Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
FOTOPSTRYK - barki w angielskim
Autor Wiadomość
Senga
Niemowa


Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 4:17 pm   FOTOPSTRYK - barki w angielskim

W ostatnim numerze ukazało się zdjęcie przesłane przez Agnieszkę z Bristolu. Na zdjeciu znajduję sie bramka z tabliczką. Napis na tabliczce głosi:
" Please Do not obstruct this entrance. 24hr acces required" Według czytelniczki napis informuje, że nie wolno przechodzić przez bramkę co ja bardzo rozśmieszyło.

Pani Agnieszko, proszę zapisać się na jedne z bezpłatnych lekcji języka angielskiego, o to samo proszę niejakiego 'artyneo', który przepuścił takiego bubla do druku.

Pozdrawiam
 
 
Ratan_17
Stały bywalec


Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 64
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 1:58 pm   

To jeszcze nic. W przedostatnim numerze moja ulubiona redaktorka napisała, że Most Wiszący znajduje się w dzielnicy Clinton. Billowi musi być bardzo przyjemnie, że przemianowali dzielnicę Bristolu. Widać moc gazety Bristol.pl. Jednym pociągnięciem pióra zmienia się nazwy dzielnic. Boszzzze ale power.

Inna sprawa to, to że w gazecie pojawiają się osoby piszące pod pseudonimami chociaż jak napisał sam Wielki Prorok, Słońce Avonu, Niezwyciężony Wojownik, Redaktor Naczelny - : (...)kryjący się pod pseudonimem (...)jest chorym, zakompleksionym i skrywającym własne niedoskonałości człowiekiem".

Ciekawe kto to taki ten artyneo. Pewnie jakiś karzeł reakcji albo co:) Ale czemu trzymają go w redakcji.

Pozdrowienia

Ratan
 
 
wiedzminqa
Rozkręca się


Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 8:24 pm   

Mnie mowila kolezanka, ze ogromna wiekszosc redaktorow to fikcja. Rynkiewicz sam wszystko pisze. Styl wszystkiego jest praktycznie ten sam
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 9:04 am   

[quote="wiedzminqa":34vtdixa]Mnie mowila kolezanka, ze ogromna wiekszosc redaktorow to fikcja. Rynkiewicz sam wszystko pisze. Styl wszystkiego jest praktycznie ten sam[/quote:34vtdixa]

Jedna z autorek tekstow poznalem osobiscie. 100% kobieta wiec to nie jest Rynkiewicz. Czesto ma fajne artykuly,
Np.ten ze swiatecznego numeru o karpiku lub billboard'zie albo o malej czarnej. Zawsze wywoluja pozytywny usmiech na mojej twarzy :) I nie pisze tego dlatego ze ja znam i chce promowac ale uwazam ze dziewczyna ma talent i raczej nie sili sie na tania sensacje ale domyslam sie ze znajdzie sie jakis krytyczny glos ze strony forumowiczow ;-) Tylko mi tu bez bluzgow! ;-)
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama