Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobre/zle dzielnice w kodzie BS13 i BS4
Autor Wiadomość
naimad
Uzależniony


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 298
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 1:15 am   Dobre/zle dzielnice w kodzie BS13 i BS4

Potrzebuje porady odnosnie dobrych/zlych dzielnic moze nawet poszczegolnych ulicy w danych dzielnicach.
Chodzi mi przede wszystkim o:
1. Knowle: wiem ze okolice Perrets' Park sa ok, ale Knowl Park juz nie jest tak ciekawe. Moze ktos wie, ktore fragmenty Knowle sa ok, ktorych lepiej unikac. Ktory fragment Knowle to oslawione Knowle West, btw?

Czy ktos mieszka na 2 Headley Park,3 Highridge,4 Bishopsworth, 5 Withywood, 6 Hartcliffe,7 Hengrove,8 Whitchurch.

Tak samo wiem ze pewne fragmenty Hartcliffe ( te dalsze od councilowskich domow) sa ok , te blizej nie za bardzo.

A wlasnie, zna ktos jakiegos linka, ewentualnie jakas mape z coucilowskimy domami?
 
 
pauludek
Uzależniony


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 392
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 8:52 am   

Bishopsworth w poblizu i wzdluz A38 jest bardzo mila i spokojna, zadbane domki, czysto.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama