Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
logo

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyć tego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać na forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie szukac uzywanych aut na sprzedaz?
Autor Wiadomość
andres
Niemowa


Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 8:05 pm   Gdzie szukac uzywanych aut na sprzedaz?

Witam.

Czy znacie jakies miejsca (ulice, parkingi), gdzie wystawiane (parkowane) sa auta na sprzedaz?
 
 
baz 
Stały bywalec
MAN VAN 4U



Wiek: 34
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 75
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 8:51 pm   

Chciałeś kupić czy handlować nimi – uszkodzone czy całe ?
 
 
andres
Niemowa


Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 9:15 am   

Chce kupic sobie autko
 
 
kronos 
forum-brukarskie.pl



Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 341
Skąd: Exeter (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 9:24 am   

poszukaj na stronie www

jeden z największych serwisów i gazet o autach to Auto Trader, znajdziesz tam wiele ciekawych aut i dobra cena.
 
 
baz 
Stały bywalec
MAN VAN 4U



Wiek: 34
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 75
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 11:22 am   

U mnie w Meir jest takie miejsce gdzie jest kilka aut wystawionych.
Jak jedziesz A50 na Uttoxeter w Meir zjedź za tunelem następny zjazd i na rondzie (na tym rondzie jest zjazd na tesco) po lewej stronie stoją autka na sprzedaż (nie jest to komis). Takie wystawiane autka to są od handlarzy, więc ja bym się na nie nie napalał.
Opcja 2 – AUTOTRADER ustaw sobie na prywatnych sprzedawców, bo i tam się trafiają handlarze (od ciapków nie kupuj, bo oni opanowali naprawę samochodów lepiej jak nasi i wszystko u nich jest najlepsze). Acha jak się, zalogujesz masz więcej opcji do szukania tego, co Cię interesuje.
Opcja 3 – aukcja średnio o 1000 funci taniej można kupić autko.
Lecz kupujesz jak kota w worku, nie możesz go sprawdzić. Trafiają tam autka, które nie mogą się normalnie sprzedać, od banku, bo ktoś nie płacił, z parkingu policyjnego, i z komisów jak splajtuje. (tu trzeba mieć bardzo dobre doświadczenie, bo można się nadziać na minę).

Stafford Motor Auctions

Back Browning St
Stafford, ST16 3AU

Jakie autko Cię interesuje ? i w jakiej cenie może ktoś z forumowiczów ma akurat takie na sprzedaż.

Powodzenia :okii:
Ostatnio zmieniony przez baz Nie Maj 18, 2008 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
andres
Niemowa


Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 11:59 am   

No wiec tak... Tez obecnie mieszkam w Meir i widzialem kupe autokomisow ale zadnych ulic, gdzie wystawiane bylyby auta... Jedynie jak przejezdzalem autobusem przez Lightwood Road to widzialem jakis duzy plac z autami, myslalem ze to komis, ale z tego co piszesz to chyba wlasnie chodzi o to miejsce.

A co do autotrader'a to sie nacialem na nim wczoraj... Bo znalazlem ciekawe autko i niby mile ode mnie, ale jak zadzwonilem do goscia z tego ogloszenia to okazalo sie, ze dystans jest blednie podawany i w rzeczywistosci jest ok 20 mil do goscia z ogloszenia ;/

Poszukuje autka jak najmniejszego, ale 4/5-drzwiowego... Chociaz jakby sie trafila ciekawa oferta to ewentualnie moglby byc i sedan.
Cena do tysiaca funtow... Aczkolwiek wiem, ze juz za 500 i mniej mozna kupic dobre auto, wiec i na cos takiego licze.

POPRAWKA
Pomylilem miejsca... Mialem na mysli Tesco w Longton, a Ty pewnie mowiles o Tesco w Meir (Park)?
Moglbys wskazac dokladniej to miejsce na mapach google?
Ostatnio zmieniony przez andres Nie Maj 18, 2008 1:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kronos 
forum-brukarskie.pl



Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 341
Skąd: Exeter (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 12:15 pm   

andres napisał/a:
A co do autotrader'a to sie nacialem na nim wczoraj... Bo znalazlem ciekawe autko i niby mile ode mnie, ale jak zadzwonilem do goscia z tego ogloszenia to okazalo sie, ze dystans jest blednie podawany

Czasami tak jest, nic nie jest doskonałe. ja kupiłem z autotrader'a i jestem bardzo zadowolony.
Vectra 1.8 kombi
Ale szukaj a znajdziesz coś ciekawego ( tylko nie za stary rocznikiem)
 
 
baz 
Stały bywalec
MAN VAN 4U



Wiek: 34
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 75
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 1:31 pm   

Tak chodziło mi o tesco w Meir park.
Przy rondzie po lewej stronie stoi czasem nawet do 5 aut z kartkami.

Jak chcesz aukcja jest w czwartek o 19:00
Zrobisz rozeznanie ;)

Z autotraderem to wiem że są przekłamania w milach o jakieś 30 mil trzeba dodać.

Na trasie z Meir do Leek widziałem ostatnio corse za 850 funci i to będzie ktoś prywatnie sprzedawał, bo stoi pod domem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,57 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklama