Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Don't Tell Columbus
Autor Wiadomość
tomek_12
Stały bywalec


Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 81
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 9:31 pm   Don't Tell Columbus

Już właśnie kupiłem najnowszą płytę najlepszego (moim zdaniem) angielskich "new wave" artystów. Może Graham Parker jest trochę łagodniejszy niż w 1976 roku, mimo to jest zajebista płyta. Szkoda, że obecnie szadko zwiedza te wispy.
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 1:20 pm   

W pierwszym momencie żachnąłem się na to określenie "new wave", ale faktycznie, tak tutaj określano wykonawców pub rockowych na przełomie lat 70/80. Do tej grupu weteranów można zaliczyć również Elvisa Costello and the Attractions (moja ulubiona płyta to "Armed Forces"), Boomtown Rats, Blondie, The Police, Talking Heads, The Ramones, Ian Dury, Joe Jackson oraz Tom Petty & the Heartbreakers. Cała plejada późniejszych zespołów punk-rockowych, to nic innego jak następcy new wave późnych lat 70-tych. Nawet ubrania nosili takie same. Dopiero później punk-rockowcy zaczęli sie ubierać bardziej ekstrawagancko. :-)

Fajnie że mi o tym przypomniałeś, bo jakos w mojej pamięci przełom 70/80 to najgorszy czas dla rocka, ale faktycznie nie było aż tak źle.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama