panowanie.
Ja jednak dla pewności poprosił bym nemo-nemo o podanie jego numeru na PW, w razie "W" zawsze możesz skorzystać z czyjegoś telefonu, bądź budki.
Twój przyjazd, wnioskuje z Twoich wypowiedzi, będzie raczej na dłużej?
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 2:17 am   

już zamówiłem taki duzy transparent z napisem krystynan :mrgreen:
mam nadzieje, że mnie z nim nie wygonią z lotniska podejrzewając jakąś demonstrację.
Co do angielskiej karty sim to z załatwieniem takowej problem jest naprawdę minimalny.

Oczywiście Panie Cenzor :mrgreen: numer telefona podeślę Pani Krystynan na PW :mrgreen:
 
 
 
krystynan 
Rozkręca się


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 36
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 1:33 pm   

Cenzor namawia do skorzystania z usługi nemo-nemo ale jak mnie nemo-nemo porwie to Cenzor ręce umyje :Smile1:
Kontrakt podpisany na 3 miesiace z nadzieją, że przedłużą, ale jak się nie "spodobam" to pewnie będę musiała wracać do PL :/ bo na własną rękę szukać raczej nie będę.
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 3:53 pm   

krystynan napisał/a:
Cenzor namawia do skorzystania z usługi nemo-nemo ale jak mnie nemo-nemo porwie to Cenzor ręce umyje :Smile1:
Kontrakt podpisany na 3 miesiace z nadzieją, że przedłużą, ale jak się nie "spodobam" to pewnie będę musiała wracać do PL :/ bo na własną rękę szukać raczej nie będę.

A tam od razu porwie, a nawet jak by, mamy jego IP, kochana. :)
Łatwo go namierzyć, poza tym nemo jest dłużej na tym forum ode mnie, i wątpię aby mu w głowie jakieś porwania były.
Ciesz się że to nie ja wyjeżdżam po Ciebie na to lotnisko. :P

Edit.
Dodam tylko że nie musisz tak pesymistycznie podchodzić do swojego przyjazdu tutaj.
Zauważyłem że wszyscy nowo przyjezdni mają taki pesymizm w sobie.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 5:04 pm   

krystynan napisał/a:
Cenzor namawia do skorzystania z usługi nemo-nemo ale jak mnie nemo-nemo porwie to Cenzor ręce umyje :Smile1:

Jak cię porwę to będziesz miała darmowy wikt, lokum itd :mrgreen:
A co jeśli ja zawiozę ciebie na miejsce i tam zostanę porwany?? :651:

Cytat:
Kontrakt podpisany na 3 miesiace z nadzieją, że przedłużą, ale jak się nie "spodobam" to pewnie będę musiała wracać do PL :/ bo na własną rękę szukać raczej nie będę.

Więcej wiary w siebie. Kontrakt na 3 miesiące czyli okres próbny. Wszystko będzie dobrze. Lepiej pomyśl co będzie jak ci przedłużą kontrakt na czas nieokreślony :mrgreen:
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 5:53 pm   

nemo-nemo napisał/a:
krystynan napisał/a:
Cenzor namawia do skorzystania z usługi nemo-nemo ale jak mnie nemo-nemo porwie to Cenzor ręce umyje :Smile1:

Jak cię porwę to będziesz miała darmowy wikt, lokum itd :mrgreen:
A co jeśli ja zawiozę ciebie na miejsce i tam zostanę porwany?? :651:


Nom, biorąc pod uwagę Twoje ogłoszenie, to całkiem możliwe. Serio, pomyśl o tym.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
krystynan 
Rozkręca się


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 36
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 5:58 pm   

To liczę na Ciebie Cenzor w razie porwania :D
nemo-nemo lokum za free? porwanych przetrzymuje się chyba w piwnicach czy coś g:P
A jeżeli ja Cię uprowadzę, to co ja z Tobą zrobię ? :laugh: jak ja tam po raz pierwszy .

Nie wiem czego Anglicy oczekują od szwaczek, więc mam podstawy do obaw :/ Zresztą nieznane zawsze budzi niepokój... ale w razie W wiem kto może mnie porwać :D
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 6:07 pm   

krystynan napisał/a:
To liczę na Ciebie Cenzor w razie porwania :D

Nie ma problema, jak nemo Cię porwie, to ja Cię porwę od niego.
Aha i nie mam piwnicy.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama