Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dawid
Nie Gru 23, 2007 11:28 pm
fake ziomki na tramadolu vs reszta :)
Autor Wiadomość
Aga i Krzysiek
Stały bywalec
Podbeskidzie


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: Bielsko-Biala
Wysłany: Pon Gru 17, 2007 9:57 pm   

Silk bo napisałeś "to wy Polacy" a kim Ty jesteś? Anglikiem? Niemcem? A może bezpaństwowcem. Inaczej by to wyglądało jakbyś napisał "tacy właśnie są Polacy" czy coś w tym stylu. Nie chce mi się ciągnąć tego wątku dłużej.
 
 
silk
Nieśmiały
eidetic image


Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 17
Skąd: sie biora dzieci?
Wysłany: Pon Gru 17, 2007 11:13 pm   

jednak kuriozalnie ciagniesz.. ale przyznaje ci racje ze nie ma po co..

zreszta sformulowanie 'to wy polacy' to tekst piosenki.. jednak nie pamietam kogo - posluchajcie jej slow i sie zastanowcie ile % w niej jest prawdy. bo mnie sie wydaje, iz zabraklo weny autorowi na opisanie wszystkiego.

w nocie wyjasnienia. to kim jestem malo jest wazne dla ogolu. kazdy jest tym/kim sie czuje. nie jestem obywatelem waszej rp. jednak i nie na miejscu jest potepianie, ocenianie badz oskarzanie kogos w mojej pozycji w taki a nie inny sposob. forum z zalozenia jest stworzone do prowadzenia otwartej konwersacji. przydaloby sie aby chociaz w oxfordzie, miescie o takim a nie innym charakterze ta konwersacja byla prowadzona na poziomie - chociaz europejskim. wymiana pogladow w sposob zgodny ze standardami ogolnie przyjetej kultury. dlaczego tutaj tego zabraklo? krzysiek farmazoni ze mu matke obrazam (gdzie mnei to nawet przez mysl nie przeszlo), arktis widzi jak najbardziej sluszne zachowanie, aby krasc (bo inaczej tego nazwac nie mozna). ja sie wcale nie dziwie, ze wielu ludzi ktorzy przyjechali do gb z polski wstydzi sie tego skad sa. ratuja sie dobrym poziomem angielskiego i moga powiedziec, ze sa ze slowacji lub litwy. nie ma sie co dziwic po zachowaniach takich jak te tutaj, ze polakow postrzega sie na wyspach jak sie postrzega. ale o tym sie mowi wtedy kiedy.. polskie uszy nie slysza..

wiec co ja sie wysilam
 
 
 
silk
Nieśmiały
eidetic image


Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 17
Skąd: sie biora dzieci?
Wysłany: Pon Gru 17, 2007 11:28 pm   

tak jakbys admin (i nie tylko ty) nie czytal regulaminu to ci przypomne:
1. nd
2. Pisanie postów zachęcających do jakiejś usługi/produktu jest zabronione.
3. nd
4. nd
5. nd
6. Zabrania się ogłaszania treści podejrzanych: treści erotyczne, narkotyki, inne.
7. nd
8. Administrator zastrzega sobie prawo do kasowania postów, które naruszyły regulamin, bądź są sprzeczne z działalnością serwisu.
9. zakazane jet używanie zwrotów i słów wulgarnych, (nie dotyczy działu HUMOR), obrazanie innych
10. nd
11. nd
12. nd
13. nd
14. nd
15. nd
16. nd
17. nd
18. nd
19. nd
20. jezeli nie zgadzasz sie z regulaminem nie korzystaj z forum
21. nd
22. nd
23. nd
24. na forum obowiazuje netykieta i zdrowy rozsadek
25. nd

i w nocie wyjasnienia admin.. reprezentuj prawo i regulamin tego forum
 
 
 
kasia85 
Gaduła



Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 53
Skąd: Polska/Cardiff
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 4:40 pm   

Nic juz nie pisze, bo nie chce mi sie wglebiac w ta dyskusje. Przeciez i tak do niczego nie prowadzi. Kazdy ma cos na sumieniu, ale rozliczamy innych. Jak to mowia, w cudzym oku drzazge zobaczysz, a w swoim belki nie widzisz. Juz pewnie dawno tresci postow odbiegly od tematu. Zawsze bylam zdania, zeby nie komentowac innych dziwnych postow i nie wiem czemu sie teraz dalam poniesc, widac bardziej mnie to zdziwilo niz sprzedawanie papierowsow. Nie bede sie juz wiecej wypowiadac w tym temacie i bylabym za skasowaniem tego postu w calosci. Troche duzo mi sie napisalo, za co przepraszam moderatorow.
_________________
Gość widze Cie :)
 
 
 
werni 
Uzależniony
vampire



Wiek: 34
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 317
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Gru 19, 2007 2:52 am   

artiks napisał/a:
"nie robi sie z kogos idioty,kto juz nim jest"

nie wiem czy to do mnie jest kierowane, więc pozostawię to bez komentarza :533:

artiks napisał/a:
Gdy patrze na wasze posty,mam wrazenie ze sie troche za bardzo przemadrzacie..

tylko wrażenie?

artiks napisał/a:
powinniscie troche poluzowac.

a ty zesztywnieć, bo za dużo tego cool. wszystko dobre, ale z umiarem :dum:

serwis infolinia.org wraz z forum jest czyjąś własnością podporządkowaną regulacjami prawnymi. serwis musi działać zgodnie z prawem czy to Tobie się podoba czy też nie.

Celowo Twój wątek nie został skasowany by uświadomić Tobie i innym użytkownikom, że pisząc ogłoszenia o treściach podejrzanych narażacie siebie jak i serwis na nieprzyjemności prawne.
W związku z Twoim ogłoszeniem serwis skonsultował się z prawnikiem.
Oto część wypowiedzi prawnika, która powinna Ciebie zainteresować

Trudno to nazwać podżeganiem. Już bliżej mu to usiłowania zakupu paliwa pochodzącego z nielegalnego źródła. Tylko czy tak ogólny zapis może przemawiać za tym, że sprawca podjął już bezpośrednie czynności zmierzające do dokonania czynu zabronionego?

to tyle więcej nie będę powracał do tego tematu.

Konrad napisał/a:
Sprzedawanie papierosów na forum jest ok ale ropy to już nie.


Ogólnie wiadomo, iż pewną ilość papierosów przez granicę przewieść legalnie można.
odsprzedaż o ile mi wiadomo do pewnej sumy pieniężnej też nie jest zabroniona prawnie.
jeszcze nie widziałem na forum ogłoszeń typu " kupię/sprzedam każdą ilość papierosów"

Konrad napisał/a:
J
I mogę się założyć że 80 % użytkowników tego forum używa nielegalnej kopi windows'a lub ogląda filmy zciągnięte z sieci


tego nie wiem, ale z pewnością nie za pośrednictwem serwisu infolinia.org


silk napisał/a:
edycja ma miejsce gdy chcialbym zmienic to, co napisalem wczesniej..

bądz dodać coś do wątku napisanego parę minut wcześniej :mrgreen:
_________________
L4U
 
 
Konrad 
Stały bywalec



Wiek: 34
Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Gru 19, 2007 5:03 pm   

Konrad napisał/a:
Sprzedawanie papierosów na forum jest ok ale ropy to już nie.


Ogólnie wiadomo, iż pewną ilość papierosów przez granicę przewieść legalnie można.
odsprzedaż o ile mi wiadomo do pewnej sumy pieniężnej też nie jest zabroniona prawnie.
jeszcze nie widziałem na forum ogłoszeń typu " kupię/sprzedam każdą ilość papierosów"

Pewną ilość ropy też można przez granice można przewieźć np. w baku. I pewnie też można ją odsprzedać. Nie wyczytałem z tego posta że artiks napisał że kupi każdą ilość ropy.

A tak na serio
http://www.pipeclubofnorf...theInternet.php
 
 
 
silk
Nieśmiały
eidetic image


Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 17
Skąd: sie biora dzieci?
Wysłany: Sro Gru 19, 2007 8:32 pm   

werni napisał/a:
bądz dodać coś do wątku napisanego parę minut wcześniej


wg netykiety to: watki forum=tematy forum
wg Werniego to: watki forum=posty na forum

nie jest to moje pierwsze forum :)

wiec jesli uznam ze chce edytowac zalozony przez siebie watek - to go zedytuje :) postu zapewne nigdy zadnego nie zedytuje, bo zdania nie zmieniam. post jest poszczegolna wypowiedzia, zdaniem lub ciagiem zdan nastepujacych w szyku progresujacej konwersacji podazajacej w jednym watku (temacie->podtemacie).

clear? :okii: I hope :lolek2:
 
 
 
Konrad 
Stały bywalec



Wiek: 34
Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Gru 19, 2007 10:02 pm   

What the fuck ?
Czy to już się zmieniło w pogawędkę filozoficzną, czy naukową może. :lolek2:
Obaj zjedliście wilkipedię na śniadanie?
A może Renya sie włączy by poprawić nasze błędy ( to wtedy bedzie dyktando )
Bez obrazy dla Reny.
Werni konta Silk, może być fajnie!!! :lolek2:
3000 fake ziomków czeka na show!!!!
A może tramadol a może coś innego? hehe :lolek3:
 
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Gru 19, 2007 10:33 pm   

silk, co ty gadasz, nie pisze sie postow jednego za drugim, poniewaz to wydluza caly watek, prowadzi do mniejszej przejrzystosci calego tematu,

silk napisał/a:

post jest poszczegolna wypowiedzia, zdaniem lub ciagiem zdan nastepujacych w szyku progresujacej konwersacji podazajacej w jednym watku


i jest dokladnie jak mowisz, jezeli zaczynasz nowy watek to znaczy zakladasz nowy temat, a nie ze w jednym temacie masz 50 roznych watkow i pozniej nikt nie wie czego dotyczy dyskusja, tak wiec stosuj sie do tego co piszesz
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
werni 
Uzależniony
vampire



Wiek: 34
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 317
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 3:00 am   

silk, nie wiem z jaką netykietą żeś się zapoznał.
ja naprzykład korzystam z różnych zródeł dla jasności a w szczególności z jednej


>>Wikipedia<<

i przytoczę pewny podpunkt

zakaz pisania kilka razy z rzędu (szczególnie restrykcyjnie używany na forach posiadających funkcję edycji postu)

więc jeśli uznam iż Użytkownik notorycznie łamie zasady netykiety co za tym idzie regulaminu tego forum będę ingerował od usunięcia bądz zmiany treści postów do dodania ostrzeżenia

clear? :neutral: I hope :533:

Konrad napisał/a:
A może Renya sie włączy by poprawić nasze błędy ( to wtedy bedzie dyktando )
Bez obrazy dla Reny.


Konrad, tobie też proponuje zapoznanie się z linkiem netykiety podanym przeze mnie a mianowicie z wyrażeniem Trolling
i tu też przytoczę cytat

" (...)Termin "trolling" pochodzi od ang. Trolling for fish - metoda łowienia ryb, ponieważ troll "zarzuca haczyk", poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię. (...)
_________________
L4U
 
 
silk
Nieśmiały
eidetic image


Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 17
Skąd: sie biora dzieci?
Wysłany: Sob Gru 22, 2007 9:05 pm   

a po wpisaniu 'werni' w wikipedi mamy 1 wynik http://pl.wikipedia.org/wiki/Aalesunds_FK

nie taka dobra ta twoja enceklopedia, no chyba ze jestes klubem pilkarskim :P
 
 
 
werni 
Uzależniony
vampire



Wiek: 34
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 317
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Gru 23, 2007 2:51 pm   

silk napisał/a:
a po wpisaniu 'werni' w wikipedi mamy 1 wynik


doprawdy? hmmmm.
ja znalazłem to:
http://en.wikipedia.org/wiki/Werni
to:
http://no.wikipedia.org/wiki/Peter_Werni
i to:
http://pl.wikipedia.org/w...kipedysty:Werni
i to też:
http://ro.wikipedia.org/w...tilizator:Werni

silk napisał/a:
nie taka dobra ta twoja enceklopedia


zdaję sobie z tego sprawę, dlatego też w celu pozyskania rzetelnych informacji

werni napisał/a:
ja naprzykład korzystam z różnych zródeł dla jasności


pozdrawiam :dum:
_________________
L4U
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Gru 23, 2007 11:28 pm   

dyskusja ta przestala miec jakikolwiek sens, zamykam temat, a tobie silk polecam zapoznac sie jeszcze raz z netetykietom
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama