Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Income Based Jobseeker`s Allowance i Income Support
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 699
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 1:33 pm   

Są to tygodniowe płatności dla osób które nie pracują i nie maja wystarczająco pieniędzy na życie. Jeżeli dochód twojej rodziny spadnie poniżej ustalonego poziomu, benefit pomoże go podnieść. To oznacza, ze możesz kwalifikować się aby otrzymać Income Support nawet gdy już otrzymujesz Statutory Maternity Pay, Maternity Allowance, Incapacity Benefit albo jakiś dochód z pracy na część etatu.
   
Możesz pobierać income based Job Seekers Allowance jeśli masz 18 lat, lub więcej i aktywnie szukasz pracy. Zazwyczaj móglłyś pobierać ten benefit jeśli żyjesz ze swoim partnerem i jesteście oboje albo bezrobotni, albo pracujecie na część etatu. Powinieneś go otrzymać również jeżeli jesteś singlem bez pracy, a twoje dziecko jeszcze się nie urodziło.
Jeżeli masz 16-17 lat i jesteś w ciąży to możesz być uprawniony do pobierania zasiłku przed urodzeniem dziecka.
Możesz otrzymać Income Support jeśli masz 16 lat lub więcej i nie możesz sobie pozwolić na to, by pracować, na przykład ponieważ jesteś samotnym rodzicem albo jesteś w 29 tygodniu ciąży lub wyżej. Możesz rownież otrzymać Income Support jeśsli jesteś osobą samotną w ciąży i nie jesteś w stanie pracować.



Przeczytaj artykuł
 
 
[email protected]
Gość
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 1:33 pm   

czy mogl by mi pan pomoc. dzwonilam o income support 5 stycznia 2012. i do tego czasu nie otrzymalam decyzji jestem w ciazy w 33 tyg. i samotna odmowiono mi rowniez tych pieniedzy na dziecko bo powiedzieli ze nie pobieram zadnego benefitu. jak dlugo trezeba czekac i co mam z tym zrobic prosze o odpowiedz.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 7:57 am   

[email protected] napisał/a:
czy mogl by mi pan pomoc. dzwonilam o income support 5 stycznia 2012. i do tego czasu nie otrzymalam decyzji jestem w ciazy w 33 tyg. i samotna odmowiono mi rowniez tych pieniedzy na dziecko bo powiedzieli ze nie pobieram zadnego benefitu. jak dlugo trezeba czekac i co mam z tym zrobic prosze o odpowiedz.

Proszę udać się z tymi problemami do najbliższego Citizen Advice Bureau.
Najlepsze rozwiązanie, oni pomogą od ręki.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama