Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
[Gdzie] Tanie zakupy
Autor Wiadomość
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 5:31 am   [Gdzie] Tanie zakupy

Mam dwa pytania.
Gdzie mozna kupic tanie laptopy? Moga byc nowe, uzywane, z drugiej reki, lub takie ktore "nieumyslnie" wypadly z tira. Chodzi mi glownie o to aby byly tanie i w miare dobre. Bylem w kilku komisach w stylu Cex, ale ceny maja tam minimalnie mniejsze niz w normalnych sklepach z nowym sprzetem.
Drugie pytanie dotyczy "Pchlego targu". Otoz bylo cos takiego (zazwyczaj w każdą Niedzielę) kilka miesiecy temu na pietrowym parkingu przy skrzyzowaniu ulic Newfoundland Street oraz Bond Street, ale poniewaz parking zostal zburzony w zwiazku z reorganizacja ruchu drogowego przy tych ulicach, dlatego tez niniejszy targ rowniez zniknal. Niestety nie wiem czy zostal on gdzies przeniesiony czy poprostu zlikwidowany. Jakby ktos posiadal informacje gdzie on teraz sie odbywa, to bylbym bardzo wdzieczny. Dodam, ze mozna bylo na nim kupic "prawie wszystko" za "prawie darmo".
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 7:48 am   Re: [Gdzie] Tanie zakupy

A jak bardzo tanio Cie interesuje ??? bo mam jednego (zadne cudo)ale jesli jestes zainteresowany reszta info na PM.
[quote="DarJus":1epxkc5m]Mam dwa pytania.
Gdzie mozna kupic tanie laptopy? Moga byc nowe, uzywane, z drugiej reki, lub takie ktore "nieumyslnie" wypadly z tira. Chodzi mi glownie o to aby byly tanie i w miare dobre. Bylem w kilku komisach w stylu Cex, ale ceny maja tam minimalnie mniejsze niz w normalnych sklepach z nowym sprzetem.
Drugie pytanie dotyczy "Pchlego targu". Otoz bylo cos takiego (zazwyczaj w każdą Niedzielę) kilka miesiecy temu na pietrowym parkingu przy skrzyzowaniu ulic Newfoundland Street oraz Bond Street, ale poniewaz parking zostal zburzony w zwiazku z reorganizacja ruchu drogowego przy tych ulicach, dlatego tez niniejszy targ rowniez zniknal. Niestety nie wiem czy zostal on gdzies przeniesiony czy poprostu zlikwidowany. Jakby ktos posiadal informacje gdzie on teraz sie odbywa, to bylbym bardzo wdzieczny. Dodam, ze mozna bylo na nim kupic "prawie wszystko" za "prawie darmo".[/quote:1epxkc5m]
_________________
Punk not Dead !
 
 
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 3:21 am   

Jeszcze mam pytanie odnosnie polskiej prasy. Gdzie moge kupic Angore i CKM (moje dwie ulubione czasopisma)?? W Sokole sie pytalem, ale zazwyczaj sa tam male ilosci gazet i jest szybko wykupowana. Czy gdzies indziej mozna je zakupic??
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
Anonymous_15
Niemowa


Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 1:01 pm   

I ja tez mam podobne pytanie co do prasy - gdzie moge kupic "Polityke" i "Twoj Styl"?
 
 
wsobola
Niemowa


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 4:35 pm   na ebay'u

Popatrz na Ebay http://www.ebay.co.uk lub http://www.ebay.pl
lub http://www.pcworld.co.uk
_________________
---===---
Wojtek
 
 
milki 22
Nieśmiały


Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 7:01 pm   Re: [Gdzie] Tanie zakupy

[quote="DarJus":2uuetz6l]Mam dwa pytania.
Gdzie mozna kupic tanie laptopy? Moga byc nowe, uzywane, z drugiej reki, lub takie ktore "nieumyslnie" wypadly z tira. Chodzi mi glownie o to aby byly tanie i w miare dobre. Bylem w kilku komisach w stylu Cex, ale ceny maja tam minimalnie mniejsze niz w normalnych sklepach z nowym sprzetem.
Drugie pytanie dotyczy "Pchlego targu". Otoz bylo cos takiego (zazwyczaj w każdą Niedzielę) kilka miesiecy temu na pietrowym parkingu przy skrzyzowaniu ulic Newfoundland Street oraz Bond Street, ale poniewaz parking zostal zburzony w zwiazku z reorganizacja ruchu drogowego przy tych ulicach, dlatego tez niniejszy targ rowniez zniknal. Niestety nie wiem czy zostal on gdzies przeniesiony czy poprostu zlikwidowany. Jakby ktos posiadal informacje gdzie on teraz sie odbywa, to bylbym bardzo wdzieczny. Dodam, ze mozna bylo na nim kupic "prawie wszystko" za "prawie darmo".[/quote:2uuetz6l]

Co do tego pchlego targu zostal gdzies przeniesiony lub to inny jest w sobote jade tam z kolega anglikiem a wieczorkiem cykne posta :lol: kolega kupil tam wieze panasonic na 5 cd mocne glosniczki i wogole full wypas za 15 f czyli prawie za darmo...
 
 
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 7:49 pm   Re: na ebay'u

[quote="wsobola":3grepqnq]Popatrz na Ebay http://www.ebay.co.uk lub http://www.ebay.pl
lub http://www.pcworld.co.uk[/quote:3grepqnq]
O ebajach wiem, ale nie mam tam "gwiazdek" a pozatym nie chce sie bawic w takie wynalazki. Wole sprawdzic sprzeta przed zakupem. Odnosnie PCWorld, to ceny nie sa rewelacyjne i jednak wole kupic jakis "uzywany" lub "z tira".
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
mlodyde
Nieśmiały


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 10:03 pm   Gazety

Gazety napewno kupisz je w Polskim sklepie na 227 Filton Avenue na Horfield
super dojaz z centrum autobus 70 i 73
 
 
pauludek
Uzależniony


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 392
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 4:31 pm   

no i co z tym "cykaniem posta"??? milki chyba tak sie obkupil, ze stracil pamiec. Halo! podziel sie ta wiedza tajemna gdzie mozna kupic "prawie wszystko za prawie darmo":)
 
 
Darr
Niemowa


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 12:12 am   Re: [Gdzie] Tanie zakupy

[quote="DarJus":26z6twd7]Mam dwa pytania.
Gdzie mozna kupic tanie laptopy? Moga byc nowe, uzywane, z drugiej reki, lub takie ktore "nieumyslnie" wypadly z tira. Chodzi mi glownie o to aby byly tanie i w miare dobre. Bylem w kilku komisach w stylu Cex, ale ceny maja tam minimalnie mniejsze niz w normalnych sklepach z nowym sprzetem.
Drugie pytanie dotyczy "Pchlego targu". Otoz bylo cos takiego (zazwyczaj w każdą Niedzielę) kilka miesiecy temu na pietrowym parkingu przy skrzyzowaniu ulic Newfoundland Street oraz Bond Street, ale poniewaz parking zostal zburzony w zwiazku z reorganizacja ruchu drogowego przy tych ulicach, dlatego tez niniejszy targ rowniez zniknal. Niestety nie wiem czy zostal on gdzies przeniesiony czy poprostu zlikwidowany. Jakby ktos posiadal informacje gdzie on teraz sie odbywa, to bylbym bardzo wdzieczny. Dodam, ze mozna bylo na nim kupic "prawie wszystko" za "prawie darmo".[/quote:26z6twd7]
Co do tanich laptopów proponuje sprawdzić na ebay.co.uk
 
 
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 2:58 am   

Mam tam konto, ale nie przeprowadzilem, zadnych tranzakcji. Takie rzeczy wole jednak kupowac w normalnym sklepie. Mieszkam w takim miejscu, ze przesylka by do mnie dotarla, ale z jej osobistym odbiorem bylo by juz trudno, a nie chcial bym aby ktos inny sobie przywlaszczyl tak cenna rzecz.
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
irja
Stały bywalec


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 88
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 10:07 am   

Dwa tygodnie temu znalazem ten "szpermil"
http://www.streetmap.co.u... ... &ay=182770
Jest dosyc duzy. 8)
_________________
irja - irena i jacek
 
 
irja
Stały bywalec


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 88
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 10:38 am   

Równiez jestem zainteresowany kupnem taanniieeggoo, komputera. Jezeli ktos ma jakies namiary to zapraszam na pw 8)
_________________
irja - irena i jacek
 
 
mlodyde
Nieśmiały


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 5:53 pm   Do sprzedania

Komp Pentium 3 930Mghz 512 ram, DVD/CD-RW , GeForce FX5600 ,Monitor 19" Klawiatura ,mysz Winxp-pl i inne cena do uzgodniena startujemy od ?100 Telefon 07702890374
 
 
Basia_M
Niemowa


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 6:30 pm   

pchli targ... czy chodzi o carboot? jest tu w sumie wszystko i tanio. ale to musi byc sezon na to, I jest na Bradley Stoke.
 
 
emgro
Niemowa


Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 5
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lip 05, 2008 2:38 pm   

Heeej ;)

Mysle, ze nie musicie sie bawic w kupywanie przez internet- polecam nawet supermarkety jak ,,Tesco,,- mozecie natrafic na dobre promocje dobrego sprzetu- z gwarancja, rachunkiem i pewnoscia, ze kupujecie sprawdzony ,,swierzy,, towar.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama