Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Dokument MOT w Polsce
Autor Wiadomość
newport 
Niemowa


Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Newport (Walia)
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 11:30 pm   Dokument MOT w Polsce

Jestem aktualnie w Polsce, przyjechałem samochodem. Zostawiłem jednak dokument poświadczający MOT w domu w UK :Scared: . Posiadam ze sobą dowód rejestracyjny oraz polisę, czy policja krajów przez które będę przejeżdżał w drodze powrotnej w tym policja polska upomną się w razie kontroli o MOT?
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 8:50 am   

Zgodnie z polskim prawem jako kierowca jesteś zobowiązany do posiadania PRZY SOBIE dokumentu prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego, ubezpieczenia oraz przeglądu pojazdu. Gdzieś mi to kiedyś przemknęło, chyba w TVN Turbo w programie Piraci ;) . I w tymże programie za brak kompletu dokumentow nie bylo wiekszych komplikacji poza koniecznością uiszczenia mandatu NA MIEJSCU (brak możliwości wzięcia kredytowego dla osob nie zameldowanych w PL czy coś w tym stylu).
_________________
Everything in the world can be represented with numbers
 
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 9:50 am   

Nawet za OC już auta nie zabierają... Mandacik na miejscu... i jedziesz dalej...
Mi się akurat na pecha trafiła jazda z PL do Italii bez dokumentów... Jedyne co wziąłem to dowód rejestracyjny i OC... z dowodem osobistym.. W Austrii na pecha zarobiłem 500euro... W Czechach upomnienie, a w Italii nawet się nie kapnęli....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama