Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta dziecka 2,5 letniego a alergia pokarmowa
Autor Wiadomość
Barbara
Gość
  Wysłany: Czw Paź 13, 2011 6:56 am   Dieta dziecka 2,5 letniego a alergia pokarmowa

Cześć chciałam się dowiedzieć gdzie mogłabym znaleźć polskiego dietetyka w peterborough. Moja córeczka ma 2,5 roku i ma alergie na białko mleka krowiego. Z tego co zaobserwowałam to nie tylko na nie. Dostała wstrząsu alergicznego od świnki morskiej. Wysypało ją też po łososiu. Nie wiem jakie produkty mogłabym jej dawać bo jest coraz starsza i to jedzenie co jej oferuje po prostu nudzi jej się. Chciałbym porady eksperta
 
 
Barbara
Gość
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 6:58 am   

Proszę o pomoc
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 7:25 am   

tu nie dietetyk potrzebny ale alergolog. Porozmawiaj z GP. Dziecko powinno mieć najpierw zrobione testy a potem dopiero układaną dietę.
 
 
 
Polopiryna 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 12
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 7:46 am   

Witam,

Tak jak powiedzial moj przedmowca powinnas isc do lekarza rodzinnego (GP). Jezeli dziecko ma skaze bialkowa albo jakakolwiek alergie badz nietolerancje pokarmowa lekarz powie Ci co dziecko moze jesc a czego nie. Dodatkowo dostaniesz recepte np na mleko dla dziecka badz tez inne produkty zywnosciowe, ktora zrealizujesz za darmo w kazdej aptece. Na pewno dostaniesz dla niej skierowanie na testy alergologiczne bo z tego co mowisz to nie tylko mleko krowie jest tu problemem. Alergia na mleko krowie byla tematem mojej pracy magisterskiej wiec moge sie podzielic z Toba wiedza jaka posiadam na ten temat. Jesli jestes zainteresowana (inne osoby rowniez) prosze o kontakt mailowy Jednak bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie.

Pozdrawiam serdecznie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama