Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Fryzjer
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 294
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 11:19 pm   

Mimo że wśród fryzjerek w Londynie jest duża konkurencja, włosów do strzyżenia nie brakuje



Ulę do Londynu ściągnął jej chłopak, z którym zamieszkała. Dzięki temu zaoszczędziła na wynajmie mieszkania. Pomógł też jej w znalezieniu pracy jako fryzjerka. To Wojtek wymyślił i umieścił ogłoszenie w lokalnej prasie polonijnej. Gdyby nie mój narzeczony, nigdy nie odważyłabym się jechać sama w ciemno mówi.
Polek pracujących w tym zawodzie jest więcej. Większość jednak podkreśla, że na rynku usług fryzjerskich w Wielkiej Brytanii jest ogromna konkurencja.
Dziewczyny myślące o tej pracy cały czas powinny się szkolić - uważa Anna, która do Londynu przyjechała w styczniu na zaproszenie brata. Jako fryzjerka pracuje już 15 lat. Za salon fryzjerski w Londynie służy jej własne mieszkanie. - To mi zupełnie wystarcza - twierdzi. Nie zna angielskiego, ale za kilka dni zaczyna naukę na darmowym kursie w szkole językowej. Mieszka blisko szkoły, dlatego nie martwi się dojazdem. - Stolica Anglii jest bardzo duża i łatwo się w niej zgubić - przyznaje.



Przeczytaj artykuł
 
 
beatam_j
Gość
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 11:19 pm   

Witam.Ja również wkrótce będę poszukiwać pracy jako fryzjer stylista na terenie Wielkiej Brytanii.
Oto strona firmy, w której  przeszłam selekcję wewnętrzną przy rekrutacji:
http://www.alternative-club.com/
Mój angielski pozostawia wiele do życzenia ale szybko się uczę.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany moją osobą proszę o kontakt

Pozdrawiam
Beata
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire | - mangi
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama