Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
logo
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
dentysta: gdzie i za ile?????
Autor Wiadomość
Cannabis 
Stały bywalec



Wiek: 24
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 62
Skąd: z odleg?ej galaktyki
  Wysłany: Nie Cze 24, 2007 12:11 pm   dentysta: gdzie i za ile?????

moz ektos wie jak wyglada w cardiff opieka dentystyczna, jakie sa ceny, i gdzie sa dobrzy dentyscie, a moze jest tu jakis polski dentysta? pomocy bo zaczyna mnie chyba zab bolec :chlip:
_________________
"...proste przyjemnosci..." :-p
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 2:05 pm   

bierz urlop i leć do Polski -nie żartuję
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
Inka 
Rozkręca się


Dołączyła: 12 Mar 2007
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 2:31 pm   

lukas napisał/a:
bierz urlop i leć do Polski -nie żartuję


popieram
i przy okazji wylecz wszystkie inne zeby aby w przyszlosci nie bylo przymusowych wylotow do PL

jesli natomiast wyjazd nie jest mozliwy
a zab bardzo boli...
...ja bym sprobowala na emergency (bo z zebem chyba tez mozna?)
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 2:46 pm   

...tu się ze wszystkim chodzi na "emergency"...
Potem siedzisz parę godzin w poczekalni, a potem na każdą dolegliwość dostajesz Paracetamol...

-co akurat na bolącego zęba trochę Ci tymczasowo pomoże... :laugh:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 24
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 295
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 4:54 pm   

dokladnie lekarstwem na wszystko jest paracetamol, a na ostre zapalenie nerek powiazane z bolem kregoslupa najlepszy sok zurawinowy, pamietajcie moi drodzy :D
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Cannabis 
Stały bywalec



Wiek: 24
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 62
Skąd: z odleg?ej galaktyki
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 9:38 pm   

ale oni musza tu jakos zeby leczyc, do poslki mi sie nie o placa leciec
_________________
"...proste przyjemnosci..." :-p
 
 
 
Dawid 



Wiek: 30
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 622
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 3:58 pm   

jezeli chodzi o zeby to ja bym nie oszczedzal,
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
walker
Stały bywalec


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 114
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 7:49 pm   

Tylko jak będzie chciał wyrwać to mu nie mów ten.
 
 
grzyb 
Nieśmiały


Wiek: 26
Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 15
Skąd: Cardiff
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 3:55 pm   

Sprobuj w Dental Hospital przy University Hospital of Wales. Za wyrwanie nic nie zaplacilem i jeszcze dali mi antybiotyki i jakies plyny. Wszystko robil jakis student pewnie dlatego za free, ale jak cie boli to nie czekaj :Smile1:
 
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 29
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 12:10 pm   

W Dental Hostpital jest tylko 'emergency treatment'. Nie zajmą się tam porządnie Twoim ząbkiem. Albo wyrwą, albo rozwiercą wiertłem największego kalibru i zakleją tę wielką dziurę tymczasową papką, żebyś tylko dotrwał do spotkania z Twoim etatowym dentystą. Żadnej kosmetyki tam nie uświadczysz. Tak przynajmniej poinformowała mnie pani, z którą rozmawiałem dzwoniąc do nich.
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 6:37 pm   

Cytat:
Tylko jak będzie chciał wyrwać to mu nie mów ten.
:laugh:
jak zapyta który boli to już lepiej pokaż palcem -"tu" też nie mów.

grzyb napisał/a:
Za wyrwanie nic nie zaplacilem

...a mnie moja dentystka w Poznaniu przekonywała, że ekstrakcja zęba w nowoczesnej stomatologii to skrajna ostateczność i naprawiła mi zęba którego już praktycznie nie było...

partizant napisał/a:
Albo wyrwą, albo rozwiercą wiertłem największego kalibru i zakleją tę wielką dziurę tymczasową papką, żebyś tylko dotrwał do spotkania z Twoim etatowym dentystą.

patrz post no. 2
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
many 
Gaduła


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53
Skąd: Zooport
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 7:58 pm   

Nie mowcie ze jest az tak zle ze trzeba leciec do Polski moze w NHS sa warunki takie jakie sa (nie wiem nie bylem) ale mozna pojsc do do prywatnego gabinetu cena wypelnienia to srednio £70 (nie wiem nie bylem ale pytalem a srednia to z tad ze zapytalem kilka osob ktore byly i powiedzialy ze cena to £70) Wydaje mi sie ze w Polsce duzo taniej nie wyleczymy. Jedynie to jest dobre ze tam wiadomo gdzie nie isc, a tutaj trzeba zaryzykowac.
_________________
He who dares wins.
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 8:39 pm   

many napisał/a:
cena wypelnienia to srednio £70
many napisał/a:
Wydaje mi sie ze w Polsce duzo taniej nie wyleczymy.

...50 złotych ostatnio płaciłem...
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
many 
Gaduła


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53
Skąd: Zooport
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:00 pm   

Ja jakis rok temu zaplacilem 300 PLN za leczenie kanalowe jednego zeba; i cos okolo 150 PLN za wypelnienie. (Pani powiedziala ze ma turbine 2000 obr/min ze z taka turbina mniej boli) ale wracajac do tematu jak juz sie zdarzy ze trzeba a czasami sie zdarza to przeciez nie mozna czlowieka do Polski wysylac a tak w ogole jesli chodzi o koszty to przeciez trzeba do Polski pojechac a to przeciez daleko :]
_________________
He who dares wins.
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:24 pm   

many napisał/a:
przeciez nie mozna czlowieka do Polski wysylac a tak w ogole jesli chodzi o koszty to przeciez trzeba do Polski pojechac a to przeciez daleko :]

Nie, no jasne -chodzi tylko o to, że w NHS to jacyś niedouczeni rzeźnicy pracują, a nie lekarze i właśnie z tego powodu lepiej załatwiać takie sprawy w Polsce.

Cytat:
Ja jakis rok temu zaplacilem 300 PLN za leczenie kanalowe jednego zeba; i cos okolo 150 PLN za wypelnienie.

bo ja się nie przyznaje, że przyjechałem z UK... :Smile1:
...he, he... kiedyś w taksówce w Poznaniu kolega zaczął temat jak tam było na Karaibach i zapłacił za przejechanie niecałych 2km prawie 20 złotych (dzień powszedni -środek dnia) :laugh:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
Ostatnio zmieniony przez lukas Wto Lip 03, 2007 4:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
many 
Gaduła


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53
Skąd: Zooport
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:33 pm   

Tak czy inaczej ktos musi sie zdecydowac i pojsc i przedstawic nam swiadectwo. Ja nie wierze ze jest tu az tak zle.
_________________
He who dares wins.
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:43 pm   

many napisał/a:
Tak czy inaczej ktos musi sie zdecydowac i pojsc i przedstawic nam swiadectwo. Ja nie wierze ze jest tu az tak zle.

partizant napisał/a:
Nie zajmą się tam porządnie Twoim ząbkiem. Albo wyrwą, albo rozwiercą wiertłem największego kalibru i zakleją tę wielką dziurę tymczasową papką, żebyś tylko dotrwał do spotkania z Twoim etatowym dentystą. Żadnej kosmetyki tam nie uświadczysz. Tak przynajmniej poinformowała mnie pani, z którą rozmawiałem dzwoniąc do nich.


...jak nie wierzysz tej pani to może sam pójdziesz pierwszy...? :okii:

Mi wystarczy, że mieszkałem kiedyś w Dublinie z jedną z najlepszych studentek 3 roku stomatologii najlepszego irlandzkiego uniwersytetu "Trinity College"... :laugh:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
many 
Gaduła


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53
Skąd: Zooport
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:46 pm   

Tego nie mozna tak zostawic oswiadczam ze sie podejmuje.
_________________
He who dares wins.
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 29
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 8:29 am   

lukas napisał/a:
partizant napisał/a:
Nie zajmą się tam porządnie Twoim ząbkiem. Albo wyrwą, albo rozwiercą wiertłem największego kalibru i zakleją tę wielką dziurę tymczasową papką, żebyś tylko dotrwał do spotkania z Twoim etatowym dentystą. Żadnej kosmetyki tam nie uświadczysz. Tak przynajmniej poinformowała mnie pani, z którą rozmawiałem dzwoniąc do nich.


...jak nie wierzysz tej pani to może sam pójdziesz pierwszy...? :okii:

Pamiętaj, że mówiłem te słowa o Heath Dental Hospital (Emergency Treatment). To nie jest o wszystkich dentystach tutaj.

P.S. Jakiej pani?? :)
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 4:28 pm   

Heath Dental Hospital a właściwie "University Dental Hospital"
-sorry ale jak w "Uniwersyteckim Szpitalu Dentystycznym" (w było nie było stolicy z wielkimi ambicjami) nie potrafią porządnie zwykłej dziury w zębie wyleczyć to gdzie w Walii potrafią...?
...no może gdzieś potrafią -pewnie są tu jacyś dentyści-imigranci... :laugh:

Jeżeli chodzi o Walijskich speców to mam duże opory powierzyć im jakiekolwiek zadanie... Raz jeden naprawiał mi pralkę, właściwie nie moją tylko taką w wynajmowanym mieszkaniu i nie chciało mi się samemu w niej grzebać bo i tak landlord płacił za naprawę. Ale jak widziałem tego speca w akcji to żałowałem, że jednak sam nie kupiłem za własną kasę nowej pompy i jej nie wymieniłem. Zajęło by mi to może godzinkę, a typ siedział pół dnia i tylko gigantycznego bałaganu narobił. Zresztą suszarka od tego czasu już w pralce nie działa... :laugh:
Im więcej mam z Walijczykami do czynienia tym bardziej mnie załamują... Generalnie rzadko mi się zdarza u nich dostrzec przejawy jakiegokolwiek logicznego myślenia. Jak chcecie, żeby wam w zębach grzebali to życzę powodzenia... :Vampire:

partizant napisał/a:
P.S. Jakiej pani??

partizant napisał/a:
pani, z którą rozmawiałem
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
Ostatnio zmieniony przez lukas Wto Lip 03, 2007 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać! | Furniture Hire | - manga
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklama