Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak często zmieniacie pracę?
Autor Wiadomość
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 420
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 10:30 pm   Jak często zmieniacie pracę?

Zastanawiam się, czy i jak bardzo jest mobilna nasza grupa etniczna :) I z jakich powodów zmieniacie pracę? I na lepszą czy równorzędną?

Ja na ten przykład pracuję od przyjazdu w jednym miejscu, czyli kuchni/stołówce w fabryce, ale atmosferka robi się coraz bardziej skisła, a to dla mnie bardzo ważne (poza tym zawsze można szukać lepiej płatnej pracy bliżej domu). I wkurza mnie jak diabli ta walijsko-robotnicza odmiana języka, której nie zamierzam przyswajać (shower wymówić jak sioua? Czemu nie...). Tak więc mam poważne powody, by szukać czegoś lepszego :)

--
Renya[/url]
 
 
gozdziu 
Stały bywalec
MIS



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 78
Skąd: Grangetown
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 9:51 am   

A kiedy Ty Renya przyjechalas do GB? Bo ja bym chyba nie wytrzymal w jednej pracy za dlugo. Najpierw przyjechalem z dziewczyna dwa i pol roku temu do Swansea po czym juz z zona jakies cztery m-ce temu przenieslismy sie do Cardiff, wiec chyba jestesmy dosc mobilni. Oczywiscie jak bylaby taka potrzeba ruszamy dalej ale jeszcze nam sie nie znudzilo. hehehe
 
 
 
KEj 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 32
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 163
Skąd: Llantrisant (Walia)
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 4:59 pm   

ja po 1,5 roku zmienilam swoja pierwsza prace na druga, lepiej platna. Chetnie robilabym cos innego (bo mi sie zaczyna nudzic juz), gdyby nie studia. Ale dlaczego by nie zmieniac, skoro jest tyle mozliwosci :wink:
 
 
 
George 
Stały bywalec



Wiek: 32
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 65
Skąd: Grangetown/Che?mofon
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 5:25 pm   

Ja pracuje juz ponad rok w tej samej firmie i narazie nie jest najgozej :wink:
 
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 420
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 10:07 pm   

gozdziu napisał/a:
A kiedy Ty Renya przyjechalas do GB? Bo ja bym chyba nie wytrzymal w jednej pracy za dlugo.


Na początku lipca tego roku, he he, więc baaaardzo szybko się nudzę :) Ale ja naprawdę pracuję z 2 kobietami, z czego jedna mało rozmowna po 50-tce, druga młodsza, też mało rozmowna. Grrr!

Apropos taki link podam zgromadzonym forumowiczom. Jako że też jestem z przedsiębiorczego Poznania, tym bardziej się uśmiałam:

http://www.niania.pl/?lin...nianie&id=52639

No ale cóż, desperacja...

--
Renya
 
 
zales
Stały bywalec



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 94
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 10:12 pm   

No ja juz pracuje roczek w jednym miejscu i jak narazie nie chce mi sie ruszac! Napewno zmienie ta prace ale to dopiero za roczek moze dwa zobaczymy jeszcze
 
 
pistacja
Gość
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 8:53 pm   

praca druga (pierwszy zakład splajtował),ale za to ósme mieszkanie :Smile1:
 
 
purzyk_
Gość
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 10:19 pm   

Ja jestem tu 15 miesiecy. Robota druga (najpierw kuchnia w restauracji teraz w szpitalu) ale czwarte mieszkanie :D
 
 
DrMaksiu 
Gaduła


Wiek: 33
Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 53
Skąd: Cardiff/Lodz
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 10:39 pm   

jestem tu od pol roku,do tej pory 1 robota a od 30 kwietnia zaczynam nowa,
4 mieszkanie ;)
_________________
www.maciejkomorowski.pl
 
 
 
werni 
Uzależniony
vampire



Wiek: 34
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 317
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 6:00 pm   

ja zakislem w jednej brrrrrrrrrr juz prawie 2 lata brrrr czas cos zmienic :) )))
_________________
L4U
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 10:53 pm   

Miesiąc temu pierwszy raz zmieniłem zajęcie. W pierwszej firmie zabawiłem 14 miesięcy a ile w tej zabawię - zależy od rozwoju wydarzeń. Aha. W czasie pracy w swojej pierwszej firmie przez pewien okres (ze 3 miesiące) dorabiałem sobie również w innej firmie. Jeśli zaś idzie o dom to również zmieniałem raz.
 
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 28
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:52 pm   

hehe ja juz pracuje poltora roku w mojej 'kochanej' firmie i czasami po dziurki w nosie mam kierownictwa ktore w polsce mialoby cchyba problem skonczyc podstawowke. praca nie dobija ale ludzie sprawiaja ze odechciewa sie wszystkiego. a mieszkam juz na 3 mieszkaniu wiec nie pobiam rekordu hehe
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama