Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Do Polski za darmo?
Autor Wiadomość
polskicambridge 



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 110
  Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 8:40 am   Do Polski za darmo?

Dostałem sms-a z Orange następującej treści:
"Use your Orange cross network minutes to call POLAND for FREE. Dial 07744......... Use anytime. Check with your service provider as they may charge you."
Czy ktoś to już przerabiał?
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 28
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 10:03 pm   

hehe no ciekawa sprawa, nie wiem jak to jest bo nie przerabialam poki co kupilam komorke w orange i nawet nie moge z niej wyslas SMS do polski wiec sieci nie polecam w ogole masakra jaka ciezka siec!!!! szok! jutro lece wlasnie zdjac sim locka i bede uzywac starej karty z O2, :)
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
polskicambridge 



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 110
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 10:23 pm   

megus77 napisał/a:
masakra jaka ciezka siec!!!!

Prawie rok kombinowałem z wyłączeniem poczty głosowej, trochę są zakręceni :kill: , no i u mnie słaby zasięg.
_________________
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 28
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 10:32 pm   

no u mnie rowniez. kupilam specjalnie w Orange bo mieli tani telefon o ktorym marzylam, jakies 20funtow taniej, simlock myslalam ze sciagne online, wiec kupilam, niestety okazalo sie ze ten model ma jakies najnowsze zabezpieczenie simlock BB5 ktorego nie da sie sciagnac kodem z netu a nawet jedne z lepszych serwisow i komisow w polsce nie sciagaja tego BB5 a tutaj kosztuje to 20funtow (w salonie orange) wiec pomyslalam ze zostane w orange, bo w sumie cen najgorszych nie maja, doladowalam i probuje wyslac SMS do polski a tu NIC, nie da sie wyslac do Polski? HAHA, zasieg koszmarny, strona Orange ciagle sie wiesza wiec w sumie dostepu do swojjego konta online nie mam, a co to w ogole jest dostalam karte i muialam ja zarejestrowac zeby w ogole moc z niej korzystac! Rejestraca miala byc online ale stronka albo miala bledy albo w ogole byla niedostepna a jak byla juz OK to rejestracja wychozila niepoprawnie, zadzwonilam zeby zarejestrowac sie telefonicznie- odeslali mnie zeby zrbc to online, wyzwalam goscia i rzucilam sluchawka, poszlam do salonu odsylali mnie na linie telefoniczna, a wg nich online nie mozna sie rejestrowac wiec informacje kazdy ma sprzeczne po dlugich trudach i po kolejnych 24godzinach czekani dostalam swoj numer telefonu i mozliwosc wykonywania polaczen, no i 1funt na kredycie. CZARNA MAGIA!!!
Podsumowujac dalam 20funtow mniej za telefon niz w innych sieciach a teraz musze zaplacic te 20funtow za zdjecie simlocka, po czym NIE WIEM ale pewnie po sciagnieciu SIMLOCK trace gwarancje- nie jestem pewna- moze wiecie jak to jest?
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
xblock 
Rozkręca się



Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Krak?w/Cardigan
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 6:43 pm   

Ja jestem szczesliwym uzytkonikiem orange od kilku miesiecy i nie mam najmniejszych powodow do marudzenia. Stronka mi sie nigdy nie powiesila, telefon na abonament kupilem online (dodatkowe promocje) za FREE na 12 miesiecy (w polsce taki ponad 1000zl). A jesli chodzi o zasieg to mam kupli ktorzy maja O2 i T-Mobile i zawsze oni marudza a ja nie. Wogole tutaj panuje opinia ze orange ma najlepszy zasieg i jak na razie sie z tym zgadzam.
Dostalem tez takiego samego smsa o FREE do polski. Zadzwonilem i cisza w telefonie wiec dalem sobie spokoj.

ENJOY with ORANGE :okii:
_________________
Veni Vidi Vici a teraz chce wracac!!!
 
 
 
chmiel9 
Niemowa
chmiel


Wiek: 34
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: cardiff/ostro??ka
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 10:06 pm   bylo i nie bylo

do niedawna tj zdaje sie do 25 maja mozna bylo korzystac z darmowych minut dzwoniac na specjalne numery typu 7744 itp
t-mobile zmienil zasady i juz nie mozna,nie wiem jak w innych sieciach ale na pewno w o2 jesli ktos podpisal kontrakt przed tym to moze dalej z tego korztystac z tym ze dla o2 sa specjalne numery 84... podaje linki to sobie mozecie poczytaj,ja mam w t-mobile i dzwonilem wczesnie teraz niestety juz nie moge,jak w innych sieciach musicie poczytac

http://www.just-dial-uk.co.uk/

http://www.calls4u.net/page3new.html

http://www.planetcalling.com/mobile.asp

http://www.yourcallworld....reland%20Mobile

polecam w obecnej sytuacji system rebtel,wiecej info na stronie :)
 
 
 
chmiel9 
Niemowa
chmiel


Wiek: 34
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: cardiff/ostro??ka
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 2:39 pm   koniec darmowek ?chyba?

w pracy sie dowiedzialem z orange tez juz nie podzwonimy,znajomi z pracy mowili ze ponoc wszyscy operatorzy sie z tego wycofali,jedynie ci co mieli stare kontrakty moga w niektorych sieciach dzwonic lub zerwac umowe.tak zrobil kolega ktory ma orange i nie bylo problemu!:)

no dobra tu jest prawie wszystko :laugh:

For O2 contract users:

We would like to inform our users of an important announcement affecting some O2 contracts. The users who sign O2 monthly contract AFTER 27th April 2007 cannot make FREE calls through 0844 numbers anymore as all 08xx numbers are not included in the monthly from minutes for the O2 new customers.

For Customers who have connected or upgraded to a Pay Monthly plan BEFORE 27th April 2007, our 0844 access numbers will still be charged as for standard UK landlines (01 & 02 numbers), that is, you can still enjoy your free calls if you stay with your old O2 contract.

More details can be seen from O2 official website http://www.o2.co.uk/terms...sandboltons0153 .

For T-mobile contract users:

T-Mobile announced plans to change the way it treats calls to 07744 & 07755 access numbers. This change means calls to 07744 & 07755 access numbers will no longer be included in their bundles of cross network minutes from 1st June 2007. Instead, calls will be charged from this date at a flat rate of 12p a minute. Orange contract users can still enjoy free international calls via 07744 787818.

For Orange contract users:

We have received updates with regards to the Orange contract mobiles, this does NOT apply to all customers.

07744 are not include in the inclusive free minutes for certain Orange customers. The details was updated on 8th June 2007.

1. These terms and conditions apply to new and existing customers connecting or upgrading to a Dolphin, Canary, Racoon or Panther "Animal Package" via Orange direct between 1 March 2007 and 31 July 2007.
2. Connection is subject to status and a 12, 18 or 24 month minimum term contract (or such longer minimum connection period as stated in your agreement with Orange).
3. Existing customers will be subject to the Orange's Customers First terms and conditions.

More details can be checked on Orange official website http://www1.orange.co.uk/termsupdate/

The other Orange existing customers can still enjoy our free international calling service via our 07744 numbers.

to chyba tyle w temacie :kill:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama