Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
ginekolog?
Autor Wiadomość
kalinosia
Rozkręca się


Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 29
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 11:55 am   ginekolog?

witam, ja wiem, że tu w UK to zupelnie inaczej niz u nas, niestety... W PL to sobie wybierasz prywatnie gina, zapisujesz sie i idziesz. A tu jest lipnie, nie ma jak u nas. Czy rzeczywiscie musze isc najpierw do swojego GP aby skierowal mnie do gina??? Czy naprawde nie ma ginekologów prywatnych gdzie bez zadnej biurokracji moge sie zapisac?? Jak tu jest ze zrobieniem cytologii (u nich to chyba smear test się nazywa?)???? GP pobiera cytkę??? Niestety, nie podoba mi się ichni system lecznictwa :(Moze ktos cos mi podpowie? dzieki
_________________
Kobiety trzeba kochac w kazdym wieku, zwlaszcza w XXI :)
 
 
anaqua
Rozkręca się


Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 38
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 1:59 pm   

Jezeli masz skonczone 25 lat Twoj GP da Ci bez problemu skierowanie na cytologie.
_________________
Nigdy nie kloc sie z glupcem, najpierw sprowadzi sie do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem.
 
 
webasia
Nieśmiały


Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 12
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 10:31 pm   

mnie załatwiła ze smearem pielęgniarka... w ogóle z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że pielęgniarki takie registered są ważniejsze w przychodniach niż GP - GP to jakby lekarz rodzinny i on kieruję cię do jakby specjalistycznych działów w Twojej przychodni, gdzie specjalistami są właśnie pielęgniarki... ja już tak zaliczyłam pielęgniarke - dermatologa, pielęgniarkę - ginekologa i pielęgniarkę od astmy... lekarzy ci tutaj jest naprawdę niewielu...właściwie to moja wizyta u lekarza wygląda, że to ja im mówię jak byłam leczona w Polsce i oni tylko mi przytakują i szukają tutejszych odpowiedników leków dostępnych w Polsce... neistety nie wszystkie dostępne w Polsce są tutaj dostępne...
pozdrawiam
Basia
 
 
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 6:37 pm   

Czy jest jakis polski ginekolog w Bristolu??
Ewentualnie czy znacie jakiegos dobrego i pewnego angielskiego ginekologa do ktorego mozna sie wybrac??
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
irja
Stały bywalec


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 88
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 24, 2007 12:01 pm   

Witamy ponownie Darjusów :P
_________________
irja - irena i jacek
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 24, 2007 12:07 pm   

No wlasnie tez mi sie tak wydawalo ze wrocili, a wy na miejscu czy zdalnie ?
_________________
Punk not Dead !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire | Maximus-Oświetlenie |
Strona wygenerowana w 0,81 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama