Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzieciaczki.. ;)
Autor Wiadomość
mestena
Rozkręca się


Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 2:54 pm   Dzieciaczki.. ;)

Hej. Jakoś tak tu cicho na tym forum.. ;) Postanowiłam coś wymyśleć..Ale, że dziś nie mam zbytnio do tego głowy i fantazji, ujmę to krótko.. Mam dzidzię, synka, ma ponad pół roczku... Z chęcia możnabyłoby pogawożyć o naszych Szkrabach, powymieniać się doświedczeniami i rozmawiać o tym co z nimi związane.. także zachęcam wszytskich rodziców do pisania .. pozdrawiam :)
_________________
mestena
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 3:09 pm   

Twoj zapal do pracy trzeba "wykorzystac" :) moze bys sie zaopiekowala tym dzialem???...
krotkomowiac proponuje Tobie zajecie moderatora ....co Ty na to ?
_________________
Punk not Dead !
 
 
mestena
Rozkręca się


Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 6:49 pm   

hehe. W sumie czemu by nie... ;) Mogłaby postarać się zaopiekować, ale nie wiem, czy dam radę . NO i nie wiem,czy moja wiedza na temat komputerów jest wystarczająca :) ... Ogólnie jakoś smutnawo tutaj ...
_________________
mestena
 
 
mestena
Rozkręca się


Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 9:16 am   

Hejjjjjjjjjjj Ludziska.. zachęcam Was piszczie o swoich pociechach....
Może , żeby było łatwiej zacznę sama...a więc co powiecie drogie mamy (i tatusiowie) mój synek zaprzestał pić mleczka w wieku 5-ciu miesięcy... Pija tylko czasami w nocy.. Co o tym sądzicie? czy macie podobne doświadczenia ???
_________________
mestena
 
 
lapisia
Niemowa


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 3:43 pm   

witam serdecznie bardzo sie ciesze ze ktos wpadl na tak genijalny pomysl
jestem na tym profilu od niedawna i rowniez chcialabym nawiazac jakis kontakt z mamami z ololic fishponds mam 8,5 miesiecznego synka ktory jest strasznym rozrabiaka, uwielbia jesc wszystko a szczegolnie mieso ale mleczko musi byc
pozdrowionka i do uslyszenia
_________________
marys24
 
 
mestena
Rozkręca się


Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 9:31 am   

hehe..no niezle.... ile czasu juz minelo, od czasu kiedy zalozylam ten temat. Ale niestety nikt nie odpowiadal, a potem to juz nawet nie mialam ochoty iczasu zeby tu zagladac. Teraz moj syn ma juz 14-scie miesiecy, takze duzo rozrabia, jest niegrzeczny i oczywiscie duzo sie nudzi....no i ja musze wiecej czasu poswiecac, no moze nie wiecej czasu,ale bardziej zwracac uwage i sa wieksze wymagania.... forum wznioslo sie po osmiu miesiacach, hehe :P
_________________
mestena
 
 
lapisia
Niemowa


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 7:00 pm   

wkoncu udalo sie???twoja praca i czas nie poszedl na marne
bardzo mi milo nazywam sie maryska i mam prawie 9 miesiecznego szkrabka mieszkamy na fishponds i bardzo chetnie nawiazemy blizsza znajomosc
_________________
marys24
 
 
bastianw
Niemowa


Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 10:28 pm   

Witam,

może i nie mamą jestem ale moja córa już 5 latek sobie liczy a następne w drodze. CHcę stworzyć potral gdzie moglibyśmy umieszczać zdjęcia naszych pociech i wymieniać się wszelkimi informacjami związanymi z rodzicielstwem. Dajcie znać co sądzicie. Seb. Fishponds/ Bristol
 
 
mestena
Rozkręca się


Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 9:59 am   

Czesc. O i pojawil nam sie facet :) Jak fajnie. A gdzie chcesz stworzyc ten portal , o dzieciach ma sie rozumiec? To chyba dobry pomysl. Ale to jakas wlasna stronke chyba musisz zalozyc i rozeslac nam link..?Nie wiem, ale jakos nie wiem co pisac, jestem po sniadaniu i nic mi sie nie chce..Jeszcze dzis ladna pogode mamy,wiec czas mozna spedzic na swiezym powietrzu....
_________________
mestena
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama